Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Takım Çantası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanım bakımından takım çantaları organizer görevi görmektedir. Takım çantası ve organizler arasında birçok farklı ürün de bulunmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan bu modeller alet ve malzemeleri saklamak ve düzenlemek için kullanılır. Dayanıklı ve sağlam yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadırlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları da avantaj sağlamaktadır. İstenilen ve ihtiyaç duyulan tüm boyutlarda çeşitleri bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden bu ürün çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz.
 • Takım Çantaları Ne İşe Yarar?

  • Garaj ekipmanları arasında yer alan garaj takım çantaları birçok farklı model ve tasarımlara sahiptirler. Kullanımları bakımından genel olarak farklılıklar bulunmamaktadır. Bunun dışında birçok yerde çeşitlikleri bulunabilir. Kullanım amacı ise genel olarak tamirat işlemlerinde kullanılan malzemeleri rahat muhafaza etmektir. Hem muhafaza işlemlerini rahat bir şekilde halledebilmek hem de zarar görmemesi ve kaybolmaması için kullanım sağlayabilmek adınadır. Kullanımları konfor ve pratiklik sunmaktadır. Bu sayede de oldukça tercih edilmekte olan modeller arasında yer alırlar. Özellikle takım çantası genel olarak birçok yerde karşımıza çıkmıştır.
 • Takım Çantaları Çeşitleri Nelerdir?

  • Takım çantaları modelleri bakımından farklı tasarımlara sahip olup kullanım amacı aynı şekildedir. Çeşitleri arasında takım çantası seti, tekerlekli takım çantaları, takım çantaları dolu, profesyonel takım çantaları gibi birçok model bulunmaktadır. Bunlar kullanım şekillerine göre çeşitlilik sağlamaktadır. Deri, plastik, çelik, sert plastik, alüminyum gibi birçok farklı malzeme kullanılarak üretilmektedirler. Dayanıklı modelleri ile rahat kullanım sağlanabilmektedir. Sırt çantası modelleri de bulunur. Takım çantası ve alet çantası olarak adlandırabiliriz.
  • Çeşitleri arasında özellikleri bakımından da pek çok model yer alır. Örneğin; 19 inç takım çantası ve bel takım çantası gibi ürünleri görebilirsiniz. 19 takım çantası hacmini belli eden bir özelliktir. Alüminyum takım çantası ise malzemesini belli eder. Rulo alet çantası gibi ustalar için kullanışlı organizer modelleri de bulunur. Takım çantası metal modellere de sahiptir. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile metal takım çantaları da oldukça kullanışlıdır. Ağır işler için kullanılan tekerlekli takım çantası modellerini de görebilirsiniz. Tekerlekli alet çantası kullanımını ve taşıma işlemleri için oldukça uygundur. Teknisyen takım çantası için de farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Ufak işlemleriniz için teknisyen çantası modellerine de göz atabilirsiniz. Ceta Form takım çantası ya da Full takım çantası modelleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. 
 • Takım Çantaları Nasıl Olmalıdır?

  • Genel olarak seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken en büyük özelliği dayanıklı ve sağlam yapıda olup olmadıklarıdır. Takım çantaları, tekerlekli takım çantası gibi modelleri oldukça kullanışlıdır. Bir yerden bir yere taşıma işlemlerinde tekerlekli modeller büyük bir konfor sağlar. Özellikle ağır malzemeleri muhafaza etmek için kullanımında avantajlıdır. Full, Knipex, Cetaform, Makita gibi markaların ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Takım çantaları fiyatları bakımından en uygun seçenekler ile elektromarketim.com üzerinden satılmakta olup, yüksek kaliteli ürün yelpazesi arasında seçim yapabilirsiniz. En ucuz takım çantaları fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.