Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
 • Planya Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrikli aletler arasında yer alan planya makinası modelleri oldukça kullanışlı yapıları ile kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunarlar. Çeşitleri bakımından birçok alanda tercih edilirler. Genel olarak mobilya üretimi gibi alanlarda karşımıza çıkarlar. Malzemeler üzerinde belirli işlemler yapmak için tasarlanmış bu modellere sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Planya Nedir?

  • Kullanımları bakımından planya makinası çeşitleri yüzeyleri planyalama, oluk açma ve köşeleri pahlama gibi birçok işlem yapmaktadırlar. Yüzeylerin üzerinde istenilen derinliği verilerek ahşap işleme yapmaktadır. Kullanımları yaygın olan el aletlerinden biridir. Makita gibi kaliteli markaların ürün seçeneklerine sahiptirler. Çeşitleri arasın planya tezgahı ve el planyası gibi modeller de bulunur. Ayrıca kalınlık makinası olarak da bilinirler. Elektrikli planya çeşitleri için en ucuz fiyat listelerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile sahip olabilirsiniz.
 • Planya Nasıl Kullanılır?

  • İş parçasını sağlam olacak şekilde sabitlemeniz gerekmektedir. Üzerinde vida veya çivi gibi malzemeler varsa onları sökmeniz gerekmektedir. Planya üzerinde bulunan topuzu döndürerek de planyalama derinliğini ayarlanmaktadır. Düğmeyi kullanarak da istediğiniz alana talaş çıkışını sağlayabilirsiniz. Sonrasında çalıştırabilirsiniz. Planyanın ön tarafında buluna iş parçasının üzerine doğru yerleştirin. Planyalamaya başladığınız elektrikli planyanın ön tarafına biraz baskı yapabilirsiniz. Elektrikli planyayı sürekli bir hareketle ileri doğru yönlendirmektedir. Bu şekilde kenarlarını da oldukça kolay yapabilirsiniz. İşlemleri çok zor değildir ve kullanımları bakımından rahatlık sunan planya modellerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz planya fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
 • Planya Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından endüstriyel ve üretim alanlarında tercih edilir. Fabrika, sanayi tesisleri, atölye, mobilya atölyesi, hobi alanları gibi birçok örnek daha verilebilir. Amatör ya da profesyonel kullanımları için de çeşitleri bulunmaktadır. Evde de oldukça rahat bir şekilde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürün seçenekleri ile birçok alanda uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Üretiminde üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmışlardır. Bu sayede oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler.
 • En İyi Planya Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından birçok seçenek bulunmaktadır. En iyisi budur demek biraz yanlış olabilir. Onun dışında teknik özellik ve güç kapasitelerine göre seçim yapabilirsiniz. Bu şekilde en iyi kullanımı sunan ürünleri kullanabilirsiniz. Planya makinesi çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Yüksek performanslı planya modellerinden satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın. En ucuz planya fiyatları için hemen sayfamıza göz atın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.