Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Boru Makası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Yapıları bakımından daha profesyonel tasarıma sahip olan makas çeşitlerinden biridir. Sert plastik kesimlerinde kullanılan boru makası ile tesisat çalışmalarında tercih edebilirsiniz. Boruların kesilmesi amacı ile üretilmiş olan ürünler olmaları ile oldukça sağlam ve dayanıklı yapıları bulunmaktadır. Kaliteli ürün seçenekleri sayesinde birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Boru makası genel yapıları bakımından birçok alan içerisinde karşımıza çıkabilir. Sadece boru kesme işlemleri değil başka sert kesebileceği türde olan malzemelerinde kesiminde de kullanılabilmektedirler. Yapıları doğrultusu ile de çalışma kolaylığı sunmaktadırlar. Genel olarak tesisat onarımlarında kullanılan el aletlerinden biri olup, kullanıcılar için pratik bir çalışma ortamı hazırlarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz boru makası fiyatları ile de satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Boru Makası Nedir?

  • Tesisat ve onarım aletleri arasında yer alan ürünlerden biridir. El aletleri arasında yer alan bu ürünler oldukça kullanışlı olup, birçok alan içerisinde de kullanış sunmaktadırlar. Yapıları bakımından rahatlık sunan bu ürünler tasarımları bakımından da kullanıcıların tercihi haline gelmişlerdir. Boru makası çeşitleri adından da anlaşılacağı üzere boruların kesilmesi için üretilmiş olan profesyonel makas modellerinden biridir. Kullanımları genel olarak profesyonel alanlarda tercih edilen ürünler olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. PVC, PE, PB, PVDF, PP, PEX ve VPE gibi plastiklerin kesimlerinde kullanılan makas çeşitlerindendir. Genel olarak bu tür plastiklerin kesimlerine uygun olan bir boru makası çeşididir. Tasarımları bakımından SK5 çelik bıçakları bulunmakta olup, alüminyum olan enjeksiyon gövdesi ile dayanıklı ve sağlam yapıya sahiptirler. Aynı zamanda kaymaz PVC kaplı sac tutamağı ile de kullanışlı bir üründür. Boru makasları özellikleri bakımından oldukça kaliteli ürün çeşitlerine sahip olmaları ile birçok alan içerisinde kullanıma uygundurlar. Genel tasarımları bakımından da rahatlık sunan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. En ucuz boru makası fiyatları ile ulaşıp, güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak da satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Boru Makası Nerelerde Kullanılır?

  • Uygulama alanları için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Genel olarak tesisat çalışmaları içerisinde kullanımları sağlanan ürünler olsalar bile birçok alan içerisinde karşımıza çıkmaktadırlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşarak sahip olabilirsiniz. Bu tarz makas modelleri genel olarak profesyonel alanlarda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Çok ince malzemeler üzerinde işlem yapılırsa eğer malzemeye zarar verebilir. Bu sebeple kullanımı sağlanabilecek olan malzemelere dikkat edilmesi gerekmektedir. Boru makası çeşitleri tesisat onarım çalışmalarında boruların kesilmesi amacı ile üretilmiş profesyonel kullanıma sahip ürünlerdir. Boru makası çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz boru makası fiyatları ile de bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Oldukça kaliteli ürünler olup, sizlere de rahatlık sunacaklardır. Hemen en ucuz fiyat seçenekleri ile sayfamızdan bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • En İyi Boru Makası Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından boru makası çeşitleri oldukça ilgi gören ürünlerdir. Farklı alanlar içerisinde tercih edilebilen ürün modelleri olmaları ile kaliteli kullanım sunmaktadırlar. Yüksek performanslı ürün seçenekleri ile birçok alan içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Boru makası çeşitleri Cetaform ve Knipex markasının üretmiş olduğu ürün çeşitlerine sahiptirler. Hepsi oldukça kaliteli ürünler olup hepsi sizlere en iyi boru makası kullanımını sunacaktır. Elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşarak satın alabilir, rahat ve kolay bir çalışma işlemi ile kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.