Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 198 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
 • Salyangoz Fan Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel yapıları bakımından havalandırma sistemleri içerisinde birçok farklı fan ve aspiratör modeli yer almaktadır. Salyangoz fanı model olarak oldukça fazla çeşide sahip bir üründür. Kullanım alanı geniş olması ile birçok alan için tercih edilebilir. Bunun dışında yüksek performanslı ve verimli kullanımı ile kolaylık sunar. Yüksek basınçlı modelleri ile geniş ve büyük alanların havalandırma işlemlerinde kullanımları sağlanabilmektedir. Salyangoz fan pervanesi gibi birçok yüksek verim sağlayan elemanları bulunur. Çalışma prensibi bakımından da oldukça iyi bir sonuç sunar.
  • Salyangoz Havalandırma

  • Hem radyal fan hem de salyangoz fan olarak bilinen bu çeşitler çalışma prensipleri bakımından oldukça kullanışlıdırlar. Güçlü bir havalandırma sistemleri olduğu için çalışma şekilleri oldukça iyidir. Salyangoz hem tasarımı hem de çalışması açısından bu şekilde verilmiş bir isimdir. Genel olarak çeşitleri arasında 12v salyangoz fan gibi değerlere bağlı değişimler de bulunmaktadır. Bunun dışında 230V salyangoz fan modelleri de bulunur. Hepsi güçlü çalışma şekilleri ile birçok havalandırma problemini çözmenize yardımcı olacaktır. Mini salyangoz fan ya da sessiz salyangoz fan gibi çeşitler de bulunur. Hem kullanım sağlayacağınız alana göre seçim yapabilir hem de bu sayede en iyi salyangoz fan kullanımını sağlayabilirsiniz. Bahçıvan markasının üretmiş olduğu birçok farklı fan ve aspiratör modeli de bulunmaktadır. Onlara da kolayca göz atabilirsiniz. 
 • Salyangoz Fan Nedir?

  • Havalandırma fanı arasında yer alan ürünlerden biridir. Hava kanalının taze hava üflemesini veya içeride bulunan havanın tahliyesini yapmak için kullanılmaktadır. Kare kesitli ve daire biçiminde olan hava kanalları ile birbirine bağlanılan bir havalandırma ünitesidir. Ortama taze hava üfleyerek havalandırmasını sağlamaktadır. Emme ve üfleme gücü kullanım alanlarına göre değişim göstermektedir. Seyrek ve sık kanatlı şekillerde tasarlanarak üretilmektedirler. Birçok çeşidi bulunan ürünleri ile kaliteli havalandırma sağlamaktadır. Yüksek basınçlı salyangoz fanlar, orta basınçlı salyangoz fan ve alçak basınçlı salyangoz fan olmak üzere çeşitleri bulunur. Hepsinin kullanım alanlarında farklılıklar bulunmaktadır. Bu sayede her alana göre emiş ve üfleme gücü farklılık yansıtmaktadır. Salyangoz havalandırma fanı çeşitleri arasında kullanım alanlarına göre karar verebilirsiniz.
 • Salyangoz Fan ve Radyal Fan Arasında Ne Fark Vardır?

  • Genel olarak radyal fan ve salyangoz fan aynı şey olarak bilinmektedir. Fakat tasarımları bakımından birbirlerinden farklılardır. Salyangoz tipi fanlar görünüm olarak da salyangoza benzemektedir. Radyal fanlarda böyle bir tasarım bulunmamaktadır. İkisinin hava giriş ve çıkışları farklı şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple birbirlerinden ayrılırlar. Ama çalışma prensibi olarak yaptıkları iş aynı şekildedir. İkisi de havalandırma sistemi üyesi olup, genel olarak aynı kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Yüksek basınçlı salyangoz fanlar gibi çeşitleri endüstriyel alanlarda kullanılan ürünlerdir. Genel olarak geniş ve büyük hacimli alanlarda tercih edilmektedir. Yüksek güce ve basınç seviyesine sahiptirler. Bu sayede kaliteli havalandırma sağlamaktadır. Kullanımları oldukça kolay ve rahattır. Kaliteli markaların üretimleri olan salyangoz fan çeşitleri birçok yerde kullanılabilir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz salyangoz fanlar fiyatları görebilirsiniz. Salyangoz fanı en uygun fiyatlarla ile satın alarak mükemmel havalandırma sistemi kurabilirsiniz.
 • Salyangoz Fan Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Bu tür havalandırma fanı modelleri genel olarak endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir. Atık havayı bir bölgeden alıp başka bir bölgeye taşımak amacı ile kullanılmaktadır. Sanayi alanları, ocaklar, tekstil sektörü, boya fırınları gibi birçok alanda kullanımları bulunmaktadır. Tabi kullanılacak olan alanın ihtiyacına göre çeşitlerinde farklılıklar oluşabilmektedir. Bunları düşünerek karar verilmesi gerekmektedir. Seçim aşamasında ihtiyaca bakarak karar verilmektedir. Salyangoz fanlar en uygun fiyat listesi ile elektromarketim.com üzerinden satılmaktadır. Bahçıvan markası gibi kaliteli markaların ürünleri olan havalandırma fanı ürünlerinin hepsini sitemiz üzerinden görebilirsiniz. En ucuz salyangoz fanı çeşitleri arasında seçim yaparak, güvenli ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
 • Salyangoz Fan Neden Tercih Edilir?

  • Tercih sebepleri genel olarak yüksek performanslı havalandırma fanı modellerinden biri olmalarıdır. Kullanımları basit bir tasarım ile oldukça kolaydır. Rahatlık ve kullanış sunarlar. Kaliteli yapıları ile de uzun ömürlü kullanımları bulunur. Yüksek çalışma performansları ile ortamda bulunan kirli havayı temizler ve havayı tazeler. Tüm bu maddeler doğrultusunda kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Kullanıcılar için sunabileceği en iyi sonuçları sağlaması nedeni ile tercih sebebi olarak görülmektedir.
 • En iyi Salyangoz Fanı Hangisidir?

  • En iyi salyangoz fanı olarak adlandırabileceğimiz modelleri bulunmamaktadır. Genel olarak kullanım sağlanacak olan ortamın durumuna bakarak seçim yapılması gerekmektedir. Ortamın havalandırma ihtiyacı göz önüne alınarak karar verilmesi gerekmektedir. Bunun dışında teknik özellikleri ve ölçüleri bakımından karar verilmesi gerekir. Bahçıvan gibi kaliteli markaların ürünleri genel olarak daha iyi performans ve kullanım sunmaktadır. En iyi olarak markalardan örnekler verilebilir. Bunun dışında kullanımı kullanıcı için en rahatı olan modelleri en iyi salyangoz fanı diyebiliriz. Bahçıvan salyangoz fan modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Kaliteli ürün seçenekleri ile sizlere rahat ve kolay çalışma imkanı sunacaklardır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.