Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 440 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10
 • Otomasyon ve Kontrol Cihazı Aksesuarları Nelerdir?

  • Genellikle elektrik sistemlerinde kullanılan ürün gruplarına otomasyon ve kontrol cihazları denmektedir. Birden fazla alanda tercih edilen ve çok fazla çeşidi olan bu ürünler farklı kullanım seçenekleri ile rahat ve kolay kullanımı hedeflemektedir. Beraberinde kullanıldığı sistem ve devrelere uyumlu ilerleyen ve bağlantıyı hedefleyen bu ürünlerin yardımcı ekipmanları, yedek parçaları ve aksesuarları mevcuttur. Tüm bu ürünler otomasyon ve kontrol cihazı aksesuarları altında toplanmaktadır. Otomasyon ve kontrol sistemleri için tercih edilen bu aksesuarlara örnek olarak arayüz kartı, hat sonlandırma, t bağlantı soketi, dirençli fren ünitesi, bağlantı kutusu, konnektör sürücü ucu, DC yol bağlantısı, EMC giriş filtresi, yükleme cihazı, kontrol istasyonu, parazit filtresi, ısıtma direnci, güç tabanı, planet kutusu, haberleşme kartı, iletim arayüzü, tespit dübeli, bellek kartı, hat sonlandırıcı, ünite somunu, motor mekanizması, analog kiti, kilitleme ünitesi, gösterge modülü, sabitleme braketi, pasif filtre ve eklenti bloğu gibi pek çok üründen bahsedebiliriz. Tüm bu ürünler uyumlu oldukları otomasyon ve kontrol cihazları ile beraber kullanılarak yapılan bağlantı ve işlemleri destekleyen yapı ve kaliteye sahip ürünlerdir.
 • Otomasyon ve Kontrol Cihazı Nerede Kullanılır?

  • Otomasyon kontrol cihazları elektrik devrelerinde ve sistemlerinde kullanılmaktadır. Uyumlu olan makine ve cihazlar ile beraber kullanılan tüm otomasyon cihazları genelde fabrika, üretim alanları, tesisat, elektrik ve elektronik alanlar, inşaat, yapı ve denetim gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Elektrik sistemleri ve elektrik tesisatı için güvenilir ve uzun ömürlü kullanım için mutlaka uyumlu ürünler tercih edilmeli ve doru kurulum montajı yapılmalıdır.
 • Otomasyon ve Kontrol Cihazı Aksesuarlar Neden Kullanılır?

  • Otomasyon ve kontrol cihazı ürünleri genel olarak kullanıldıkları her alanda mutlaka aksesuarlarının da yardımı ile devreye girmektedir. Yardımcı ürünlerin desteği ile kolay, kullanışlı ve doğru bir çalışma yöntemi hedefleyen ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Otomasyon ve kontrol cihazı ve aksesuarları için son teknoloji ve kaliteli yapılara sahip ürünleri ile Schneider, adından sıklıkla söz ettiren ve tercih edilen bir marka olmuştur.
  • Tüm otomasyon kontrol sistemleri çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun otomasyon ve kontrol cihazı aksesuarları fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı aynı zamanda her gün yenilenen ürünler ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.