Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Işık Bloğu Nedir?

  • Işık blokları, sinyal lambaları ile beraber kullanılan bir ürün çeşididir. Sinyal lambaları ve ekipmanları tamamen sinyal lambası ile beraber kullanılmak için üretilmektedir. Pilot ışıkları, sinyal lambasının iç mekanizmasında bulunan aydınlatma sistemi için tasarlanmıştır. Uyarı ve sinyal vermesi gerekilen devre ve sistemlerde iç mekanizmasına yerleştirilmesi ile beraber gövde ile olan bağlantı sayesinde ışığın algılanması ve devreye girmesi ile çalışmaktadır. Led ışık bloğu kontak ile beraber üretilmektedir ve sinyal lambası gövdesine göre uygun boyut ve renkleri bulunmaktadır. Renk seçenekleri birden fazladır ve kullanım amacı ve yönergesine göre farklılık göstermektedir. Renk seçenekleri; beyaz, sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve turuncu olarak çeşitlendirilmektedir. Tüm bu yönerge ve direktifler doğrultusunda ışık blokları görevi olan aydınlatma sistemini devreye sokarak ilerlemektedir.
 • Işık Bloğu Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanlarını sinyal lambalarını tercih edilen yerlere göre çeşitlendirilen ışık blokları pek çok alanda tercih edilmektedir. Tamamen sinyal lambasının kullanıldığı alanlarda tercih edilen ışık bloklarının kullanım alanlarına örnek verecek olursak; fabrikalar, asansör sistemleri, pano sistemleri, elektrik devreleri, araç içi sistemler ve üretim ve imalat alanlarında da sinyal lambalarının ekipmanı ve tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır.
 • En İyi Işık Blokları Hangisidir?

  • En iyi ışık blokları için tek bir örnek vermek doğru bir yönlendirme olmayacağı gibi kullanıma alanlarına göre de farklı tercih seçenekleri mevcuttur. Kullanıcılar tarafından kaliteli yapıları ile sıklıkla tercih edilen Emas ve Schneider markalarının adı birçok platformda karşımıza çıkmaktadır.
  • Tüm ışık blokları çeşitleri için elektromarketim.com ’a gelerek Emas ve Schneider markaların en uygun fiyatlı ışık blokları arasından ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için bişeysoracaktım ’a gelerek ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, güncel gelişmelerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.