Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Köşe Matkap Çeşitleri ve Fiyatları

  • Matkaplar içerisinde yer alan köşe matkaplar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Portatif yapıları ile erişmesi zor alanlarda, köşelerde çok rahat bir şekilde çalışma olanağı sunar. Piyasada farklı markaların ürettiği birçok köşe matkap çeşidi vardır. Bu matkaplar birbirlerinden çalışma şekilleri ve teknik özellikleri bakımından ayrılır. Elektrikli ve şarjlı köşe matkap çeşitleri bulunur. Elektrik erişimi olan alanlarda elektrikli köşe matkabın kullanımı sağlanabilirken, elektrik erişiminin olmadığı alanlarda akülü köşe matkap özgürce çalışmanıza olanak sağlar. Teknik özellikleri bakımından matkabın gücü, devir hızı gibi özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar. Led ışıklı olan matkap modellerinin yanı sıra açı ayarlı ve devir hızı ve yönü bakımından çeşitlilik gösteren birçok modelde köşe matkap bulunmaktadır. Yüksek kaliteli köşe matkap çeşitlerine ve fiyatlarına Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en ucuz fiyat listelerimizden yararlanarak ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.
 • Köşe Matkap Nedir?

  • Köşe matkaplar erişilmesi zor olan dar alanlarda, köşelerde yapılacak olan delme ve vidalama işlerinde kullanılan el aletleridir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler ergonomik tasarımları ile kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. Çok işlevli matkap çeşitlerindendir. Vidalama ve delme işlerinde kullanılmalarının yanı sıra bazı sektörlerde zımparalama işlerinde de kullanımı bulunmaktadır. Köşe matkaplar incelik gerektiren işlerde üstün başarı sağlar. Şarjlı modelleri ile kablo kısıtlamasına maruz kalmadan, özgürce çalışma imkanı sağlar. Led ışıklı olan modelleri ile karanlık alanlarda ya da ışığın yetersiz olduğu yerlerde çalışırken rahat kullanım olanağı sağlar. İnşaatlar, evler, atölyeler gibi istenilen her alanda kullanımı tercih edilir. Oldukça ergonomik yapıda olan köşe vidalamalar, kullanım esnasında da kullanıcıyı yormaz ve konforlu çalışmasına olanak sağlar.
 • Köşe Matkap Nasıl Kullanılır?

  • Köşe vidalama matkaplarının kullanımı da tıpkı diğer matkap çeşitlerinde olduğu gibidir. Öncelikle iş güvenliği ekipmanları kullanılmalı ve iş güvenliği kurallarına dikkat edilmelidir. Uygulama yapılacak yüzeye uygun olan matkap ucu seçilerek köşe matkap kullanıma hazır hale getirilir. Çalışma yüzeyinin arkası ve çevresi boru ya da kablo gibi delinmemesi gereken alanların olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ardından tetiğe basılarak matkap çalıştırılmaktadır. Değişken hız özelliğine sahip olan köşe matkapların devir hızları genellikle tetik üzerinden ayarlanır. Ayrıca eğer sağ-sol devir ayar özelliği varsa, dönüş yönü de ayarlanabilmektedir. Ergonomik tasarımları ve hafif yapıları sayesinde kullanım esnasında kullanıcıyı yormaz.
 • En İyi Köşe Matkap Hangisidir?

  • Köşe matkap seçimi yaparken uygulama alanları ve yapılacak işlemler dikkate alınmalıdır. Köşe matkaplar yalnızca dar alanlarda değil genel olarak birçok alanda kullanılabilmektedir. Matkabın gücü, devir ayarları ve deviz hızı, ağırlığı önemlidir. Birçok marka çeşitli tasarım ve teknik özelliklere sahip köşe vidalama matkabı üretmiştir. Bunlar arasında Max Extra ve Makita markalarının üretmiş olduğu matkaplar, tavsiye edilen ürünler arasındadır. Makita marka yüksek devirli, led ışıklı, açılı kullanım sağlanabilen akülü köşe matkaplar en iyi ürünler arasında yer alır. Led ışığı sayesinde loş ya da karanlık alanlarda rahat çalışma olanağı sunarken, yüksek devir hızı ile yapılan işlemi kolaylaştırır. Ergonomik tasarımı ve hafif yapısı ile kullanıcıyı yormadan rahat çalışmasına olanak sağlar. Makita köşe matkap çeşitleri ve fiyatlarına Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, teknik özellik ve fiyatlarını karşılaştırarak ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.