Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 192 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Motor Koruma Şalteri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Sanayi ve endüstriyel alanlarda kullanımları sağlanan belirli elektrik sistemi ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler genel olarak elektrik tesisatları içerisinde yer almaları ile kolay ve rahat kullanım imkanı sunarlar. Daha iyi bir elektrik sistemi kullanılması için tercih edilen ürünler aralarında yer almaktadırlar. Motorların besleme devresi içerisinde hattın başlangıç noktasında yer alan elektrik sigortası ile çalışma düzenleri sebebi ile kullanılan motoru değildir. Bağlantıyı başka bir değişle hattı korumak için kullanılmaktadırlar. Çalışma prensipleri bakımından motorları koruyabilmek için çeşitli şalter modelleri üretilmiştir. Bunlar gibi koruyucu elemanlara motor koruma şalteri adı verilmektedir. Tüm motor koruma şalteri çeşitlerine ve en uygun fiyat listelerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile sahip olup, kaliteli bir elektrik sistemi kullanımı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden seçiminizi kolaylıkla yapabilir, hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Motor Koruma Şalteri Ne İşe Yarar?

  • Genel kullanımları bakımından motor güç devresinde motorun aşırı derecede bir akım çekmesi veya kısa devre yapması sebebi ile motor koruma şalterleri kısa bir süre için açılmaktadır. Motor üzerinde oluşabilecek olan herhangi bir zarar karşı olarak önlem alınmaktadır. Motor koruma şalterlerinin kullanılması ile beraber termik röle kullanımı da hızlı şekilde düşüş göstermektedir. Özellikleri bakımından da elektrik panoları içerisinde kullanımları tercih edilmektedir. Manyetik koruma ama ile kullanılan sigortalara gerek duyulamamaktadır. Aşırı yüklenme, faz hatası ve kısa devre gibi durumlar oluşması ile koruma görevini motor koruma şalterleri üstlenmektedir. Bu şekilde de elektrik panolarında yer tasarrufu sağlanır. Bunun gibi yardımcı elemanlarda bulunan kapalı ya da açık kontakları ile durum bilgisi alınabilmektedir. Aynı zamanda bu şekilde de şalterlerin konumu hakkında uzaktan bilgi edinilebilmektedir. Motor koruma şalterleri içerisinde özellikleri ve çeşitlerine bakarak değişikliklerini görebilirsiniz. Tüm motor koruma şalteri çeşitleri için elektromarketim.com ‘a girebilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz.
 • Motor Koruma Şalteri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları düşünüldüğünde endüstriyel ve sanayi tesisleri içerisinde karşımıza çıkarlar. Elektrik sistemleri içerisinde yer alan elektrik tesisat ürünlerinden biridir. Kullanım alanlarına havalandırma sistemleri, vinç panoları, otomatik kumanda sistemleri, küçük makine, konveyör sistemleri gibi örnekler verebiliriz. Motor koruma şalterleri ile şalterlerin koruma fonksiyonları, kosa devre korumaları, aşırı akım koruması ve faz kaybı hassasiyeti gibi durumlar kontrol altına alınmaktadır. Kullanımları bakımından koruma sağlaması ile elektrik sistemlerinin önemli üyelerinden biridir. En ucuz motor koruma şalteri fiyatları ile satın alarak kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Hem kaliteli motor koruma şalteri kullanımı hem de güvenli bir elektrik sistemi ile çalışabilirsiniz.
 • En İyi Motor Koruma Şalteri Hangisidir?

  • Genel yapıları doğrultusunda bu ürünler seçim aşamasında dikkatli olunması gereken ürünlerdir. Sebebi ise elektrik sistemleri içerisinde kullanımlarının sağlanıyor olmasıdır. Genel yapıları doğrultusunda bu ürünleri birçok alanda görebilirsiniz. Elektrik tesisatı ürünleri olup, kullanımları ile rahatlık sunarlar. Motor koruma şalterleri seçim aşamasında koruyucu elemanın ne olduğuna bağlı olarak satın alınmalıdır. Uygulama içerisinde kullanılacak olan motorun anma gücü dikkate alınmalıdır. Ayarlanması mümkün olan termik ayar sahaları ile ihtiyaç duyulan akım aralığını ayarlayabilirsiniz. Kullanım alanlarına teknik özelliklerine göre seçim yaparsanız sizler için en iyi kullanım imkanını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en iyi motor koruma şalteri çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz fiyatlar ile de satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alacağınız bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.