Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
 • Santrifüj Pompa Çeşitleri ve Fiyatları

  • Pompa çeşitleri endüstriyel kullanımlarına sahip olan sıvıların transfer işlemlerinde kullanılan ürünlerdir. Endüstriyel olarak ısıtma ve soğutma sistemleri, atık su tahliyesi, petrol tesisleri ve bunlar gibi birçok uygulama için pompa çeşitleri kullanılması gerekmektedir. Kullanılan sıvı üzerinde basınç arttırılarak bir yerden bir yere iletme ya da kapalı bir sistem içerisinde sirküle edilmesi sağlanmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli ürün seçeneklerini bulabilir, en ucuz santrifüj fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak yüksek performans sunan santrifüj pompa çeşitleri sizler için sayfamızda.
 • Santrifüj Pompa Nedir?

  • Genel olarak pompa çeşitlerinin hepsi aynı amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu ürün de diğerleri gibi sıvı maddelerin transfer işlemlerini yapmak üzere tasarlanmıştır. Santrifüj pompa özellikleri bakımından gövdesinin içinde bulunan çarkın sıvıya merkezkaç yapması ile basınçlandırmaktadır. Bu prensip doğrultusunda çalışan bir pompa türüdür. Çark gövdesinde bulunan orta kısım içeri giren sıvı ile çarka bağlı olan kanatları döndürerek pompa çıkışına yönlendirmektedir. Santrifüj su pompası sıvının debisi, kanatlarının boyu, çarkın çapı ve salyangoz şeklinde olan gövdesinin durumuna bağlı olarak çeşitlere ayrılmaktadır.
 • Santrifüj Pompa Nasıl Seçilir?

  • Kullanım amaçları bakımından sıvının motor ile temas etmeden çalışmasıdır. Yaygın bir yönteme sahip olan sızdırmazlığın bu tür ekipmanlar ile sağlanarak yapılması belirli bir düzeyde risk de içermektedir. Aynı zamanda eğer kullanılan sıvı madde yanıcı ya da parlayıcı gibi bir yapıda ise bu risk seviyesi daha da yükselebilmektedir. Bu yüzden başta yanıcı olan akışkan maddeler, aşındırıcı özelliğe sahip olan sıvılar, asitler ve yüksek saflıkta olan su gibi likitlerin de pompalanması için manyetik bir kaplinli olması gerekir. Çeşitleri arasında seçim yaparken bunlara dikkat edilmesi önemlidir.
 • Santrifüj Pompa Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Kullanıldığı uygulamaları sıralamak gerekirse atık su artıma, elektronik üretimi, madencilik, chiller cihazları, ilaç ve gıda üretim tesisleri, kağıt fabrikaları, yüksek saflıkta suyun kullanıldığı tesisler ve metal kaplama işlemleri örnekler verebiliriz. Daha çok endüstriyel alanlarda kullanılan ürünlerdir. Mekanik yapıları ile oldukça kolay bir kullanım imkanı sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olan santrifüj pompa çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En ucuz santrifüj pompası fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
 • En İyi Santrifüj Pompa Hangisidir?

  • Genel olarak kullanım alanlarına göre seçim yapılması gereken ürünlerdir. Bu sebeple en iyi kullanım sunan ürün budur demek yanlış olabilir. Kullanım alanının ihtiyacı doğrultusunda seçim yapıldığında en iyi santrifüj pompa kullanımını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile bu ürünlere satın alabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile de sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.