Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
 • Caraskal Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?

  • Caraskal gibi bu tür ürünler genel olarak kaldırma ekipmanları arasında yer almaktadır. Kaldırma ekipmanları arasında yer alan kaliteli ürünlerden biridir. Kaldırma işlemlerini yapmak üzerine tasarlanmış olmaları ile kolay ve rahat kullanım sunarlar. Genel olarak kullanım amaçları taşıma ve kaldırma işlemlerini insan gücü olmadan kolaylıkla halletmek üzeredir. İş gücünden de kolaylık sunduğu için oldukça tercih edilen ürünler arasındadırlar. Kullanıcılarını memnun eden dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım olanakları da bulunmaktadır. kullanım alanlarına dikkat ederek seçiminizi yaparsanız çok daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Çeşitleri arasında kaldırma kapasitelerine göre ürünler yer almaktadır. Örneğin caraskal 2 ton kaldırma kapasitesine sahip çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda 1 tonluk caraskal ve 5 tonluk caraskal gibi pek çok çeşidi bulunur. Hepsi kaldırma kapasitelerine göre farklı yüklerin kaldırılmasında olanak sunar.
 • Caraskal Nedir?

  • Kelime anlamı bakımından caraskal diferansiyel palanga modelidir. Kullanımları bakımından kaldırma kuvveti açısından kaldırılan bir yükten daha az olmasıdır. Yükü kaldırma işleminde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Herhangi bir yükü kaldırma işleminde kaldırma kuvveti düşük olmasından dolayı daha uzun sürede kaldırmaktadır. Zaman açısından uzun sürse de kullanımları yaygın şekilde tercih edilmektedir. Caraskal çeşitleri arasında kaldırma kuvvetine göre de değişiklikler söz konusudur. Her çeşidin yük kapasitesi de birbirinden farklı olması ile de ona göre birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Caraskal vinç gibi kullanımı olan bir üründür. Kaldırma ekipmanları içerisinde kullanışlı olan seçeneklerden biri olması ile oldukça tercih edilmektedir. Caraskal kumandası kullanarak da işlemleri halledilebilmektedir. Elektrikli caraskal çeşitleri, caraskal zincirli gibi birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Elektrikli caraskal fiyatları en uygun olan elektromarketim.com ’da satılmaktadır. En uygun zincirli caraskal fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Caraskallar Nasıl Çalışır?

  • Caraskal çeşitleri bakımından kaldırma ekipmanları arasında yer alan bir üründür. Çalışma prensibi de bu şekilde ilerlemektedir. Caraskal elektrikli modelleri gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Ağır yük taşımacılığında kullanılmak üzere tasarlanmış modellerdir. Caraskal kumanda sistemi ile taşınan modelleri de bulunmaktadır. Ağır yükleri kaldırma işlemlerinde kullanımları tercih edilmektedir. Sürekli olarak kullanımı bulunur. Yükü caraskal vinç ucuna bağlayarak zincirleri yardımı ile kaldırmanızı sağlamaktadır. Caraskal elektrikli modelleri de oldukça kullanışlıdır. Elektromarketim.com üzerinden caraskal fiyat listesini görebilirsiniz. En ucuz caraskal fiyat listesi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Caraskal vinç fiyatları en uygun listeler halinde elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır.
 • Caraskallar Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı basit ve kolaydır. Tasarımı açısından da kolay ve pratik kullanım sağlamak üzerine üretilmiştir. Özellikle birçok alanda tercih edilmektedir. Ağır yük taşımacılığı olan birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Rahat kullanımı ile pratiklik sunmaktadır. İnsan gücünün yetmediği alanlarda ağır yükleri kaldırmak üzere tasarlanmış olan ürün çeşitleridir. Mini caraskal ve 2 tonluk caraskal fiyatları elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Hemen gelin en ucuz caraskal fiyatlarını inceleyin. Caraskal çeşitleri için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile caraskal modellerine sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Caraskal Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından en iyi olarak adlandırılabilecek çeşitler bulunmamaktadır. Hepsinin özellikleri ve kaldırma kuvvetleri farklı olduğu için kullanım sağlanan alana göre en iyisine karar verilmektedir. Kaldırma işlemlerinde kullanıldıkları için hepsi için aynı şey geçerli değildir. Kullanımları oldukça basit ve kolay olması ile iş gücünü azaltarak kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Tüm özelliklerine dikkat ederek ihtiyaç duyulan özelliklere sahip olanı seçebilirsiniz. Bu şekilde en iyi casarkal kullanımını sağlamış olacaksınız. Biglift, Max Extra ve Vivastar markalarının üretmiş olduğu caraskal modellerine göz atabilirsiniz. Manuel caraskal fiyatları ve 1 tonluk caraskal fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Biglift Caraskal

  • Biglift caraskal modelleri farklı pek çok çeşide sahiptir. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, kullanıcılara uzun ömürlü çalışma sunarlar. Genelde çeşitleri arasında her kullanımlarına göre farklı ürünler yer alır. Biglift elektrikli caraskal modelleri kullanımları açısından pratik çalışma sunarlar. Çeşitleri içerisinde 1 tonluk caraskal, 2 tonluk caraskal, 3 tonluk caraskal ve 5 tonluk caraskal modelleri yer alır. Hepsi kaldırma kapasiteleri bakımından ideal çalışmayı sunar. Caraskal 1 ton ile 500 kg caraskal arasında farklar bulunur. Hepsi aynı ölçüde kaldırma işlemini yapamayabilir. Bu sebeple seçim aşamasında dikkat edilmesi önerilir.
  • Max Extra Caraskal

  • Max Extra caraskal modelleri de oldukça kaliteli yapıda olacak şekilde üretilmiştir. Birçok alanda içerisinde kullanım imkanları bulunmaktadır. Genel olarak elektrikli caraskal 1 ton ya da elektrikli caraskal 1200 kg gibi çeşitleri bulunur. Max Extra caraskal çeşitleri yapıları bakımından kullanışlı olup hem motorlu caraskal hem de manuel caraskal modellerini de üretir. Elektromarketim.com üzerinden elektrikli caraskal en ucuz fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor. Hemen caraskal çeşitlerine göz atın ve vinç caraskal fiyatlarını en uygun seçenekler ile kolayca satın alın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.