Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
 • Havalı Cırcır Motoru Nedir?

  • Kullanım kolaylığı sayesinde en çok tercih ettiğimiz ürünler olan havalı el aletleri içerisinde bulunan havalı cırcır motorları zor çalışmalarda bile verimlilik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük çağlı motor tamir ve onarım işlemlerinde rahatlıkla tercih edilebilecek havalı cırcır, çalışırken kullanıcı zorlamadan ve kolay kullanım sağlayan yapısı ile sıklıkla tercih edilen bir alettir. Çalışırken rahatsız etmeyecek boyutta çıkardıkları sesler neredeyse sessiz sayılabilecek derecededir. İşlem esnasında sarsıntı çıkarmadan ilerleyen havalı cırcır tabanca ürünü en zorlu somun sıkma ve sökme işlemini bile zorlanmadan yapılabilmesini hedeflemektedir. Uç kısmına takılabilen aparatlar sayesinde farklı somun tipleri ve civatalar üzerinde çalışma olanağı sağlamaktadır. Havalı cırcır kolu ile normal anahtarların giremediği derin ve dar yerlere bile rahatlıkla ulaşarak sökme ve takma işlemini yapabilecek yapı ve güce sahiptir.
 • Havalı Cırcır Motoru Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanı olarak pek çok tamirat ve onarım alanında tercih edilen havalı cırcır motorları, somun ve civataları söküp takmanız gereken her türlü işlemde kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Araç tamirinde, mobilya montajı işlemlerinde, makine ve aletlerin onarımı gibi pek çok alanda havalı cırcır motoru kullanılmaktadır. Genel olarak tamir, onarım ve tadilat alanlarında tercih edilen havalı cırcır motoru uygun ortam ve çalışmalarda en iyi sonucu almanızı hedeflemektedir.
 • En İyi Havalı Cırcır Motoru Hangisidir?

  • En iyi havalı cırcır motoru için tavsiye verecek olursak kaliteli ürünleri ile Osaka markası kullanıcılar tarafından pek çok platformda tercih edilen bir markadır.
  • Osaka Havalı Cırcır Motoru

  • Havalı cırcır Osaka markasının son teknoloji ile üretmiş olduğu ürün çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Yapı olarak her türlü ekipmana sahip olan havalı cırcır motoru ürünü Osaka markasının kalitesi ile birleştiğinde diğer markalara göre maksimum tork gücü, çalışma basıncı ve hava tüketimi ile benzersiz bir tasarıma sahiptir. -Tüm havalı cırcır motoru çeşitleri için elektromarketim.com ’a gelerek, en uygun havalı cırcır fiyatları sayesinde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. En ucuz havalı motorlar ve daha fazlasının olduğu kampanyalar için üye olarak bildirimleriniz açarsanız kaçırılmayacak fırsatlardan haberdar olma şansını yakalamış olursunuz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.