Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
  • Mekanik El Aletleri Aksesuarları Nelerdir?

    • Mekanik el aletleri, geniş ürün yelpazesiyle pek çok alanda tadilat, tamirat ve onarım gibi çeşitli uygulamalarda sıklıkla tercih edilen pratik kullanımlı ürün çeşitlerinden oluşur. Bu ürünlerin kullanımında hem uygulama yüzeyine uygun uç değişimi hem de aletlerin yıpranan kısımlarının değiştirilebilmesi için başta yedek parçalar olmak üzere ekstra aksesuar ihtiyacı oluşabilir. Bu durumda kullanılan alet ile uyumlu olan mekanik el aleti aksesuarı belirlenerek, üründen alınacak verim arttırılabilir.
    • Mekanik el aleti aksesuarları içerisinde kovan anahtar kolları, tork açı mastarı, tork arttırıcılar, yedek uç ve bıçaklar, yedek kafalar, metrik vida tarağı ve kenar parlatma aparatı gibi farklı işlevsel özelliklerde tasarlanmış olan ürün çeşitleri bulunur. Kovan anahtarlar için sabit ya da ayarlanabilir özellikte olan anahtar kolları, tork anahtarları için yedek kare, tork arttırıcılar ve daha kapsamlı kullanım olanağı sunan tork arttırıcı takımları, çekiçler için yedek kafa, kablo sıyırıcılar için yedek bıçak, zımbalar için yedek uç gibi ürünlerin yanı sıra keskilerle yapılacak işlemlere uygun şekilde seçilmesi gereken sivri, yassı ve geniş tasarımlara sahip keski uçları ile ürünlerinizi yenileyebilir ya da fonksiyonlarını arttırabilirsiniz. Bu ürünler arasından yapacağınız tercihlerle el aletinizi değiştirmenize gerek kalmadan yapılacak işlemlere adapte edebilirsiniz. Cetaform, Knipex, Craft ve daha birçok markaya ait mekanik el aleti parçaları ve fiyatlarını Elektromarketim.com’da bulabilirsiniz.
  • Mekanik El Aleti Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

    • Mekanik el aleti aksesuarları genellikle tek başına kullanılabilen ürünler değildir. Bu nedenle uyumlu el aletine takılması ve o şekilde kullanıma başlanması gerekir. Örneğin; Ceta Form B27-1B Kademeli Tip 6-19mm Kovan Anahtar Kolu bir kovan anahtara takılır ve uzunluğu kademeli olarak arttırılarak kullanılabilir. Ya da kablo sıyırma aleti için yedek bıçak, bu alete takılmadan işlevini doğru bir şekilde yerine getiremez. Bu nedenle her aksesuar, kendisi ile uyumlu mekanik el aletine takılmalı ve özelliklerine uygun çalışma alanlarında yapılan işlemlerde kullanılmalıdır. Ayrıca mekanik aletler ile yapılan uygulamalarda hasar görmüş aksesuarlar iş güvenliği açısından risk oluşturduğu için geçici süreyle de olsa kesinlikle kullanılmamalıdır. Aksi halde iş malzemesi ya da kullanıcı zarar görebilir, istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.