Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 311 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
 • Sarkıt Avize Modelleri ve Fiyatları

  • Genel kullanım olarak aydınlatma grubu üyelerinden biridir. Tasarımları bakımından bulundukları ortama değer katan şık avize modelleridir. Sarkıt avizeler özellikle son dönemlerde oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Her yer için uygun olan tasarımları ile zevkinize bir seçim yapabilirsiniz. Birçok farklı model olması ile size en uygun olanı seçerek kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Farklı tasarımları ile kaliteli kullanım sağlanabilmektedir. Tüm avize modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
 • Sarkıt Avize Ne Demek?

  • Sarkıt avize modelleri birçok çeşit ile üretilmektedir. Genel tanım olarak hepsi aydınlatma ürünleri grubunda yer almaktadır. Tasarımları açısından kullanımları fazlasıyla tercih edilir. Sarkıt formlu olan avize modellerine sarkıt avize modelleri denmektedir. Çeşitleri bakımından sarkıt avize halat gibi birçok sarkıt avize modelleri bulunmaktadır. Birçok tasarımı bulunan modeller oldukları için iç mekanlarda istenilen her yerde kullanılabilmektedir. Işık kaynağına göre yerlerini belirleyebilirsiniz. Sarkıt ledli avizeler gibi modelleri ne kadar aydınlattığına göre karar vererek kullanım alanını belirleyebilirsiniz. Sarkıt led avize modelleri oldukça tercih edilir olup, rahat kullanım imkanı sunar. Tasarımları bakımından avize ve sarkıt modelleri çok sevilerek kullanılmaktadır. Ahşap sarkıt avize modelleri de bulunması ile her zevke uygun olan çeşitleri bulunmaktadır.
 • Sarkıt Avize Nasıl Takılır?

  • Avize takılma aşamalarında dikkatli olmak gerekmektedir. Modellerin hepsinde ister istemez hassas olmaları ile dikkatli olmak gerekmektedir. Avizeler tasarımları nedeni ile hassas yapıdadır. Bu sebeple montaj aşamalarında oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Sarkıt led avizeler bağlantısı sağlanabilmesi için elektrik kaynağının olması gerekmektedir. Avizeler elektrik bağlantısı olan alanlara monte edilerek kullanılmaktadır. Tavan için tasarlanmış olan aydınlatma ürünleri oldukları için tavana elektrik bağlantısı yapılarak sabitlenmektedir. Tekli sarkıt avize modelleri elektrik bağlantısını yaptıktan sonra tavana sabitlemeniz gerekmektedir. Sarkıt avize tekli modelleri dışında modeller de bulunmaktadır. Kullanacağınız alana göre çeşitlerine karar verebilirsiniz.
 • Sarkıt Avizeler Nerede Kullanılır?

  • Aydınlatma ihtiyacı duyulan tüm alanlarda kullanımları bulunur. Led sarkıt avize modelleri gibi çeşitleri bulunmakta olup, kullanım alanlarına verdiği ışık derecesine göre karar verebilirsiniz. Mesela yemek masası üzerine daha az aydınlatma sağlayan ürünlerden tercih etmek gerekmektedir. Koridor için farklı, salon ve oturma odaları için daha farklı aydınlatma ihtiyaçları söz konusudur. Bu sebeple ne kadar ışık sağladığına göre kararınızı vermeniz en doğrusu olacaktır. Şık ve modern tasarımlara sahip olan tekli sarkıt avize fiyatları sitemizde bulunmaktadır. Ucuz sarkıt avize fiyatları için sitemizin aydınlatma kategorisine göz atabilirsiniz. Sarkıt avize online satış için elektromarketim.com üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sarkıt avize modelleri ve fiyatları için elektromarketim.com en iyi tercih olacaktır. En uygun tekli sarkıt avize fiyatları ve güvenli alışveriş yollarımız ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.