Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 166 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Çekiç ve Keskiler Çeşitleri ve Fiyatları

  • Çekiç ve keskiler geniş ürün içeriğine sahip olan el aletlerinden oluşur. Kategori içerisinde çekiç, keski, ıskarpela, zımba ve tokmak çeşitleri bulunur. Mekanik el aletleri çeşitleri arasından en çok tercih edilen ürünlerdir. Küçük çekiçler, bombe başlı çekiçler, plastik kafalı çekiçler, ahşap saplı çekiçler, montaj çekiçleri, tesviyeci çekiçleri, kaportacı çekiçleri ve geri tepmesiz çekiçler olmak üzere piyasada birçok markanın üretmiş olduğu çekiç çeşidi bulunmaktadır. Keskilerin ise pürüzlendirme keskileri, sivri, yassı, geniş, kürek, düz, tırnak, mafsallı, oluk, ahşap ve fayans keskiler gibi çeşitleri üretilmiştir. Sert nesnelerin işlenmesinde kullanılan ıskarpelaların düz, yuvarlak ve ince ağızlı modellerinin yanı sıra kaşık ıskarpela ve oval ıskarpela gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Zımba makinelerinde kullanılan aksesuarlardan biri olan zımbalar da çeşitli modellerde üretilmiştir. Nokta zımba, düz pim zımba, konik pim zımba, kayış zımbası, otomatik nokta zımba gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ve son olarak kategori içerisinde yer alan tokmak çeşitleri ise plastik tokmak, lastik tokmak, kauçuk tokmak ve ahşap tokmaktır. Ayrıca çeşitli sap yapılarına sahip ıskarpela takımları, zımba takımları, çekiç ve keski setleri gibi ürün takımları da mevcuttur. Tüm bu ürünleri Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en ucuz fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
 • Çekiç ve Keskiler Ne İşe Yarar?

  • Iskarpelalar ve keskiler genellikle ahşap malzemeler üzerinde kesme, şekillendirme ve oyma işlerinde kullanılan ve oldukça da başarılı sonuçlar ortaya çıkaran ürünlerdir. Çekiçler malzeme üzerine çivi gibi ürünlerin çakılması ya da malzemelerin kırılması ve oyuk açılması işlerinde kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Pimlerin çıkarılması, anahtarların gevşetilmesi, matkap ile delinecek yüzeyin işaretlenmesinde ve perçin çakma gibi işlerde zımbalar en büyük yardımcıdır. Tokmakların ağız yapıları birbirinden farklı sertliklerde üretilmiştir. Sertliklerine göre genellikle fayans, seramik gibi zemin döşeme işlerinde tercih edilir.
 • Çekiç ve Keskiler Nerelerde Kullanılır?

  • Çekiç ve keskiler kategorisinde bulunan tüm mekanik el aletleri, tadilat ve tamirat işlerinde kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Özellikle inşaat alanında kullanım sağlanmasının yanı sıra, marangozluk uygulamalarında da kullanım sağlanmaktadır. Hobi ya da profesyonel kullanıma uygun olan mekanik el aletleri çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Çekiç ve Keskiler Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı oldukça kolay ve basit olan bu ürünler, ürün çeşidine göre ya kas gücü ile ya da bir makineye takılarak makine ile birlikte kullanılmaktadır. Farklı sap tasarımlarına sahip olan mekanik el aletleri ile çalışırken iş güvenliği kurallarına uymak ve gerekli güvenlik ekipmanlarını kullanarak çalışmak gerekir. Gözlük, eldiven ve gerekiyorsa sabitleme aparatlarının kullanılması oldukça önemlidir. Üzerinde çalışılacak malzemeye ve yapılacak işleme uygun olarak seçilen mekanik el aleti ile malzeme üzerinde kolaylıkla işlem yapılabilmektedir. Yüksek kaliteli yapıda olan çekiç ve keski çeşitlerine en uygun fiyatlar ile Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi inceleyerek, size en uygun olan mekanik el aletlerini hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.