Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
 • Floresan Lamba Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanım bakımından karşımıza birçok yerde çıkan bir aydınlatma ürünüdür. Kullanıcıların ilk tercihlerinden biridir. Bu lambaların ışık açıları daha geniş alanı kapsamaktadır. Çetikleri güçlerin azlığı ve ısınmaması ile kullanışlı aydınlatma sistemi sağlamaktadır. Düzenli bir ışık dağılımına sahip olup, daha uzun ömürlü kullanım imkanı ile de kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan bir üründür. Tesisatı ve montaj gibi işlemleri oldukça kolaydır. 
 • Floresan Lamba Nedir?

  • Genel kullanım bakımından karşımıza birçok yerde çıkan bir aydınlatma ürünüdür. Kullanıcıların ilk tercihlerinden biridir. Bu lambaların ışık açıları daha geniş alanı kapsamaktadır. Çetikleri güçlerin azlığı ve ısınmaması ile kullanışlı aydınlatma sistemi sağlamaktadır. Düzenli bir ışık dağılımına sahip olup, daha uzun ömürlü kullanım imkanı ile de kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan bir üründür. Tesisatı ve montaj gibi işlemleri oldukça kolaydır. Kullanımı bakımından ofis, okul ya da iş merkezlerinde tercih edilmektedir. Aydınlatma sistemleri içerisinde bulunan ürünlerden biri olup, ekonomik kullanımı ile ilgi görmektedir. Elektrik enerjisinin ilk kullanım alanlarından biri de diyebiliriz. Aydınlatma sistemleri içinde ilklerinden akkor filamanlı lambalar ile onun sarı ışığını görürüz. Tasarım ve şekil bakımından led floresan lamba silindirik bir cam borusu modelindedir. Simit floresan gibi modelleri ile kompakt floresan ampul kullanımı sağlayabilirsiniz. ACK, Cata, Forlife, Global, Noas gibi kaliteli markaların ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listelerine sahip ürünleri bulabilirsiniz. En ucuz floresan led lamba fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Floresan Lamba Nasıl Takılır?

  • Bağlantısı oldukça basit bir işlemdir. Kullanımı açısından tasarruf sağlaması dolayısıyla tercih sebebi olarak verilmişlerdir. Parlaklığı rahatsız etmeyecek şekildedir. Duyu doğru bir şekilde taktığınız sürece herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Kullanım ömrü uzun olması ile de verimli kullanım sağlamaktadır. Floresan tavan topu gibi farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Küçük boyutlarda olan çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Armatür içerisinde de kullanılabilmektedir. Üstün kaliteli malzemeleri kullanılarak üretilmiş olan modeller arasında yer alırlar. Çeşitleri arasında model farklılıkları bulunmaktadır. Yuvarlak ve ince gibi modellere sahiptirler. İnce görünümleri ile oldukça kullanışlıdırlar. Pilli floresan lamba modelleri de görebilirsiniz. Boyutları diğer aydınlatma ürünlerine göre daha büyüktür. Aynı zamanda farklı floresan lamba aksesuarları da vardır. Hem yedek parça hem de rahat kullanım için tercih edebilirsiniz.
 • Floresan Lamba Tasarruflu Mu?

  • Standart lamba modellerine göre daha tasarruflu bir kullanım imkanı sunmaktadır. Çalışma prensibi bakımından diğerlerinde daha farklı bir sisteme sahiptir. Enerji kaynağı isteği kıyaslandığında daha azdır. Aynı zamanda ısınmaması ile de daha uzun ömürlü kullanım sunarlar. Böylelikle diğerlerine göre daha tasarruflu bir aydınlatma olurlar. Modelleri arasında birçok farklı çeşit bulunmaktadır. Çeşitler arasında zevkinize ve ihtiyacınıza göre seçim yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Renkli floresan lamba modelleri de bulunmaktadır. Alanları farklı bir aydınlatma ile daha dekoratif hale getirebilmenizi sağlarlar. Renkli floresan lamba çeşitleri arasından da seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Floresan Lamba Patlarsa Ne Olur?

  • Fazla elektrik enerjisine maruz kaldığında patlama gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ani kesintilerde de bu tarz problemler görülebilir. Ama bu çok sık yaşanan bir durum değildir. Devresi üzerinde elektrik akımının sağlıklı bir şekilde lambaya ulaşması ile herhangi bir patlama olmamaktadır. Parçaları arasında balast da bulunmaktadır. Bu sayede daha iyi bir kullanım imkanı oluşturur.
 • Floresan Lambanın Zararları Var Mıdır?

  • Zararları genel olarak bulunmamaktadır. Fakat olumsuz birkaç özelliği bulunmaktadır. Armatür içerisinde ilk kuruluş maliyeti fazladır. Tasarım ve modelleri bakımından da biraz fazla yer kaplamaktadır. Bunlar gibi bazı olumsuz özellikleri olduğunu söyleyebilirsiniz. Üretmiş oldukları ışıklar üzerinden herhangi bir yönlendirme yapılamıyor olması da bu olumsuz etkenlerden biridir. Düşük bir gerilim olduğunda çalışmamaktadırlar. Aynı zamanda da üç aydınlatma için gerekli olan önlemler alınmazsa troboskobik oluşmaktadır. Bunlarında dışında da başka olumsuz bir özelliği bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.