Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Duy Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrik devresi için kullanılması gerek devre elemanlarından biridir. Kolay ve rahat kullanım sunmaları ile güvenlidirler. Genel olarak ampullerin kullanılması için üretilmiş olan çeşitlerden biri olması ile de ampullerin ışık yayabilmesi için kullanılması gerekmektedir. Elektrik devresine duy monte edilir ve ampul içine yerleştirilmektedir. Duy devreden gelen elektrik enerjisini ampule yansıtarak ışık yaymasını sağlamaktadır. Elektromarketim.com ‘da tüm ampul çeşitlerine oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En ucuz duy fiyatları ile satın alarak güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Duy Nedir?

  • Birçok elektrik devresinde kullanılan duy çeşitleri kullanışlı ve güvenli bir yapıya sahiptirler. Soket olarak da bilinmektedirler. Genel olarak pirinç ya da bakır malzemeler kullanılarak üretilmektedirler. Gövde ve dış bölümlerinden ulaşılarak elektrik enerjisini yaymaktadır. Duy çeşitleri bir elektrik devresinde bulunan elektronik devre elemanıdır. Hepimizin bildiği gibi ampul çeşitleri ile kullanılan bir üründür. Duy çeşitleri ile ampuller oldukça kolay bir şekilde elektrik devresine bağlanmaktadır. Ampulleri çok daha kolay bir şekilde duy sayesinde monte edebilirsiniz. Vidalı şekilde üretilen duylar, vidalı kısmın sonunda olan iletken uçlar ile kablolara temas ederek devreden gelen elektriği aktarmaktadır. Bu sayede de ampul ışık yaymaya başlamaktadır. Çeşitleri içerisinde ince duy modelleri bulunur. Bunlar ince duy led ampul için kullanılabilmektedir. Bunun dışında dekoratif duy çeşitleri bulunur. Dekoratif ampul duy aparatı ile farklı tasarımlar yaratabilirsiniz.
 • Duy Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında farklı birçok duy modeli bulunmaktadır. Bunlar e27 duy, e14 duy, porselen duy, sensörlü duy, rustik, dekoratif, çoklu, ince, sıva üstü, çoklayıcı gibi örneklerdir. Bu örnekler dışında da birçok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. Asma duy ve porselen duy gibi çeşitleri ile her alan için uygun modellere sahiptirler. Kullanımları kolay olan bu modelleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile de sahip olabilirsiniz. Kullanımları kolay ve rahat olması dışında üstün kaliteli malzemelerden üretilmişlerdir. Bu sayede de uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı sunarlar. Tipleri ise GU10 asma duy ve E27 asma duy şeklindedir.
  • Asma Duy Çeşitleri

  • Yapıları bakımından asma duy modelleri daha dekoratif şekilde üretilmiştir. Direkt olarak aydınlatma içerisinde kullanımı sağlanmaz. Uzun kablodan sarkıt avize görünümü elde edilebilir. Asma duy modelleri ile son zamanlarda rustik ampul kullanımı oldukça arttı. Dekoratif bir görünümleri olmaları ile birçok alanda tercih edilebiliyorlar. Asma duyu tavana monte edip, ampul olarak rustik modelleri tercih ettiğinizde avize görünümü de sağlamış olacaksınız.
  • Porselen Duy Çeşitleri

  • Aydınlatma ürünleri içerisinde kullabilmesi amacı ile üretilir. Örnek olarak avizenin içerisinde duy çıktıysa yerine porselen duy modellerinden takabilirsiniz. Bu şekilde ampul çeşitleri ile de bağlantıları kolayca olacaktır. GZ10 porselen duy, G5.3 porselen duy ve GU10 porselen duy tiplerinde çeşitleri bulunmaktadır. 
 • En İyi Duy Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından hepsi aynı amaç doğrultusunda tasarlanmışladır. Bu sebeple de en iyi duy modeli budur demek yanlış olabilir. Çeşitleri arasında genel olarak teknik özellik ve tasarımlarında farklılıklar bulunur. Ölçü ya da ampul modeline göre seçim yapılması gerekmektedir. En önemli ve dikkat edilmesi gereken konu kullanılacak ampul modeline uygun olan duy çeşitlerini seçmektir. Aynı zamanda ürün kalitesine de dikkat edebilirsiniz. Daha kaliteli markaların ürünlerinden tercih ederek rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, kısa sürede satın alarak sahip olabilirsiniz. En ucuz duy fiyatları için hemen sayfamızı ziyaret edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.