Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • XLPE Alüminyum Kablo Ne İşe Yarar?

  • Orta gerilim kablo çeşitleri içerisinde yer alan XLPE kablolar üretilmiş olduğu malzeme türüne göre ayrılmaktadır. XLPE Alüminyum kablolarda bu çeşitlerinden biridir. Yapı olarak aşınma ve yıpranma gibi dış etkenler karşı dayanıklı ve yalıtımı yüksek kablolardır. Genellikle kısa devre ihtimallerini yüksek olduğu yerleşim ve sanayi alanlarında elektrik enerjisi ile beslemelerinde, mekanik zorlamaların bulunduğu ve ihtimali olan bölgelerde güvenlik amaçlı kullanımı en rahat olan kablo çeşididir. Alüminyum XLPE kablolar çok telli alüminyum iletken, iç yarı iletken ve XLPE izole gibi teknik yapılardan oluşmaktadır. Maksimim 250, minimum 90 dereceye kadar sıcaklığı olan ortamlarda tercih edilmektedir. Ayrıca neme karşı dirençli ve klorür içermediği içinde çevre dostu olarak bilinen bir kablo çeşididir.
 • XLPE Alüminyum Kablo Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Alüminyum XLPE orta gerilim kabloları kullanım olarak geniş bir alana sahiptir. Her türlü aşırı sıcak, aşınma ihtimali yüksek alanlarda yüksek gerilim elektrik gerektiren alanlarda sulu ve diğer tüm ıslak alanlarda tercih edilmektedir. Kimyasal ve tehlike arz eden maddelerin bulunduğu çalışma alanlarında da güvenilir kullanım olanağı sunmaktadır. XLPE alüminyum kablolar, sıhhi tesisat, madencilik, kimya endüstrisi, sağlık kurumları, stadyum, konut ısıtma ve ticari pek çok alanda tercih edilen bir kablo çeşididir.
 • En İyi XLPE Alüminyum Kablo Hangisidir?

  • En iyi XLPE orta gerilim kablosu için tek bir örnek vermek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Farklı kesit ve ölçüler sahip olan XLPE alüminyum kabloların seçiminde kullanıcı tamamen kullanım alnına ve işlevine göre bir karar vermelidir. Fakat en çok tercih edilen XLPE orta gerilim kablo markası olarak Öznur Kablo örneği verilebilir.
  • Öznur XLPE Kablo Çeşitleri

  • Öznur XLPE alüminyum kablo çeşitleri, kullanıcılar tarafından tam not alan ürünlerdir. Marka bilinirliği ve güvenlik sağlayan ürün çeşitleri ile Öznur her türlü işlemde ilk akla gelen bir markadır.
  • Tüm XLPE Alüminyum kablo çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun XLPE kablo fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.