Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 89 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Metre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Ölçü aletleri arasında yer alan en temel üründür. Metreler ölçü sistemi içerisinde temel uzunluk ölçü birimine verilen isimdir. Metreler ile birçok alanın ölçüm işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Genel küçük alanların ölçüm işlemlerinde pratik bir kullanım sunarlar. Çok geniş alanların ölçümleri için daha profesyonel ölçüm cihazları kullanılmaktadır. Kullanım alanları açısında rahatlık sunan ürünler olmaları ile birçok ölçüm işlemini yapabilirsiniz. Uzunluk ve genişlik ölçümlerini kolayca yapabileceğiniz ürün modelleri olmaları ile oldukça pratiklerdir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz metre fiyatları ile satın alarak kullanabilirsiniz. Farklı ürün modelleri olmaları ile de sizlere kolaylık sunacaklardır. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanmak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Metre Nedir?

  • Kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürünlerdir. Sürekli kullanıma uygun olan ürünler olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Metre çeşitleri arasında farklı tasarıma sahip olan ürünler olmaları ile de her alan için uygulamaları sağlanabilmektedir. Çeşitleri arasında kırma metre, arazi metresi, marin derinlik metre, şerit metreler, mikro metreler ve yol metreler gibi ürünler bulunmaktadır. Hepsi kullanışlı ürünler olmaları ile rahatlık sunarlar. Aynı zamanda mesafe ölçme cihazı gibi ürünler de bulunmaktadır. Kullanım alanları bakımından tüm alanların ölçümlerini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olurlar. BMI, BTS, Cetaform ve Fisco gibi kaliteli markaların ürün çeşitleri olmaları ile kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan metre çeşitleri dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile de uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz metre fiyatları ile görebilir, güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak da satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Metre Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Farklı alanların da ölçümlerini de rahatlıkla sağlayabilmeleri için çeşitlere sahiptirler. Çeşitleri arasından kırma metre, arazi metresi, marin derinlik metresi, şerit metre, mikro metre, yol metre gibi çeşitlere sahiptirler. Hepsi ölçüm yapmak için alanlarına uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Kaliteli ürünler olmaları ile rahat bir tasarıma sahiplerdir. Kullanım şekilleri oldukça kolay olması ile kullanıcıları memnun ederler. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilir, hızlı teslimat yollarımız ile de sahip olabilirsiniz.
 • Metreler Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları bir alan üzerinde ölçümleri yapmak için tercih edilmektedir. Çeşitleri ile küçük ve büyük tüm alanların ölçümlerini yapabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz. Farklı alanlarda kullanımları bulunması ile çeşitlerine bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Ölçüm yapılacak yüzeyin üzerine konularak metre üzerinden ölçüsünü görebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden hemen ulaşarak satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.