Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
 • Kriko Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak kriko çeşitleri garaj ekipmanları arasında yer alan ürünlerden biridir. Kullanımları oto tamirat işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Rahat kullanım kolaylığı sunmaları nedeni ile oldukça tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünler sayesinde birçok işi kolaylıkla halledebilirsiniz. Özellikle otomobil sektöründe oldukça kullanışlı bir seçenek olarak tercih edilmektedirler. Ağır ve büyük yüklerinde daha yükseğe kaldırılması için üretilmişlerdir. Bu gibi işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olmaları ile özellikle arabaların yerden yükselmesi ile tamir edilmesine yardımcı olur. Bu şekilde arabanın alt kısmını görerek tamirat işlemleri yapılabilmektedir.
 • Kriko Nedir?

  • Kriko ağır ve büyük yüklerin yükseğe kaldırılması amacı ile tasarlanmış olan bir üründür. Kaldırma ekipmanları arasında yer almaktadır. İnsan gücünün yetmediği alanlarda kullanılmak üzere tasarlanarak üretilmişlerdir. Genel anlamda kriko kullanımı insanların çevirme ve kaldırma gibi işleri uzun sürede yapabilecekleri eylemleri kısa sürede halletmeye yaramaktadır. Kullanım alanları bakımından kriko çeşitleri genellikle otomobil gibi araçların kaldırılma işlemlerinde tercih edilir. Örnek verecek olursak aracın lastik değişimi gibi işlemler için tercih edilebilmektedir. Ağır yükleri kaldırma, farklı parçalardan oluşmakta olan malzemeleri desteklemek ve basınç uygulamak için kullanımları bulunmaktadır. Kriko çeşitleri arasında birçok farklı model bulunmaktadır. Bunlar başlıca arabalı zemin kriko, şişe kriko, cırcır kriko, katlanır ayaklı kriko, motosiklet krikosu gibi çeşitlerdir. Birçok alanda kullanımı bulanan ürünler olup, her alan için tercih edilebilecek seçeneklere sahiptir.
 • Kriko Nasıl Çalışır?

  • Kriko çalışma prensibi bakımından insanların çevirme işlemi ile çalışmaktadır. Genel olarak manuel kullanımları bulunmaktadır. Özellikleri bakımından kullanışlı seçenekleri olması ile uzun ömürlü kullanımları bulunur. Az yükseğe kaldırmaya yarayan sonsuz dişli, elektrikli, vidalı, hava basınçlı veya hidrolik bir sistem ile çalışan ürünlerden biridir. Genel kullanım olarak otomobilin altına sabitlemek gerekmektedir. Sabitleme işlemi tamamlandıktan sonra üzerinde bulunan kol yardımı ile çevirme hareketi uygulanması yapılır. Çevirdikçe belli bir mesafede yukarıya doğru kaldırmaktadır. Bu şekilde lastik değişimi gibi işlemleri halletmeyi sağlamaktadır. Çok yüksek mesafelere kaldırma işlemlerinde kullanılmamaktadır. Genel olarak az yükseklikler için uygun kullanıma sahiptir. En iyi kriko markası çeşitleri kaliteli seçenekler ile elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Kategori sayfamız üzerinden en uygun kriko fiyatları bulunmakta olup, oradan satın alabilirsiniz.
 • Krikolarda İş Güvenliği Nasıl Olmalıdır?

  • İş güvenliği açısından güvenli şekilde tasarlanmış ürünleri tercih etmek gerekmektedir. Kriko kullanımı sırasında kolay ve güvenli şekilde çalışabilmek adına kaliteli markaların ürünlerini tercih etmek gerekmektedir. Üretiminde kullanılan malzemelerin özelliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Elektormakretim.com ‘da en iyi kriko markası çeşitleri bulunmakta olup, kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan ürünlerdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen kriko modelleri en iyi kriko kullanımı sağlamaktadır. Kriko çalışma prensibi ve iş güvenliği emniyeti olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. En ucuz kriko fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret ederek, güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak sahip olabilirsiniz.
 • En iyi Kriko Hangisidir?

  • Kriko çeşitleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Şekil ve tasarımların farklı fakat aynı amaç için kullanılmaktadırlar. Ama kullanım alanları bakımından farklılık göstermeleri ile en iyi kriko budur demek yanlış olacaktır. Kullanım sağlanacak olan alanın isteklerine bağlı olarak seçim yapılırsa en iyi kullanımı sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Özelliklerine dikkat ederek seçim yapmakta çok daha iyi kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Kaldırma kuvvetlerine ve kapasitelerine dikkat ederseniz yükleri daha rahat kaldırabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.