Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 161 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Aksiyel Fan Çeşitleri ve Fiyatları

  • Fan ve aspiratör çeşitleri arasında modellerine göre farklı ürünler yer alır. Aksiyel fan modelleri arasında da hem fan hem de aspiratör çalışma prensibine sahip ürünler yer alır. Genel olarak aksiyel aspiratör olarak bilinirler. Ama özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Aksiyel fanların üretim aşaması son teknoloji ile yapılmaktadır. Son teknoloji üretimi olduğu için de çalışma verimliliği fazla ve hava akışı oldukça iyidir. Ayrıca düşük gürültü seviyesine sahiptirler. Ürünün dayanıklılığını sağlayan ise alüminyumdan yapılmış kanatlarıdır. Aksiyel fanlar; dıştan rotorlu motor, elektrostatik boya, sac gövde ve pervanesi olan bir üründür. Rotor yatakları, sinter burçlar kullanılarak yapılmış olduğundan sessiz çalışması sağlanmıştır. Motor gövdeleri ise alüminyum enjeksiyondan üretilmiştir. Üfleyici ve emici tipleri ile birlikte 4M soğutma fanları gibi çeşitleri vardır. Bu çeşitler yüksek performansa ve sorunsuz çalışma gücüne sahiptir. Çalışmadığı zamanlar gövde kapağı kapatılarak ters hava akımı önlenebilir. Bu özellikler sayesinde de çalışma performansı yüksek orandadır. Tüm Bahçıvan aksiyel fan modellerine kolayca ulaşabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. 
 • Aksiyel Fan Nedir?

  • Aksiyel fan genel tanım olarak fana girip çıkan soğuk ve sıcak hava dalgalarını sirkülasyon ile basınç farkları oluşturmaktadır. Bu basınç farkları ile ortamda oluşan havayı temizleyen bir araçtır. Aksiyel fan çeşitleri üç farklı şekilde gruplandırılmıştır. Bunlar ise pervane kanatlı fan tipi silindirli fan tipi ve kılavuzlu fan tipidir. Aksiyal fan modelleri tasarım aşamasında son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Son teknoloji ile tasarlanmaları sayesinde çalışma verimliliği fazla olup hava akışı da oldukça iyidir. Aynı zamanda düşük ses seviyeleri ile de kullanışlı ürünlerdir. Aksiyel fan markaları arasında yer Bahçıvan markası oldukça tercih edilmektedir. Kaliteli üretimleri ile kullanışlı havalandırma sistemleri tasarlamaktadır. Endüstriyel aksiyel fan çeşitleri dayanıklı yapıya sahip olup, uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Aksiyel fan özellikleri arasında çalışmadığı zamanlarda gövde kapağı kapatılmaktadır. Bu sayede ters hava akımı önlenmektedir.
 • Aksiyel Fan Avantajları Nelerdir?

  • Aksiyel fan avantajları bakımından en büyük özelliği dayanıklı ve sağlam yapıda olmalarıdır. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaları ile kullanıcıları fazlasıyla memnun bırakmaktadır. Aksiyel fan Bahçıvan markasının üretmiş olduğu çeşitleri de çok kullanışlıdır. Sessiz aksiyel fan modelleri bulunmakta olup, montaj işlemleri de kolaydır. Duvara monte edilerek kullanılır ve bu sayede yer kaplama gibi durumlar yaşanmaz. Aksiyel fan çeşitleri üretilirken kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Elektromarketim.com ‘da aksiyel fan fiyat listesi bulunmaktadır. En ucuz aksiyel fan fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Aksiyel fan fiyat listelerinde en uygun seçenekleri elektromarketim.com sunmakta olup, güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.
 • Aksiyal Fan Neden Tercih Edilir?

  • Havalandırma ihtiyacı olan alanlar açısından yüksek bir performansa sahiptir. Yoğun emiş gücü ile birçok gerekli ortam için kullanımları bulunur. Aksiyel fanlar hareket ettirilecek olan hava miktarının basınç kayıplarından daha önemli olan yerlerde tercih edilmektedir. Ayrıca son teknoloji kullanılarak üretilmiş olması ve ekonomik olarak da tasarruf sağlaması ile memnun bırakmaktadır. Yüksek performans ve verim sunması ile rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Aksiyal fan fiyatları için elektromarketim.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Toptan satış seçeneklerimizden de yararlanarak en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Çeşitleri içerisinden de tercihlerinizi yapabilirsiniz. Aksiyel jet fan ve mini aksiyel fan gibi modelleri de bulunur. Bunların dışında soğutma fanı olarak da kullanımları sağlanabilmektedir. Markaları genel olarak kaliteli olup uzun ömürlü kullanım sunarlar. Endüstriyel kullanımlara da uygun çeşitleri ile mükemmel kullanım imkanı sunarlar. Duvar tipi ve kanal tipi gibi farklı seçenekleri de bulunur. Sessiz çalışmaları ile de kullanış sunarlar. Sanayi tipi modelleri de bulunmakta olup tüm bu çeşitler arasında seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Aksiyel Fan Nerelerde Kullanılır?

  • Genellikle pencerelere ve duvarlara monte edilerek kullanılan bir üründür. Ofisler, iş yerleri, lokaller, banyo, atölye, boyahane, yüksek emiş gerektiren mutfaklar gibi alanlarda oldukça sık tercih edilir. Ortamda oluşan yemek kokuları, sigara dumanı gibi istenmeyen kirli havayı temizleyerek tahliye eder. Aksiyel fan; tozlu yerlerde, duman ve egzoz gazının yoğun olduğu alanlarda da tercih edilmektedir. Aynı zamanda belirli kaynak makinelerinin ve elektrik panoları gibi araçların soğutulmasında, uzun tünellerde, endüstriyel tesislerde, soğutma kulelerinde de kullanılmaktadır. Kullanılmadıkları zamanlarda, kapakları sayesinde dışarıdan gelen hava ile teması kesilmektedir.
 • En iyi Aksiyel Fan Hangisidir?

  • En iyi olarak adlandırılabilecek modeller genel olarak söylenememektedir. Bunun sebebi ise kullanım alanlarının ihtiyaç ve isteğine bağlı olmasıdır. Genel olarak kullanımları ihtiyaçlarına bağlı olarak sağlanabilmektedir. Bu sebeple ihtiyaçları ve istekleri göz önüne alınarak karar verildiğinde en iyi aksiyel fanı kullanımını sağlayabilirsiniz. Her zaman teknik özellikleri ve ölçülerine bakarak kullanımlarını sağlamanız sizler için en iyi seçeneği sunar. Aircol, Bahçıvan, Blauberg ve Plastim markalarının havanlandırma sistemlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden sizler için geniş ürün seçenekleri bulunmakta olup, en iyisini oradan bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.