Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Anemometre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak ölçüm cihazları arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Anemometre modelleri de bunlardan biridir. Anemo kelime anlamı bakımından rüzgar demektir. Yunancadan dilimize girmiş olan rüzgar ölçer cihazlarından biridir. Havalandırma sistemleri ve meteoroloji istasyonu içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Tarih içerisinde bilinen ilk anemometre modelleri 1450 yılında üretilmiştir. Yapıları bakımından dünden bugüne de gelişen teknoloji sayesinde ilerleme kaydetmişlerdir. Anemometre çeşitleri üzerinde yapılan geliştirmeler sayesinde birçok farklı ek özelliğe de sahip olmuşladır. Kaliteli yapıları sayesinde birçok alanda tercih edilmektedir. En kaliteli ölçüm cihazları arasında yer alan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. En iyi fiyat seçenekleri ve yüksek performanslı kullanımları ile de tercih edebilirsiniz. En ucuz anemometre fiyatları için hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • Anemometre Nedir?

  • Yapıları bakımından rüzgarın hızı ve yönünü ölçmek için üretilmiş ürün modelleridir. Genel olarak bakıldığından meteoroloji ve rüzgar elektrik üretim sektörü için tercih edilen ürünlerdir. Profesyonel kullanımları ile de kullanıcıları rahat ettirirler. Rüzgar ölçer olarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Rüzgarın yönünü, hızını ve basıncını ölçmek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Rüzgar ölçüm sistemleri içerisinde yer alan anemometre çeşitleri sizler için elektromarketim.com ‘da en uygun fiyat listeleri ile bulunmaktadır. Çeşitleri içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Hız anemometreleri, kupa anemometresi, pervaneli anemometre, sıcak tel anemometresi, ultrasonik anemometreler, akustik rezonans anemometreler, lazer doppler anemometre, basınç anemometreleri, tüp anemometreleri, pitot tüpü statik anemometre gibi birçok ürüne sahiptirler. Hepsi özellikleri bakımından birçok farklı tip ve modelde üretilmiştir. Kullanım alanları bakımından çeşitlerine göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları ile birçok alanda yüksek performanslı bir çalışma imkanı sağlarlar. Sizler için en iti anemometre seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz anemometre fiyatları ile de satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Anemometre Nasıl Kullanılır?

  • Günümüz teknolojisi ile anemometre modelleri elektrik devresi ile çalışan analog modelleri yerine dijital modellere dönüşmüştür. Dijital ve analog olarak kullanımları sağlanan iki farklı çalışma prensibine sahip ürünleri ile kullanımları oldukça rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Genel olarak daha pratik bir kullanım ile ölçüm yapma olanağı bulunması ile ölçümleri kaydetme özellikleri de bulunur. Yaptığı ölçümleri veriler halinde içerisinde de bulundurması ile sonrasında kontrollerini de oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bazı anemometre çeşitleri arasında bluetooth özelliği de bulunması ile verilerin paylaşımlarını da kolayca yapabilirsiniz. Bunun dışında da farklı çeşitlere sahip olmaları ile kullanım şekilleri ve alanlarında gelişimler söz konusudur. Rüzgar ölçme cihazı olan anemometre çeşitleri ile birçok alanın ölçümlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Seçim aşamasında kullanım alanına uygun olacak ürünü seçerek rahat ve kolay bir çalışma imkanı sağlayabilirsiniz.
 • Anemometre Nerelerde Kullanılır?

  • Anemometre çeşitleri birçok alanda çeşitli amaçlar ile tercih edilmektedir. Hava durumu ile ölçümünün yanı sıra uçak, havanın otomobil, uzay araçları gibi nesneler üzerinde hareket incelemesi için kullanımları sağlanmaktadır. Genel olarak hava durumu ölçüm sistemlerinde, otomobil sanayisi içerisinde aerodinamiksel olarak incelemelerde, rüzgar santrallerinin kurulumu, bölgeler içerisinde kurulan rüzgar ölçüm alanları, uzay araçlarının aerodinamiksel olan incelemelerinde de kullanımları sağlanmaktadır. Genel olarak profesyonel alanlar içerisinde kullanımları sağlanması ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Tüm anemometre çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, kullanım sağlayacağınız alan için en uygun fiyat listeleri ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. En ucuz anemometre fiyatları için hemen sayfamızı ziyaret edin.
 • En İyi Anemometre Hangisidir?

  • Kullanımları açısından rüzgar ölçüm cihazları ile rüzgar hızını kolayca ölçebilirsiniz. Birçok alan içerisinde çalışmaları oldukça sağlıklı bir sonuç sunmaktadır. Bu sayede de kullanıcıları memnun bırakırlar. Sağlıklı bir ölçüm yaparak kesin bir sonuç alabilirsiniz. Özellikleri bakımından seçim yaparken anemometrenin gövdesi keskin bir hatla, simetrik ve küçük bir dizayna sahip olmalıdır. Bu şekilde olmadığında gövdesine gelen rüzgar türbülanslarını yaratarak ölçüm sonuçlarının hatalı olmasına neden olmaktadır. Bunun dışından rüzgar yakalama işlemleri için çanakların dizaynları oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Kötü bir tasarımlara sahip olan çanakların yatay hassasiyetleri ve dinamik olarak tepkileri yetersiz olmasından dolayı yine hatalı bir ölçüme sebep olabilirler. Ölçüm işlemleri bakımından anemometre tekrar olarak kalibre edilmeleri gerekmektedir. Bu şekilde ölçüm sırasında cihazlar üzerinden meydana gelmiş olan kalibrasyon değişiklikleri ile belirlenmektedirler. Ölçüm değerlerinde bulunan sapma ortaya çıkarılmaktadır. Tüm bunlara dikkat ederek ürünleri satın alırsanız eğer en iyi çalışma olanağını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile anemometre çeşitlerine ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.