Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
 • Isıtıcı - Üfleyici Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları oldukça yaygın olan ürünlerden biridir. Isıtıcı ve üfleyici modelleri elektrikli aletler arasında yer almaktadır. Endüstriyel alanlarda kullanılan ürünlerdendir. Kullanımları kolay olan bu ürünler ile birçok alanda tercih edebilirsiniz. Farklı çeşitleri ile her alanda kullanımları sağlanabilecek olan ürün modelleri bulunmaktadır. Isıtıcı modelleri genel olarak alanı ısıtmak için değil belirli malzemelerin ısıtılması için tercih edilmektedir. Bu ürünler ortamın sıcaklığını etkilemesi amacı ile üretilmemiştir. Endüstriyel kullanımlarda tercih edilen bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilir, en ucuz ısıtıcı fiyatları ve güvenli ödeme seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Aynı zamanda en ucuz üfleyici fiyatları da bulunmaktadır. Hepsine tek bir tık ile web sitemiz üzerinden ulaşan, fırsat ve kampanyalarımızı kaçırmayın.
 • Isıtıcı Nedir?

  • Genel olarak ısıtıcı dediğimizde ilk aklımıza gelen ortam sıcaklığı için kullanılan modellerdir. Fakat bu ısıtıcı çeşitleri bulunduğunuz ortamı ısıtmak için değil daha çok endüstriyel kullanımlarda tercih edilir. Endüstriyel kullanımdan kastımızda boya ve vernik gibi kaldırma işlemlerinde bu ısıtıcı modelleri tercih edilir. Elektrikli el aleti olarak tasarlanmış olan ürünlerdir. Bu sebeple ısıtılacak olan alana direkt olarak etki ederler. Boya ve macun kurutma gibi işlemlerde de bu ürünleri görebilirsiniz. Genel kullanımlarına bakıldığında sıcak hava gerektiren ve kurutma işlemlerinde kullanılan alanlarda görülürler. Dayanıklı ve sağlam yapıları bulunması ile uzun ömürlü bir çalışma performansı sunarlar. Kullanıcıları memnun bırakan ürün çeşitleri arasında yer almaları ile de oldukça kullanışlıdırlar.
 • Üfleyici Nedir?

  • Çalışma alanlarında toz veya talaş gibi oluşumlardan etkilenmeden çalışmanızı sağlamak amacı ile üretilmiş olan bir elektrikli el aleti modelidir. Üfleyici çeşitleri birçok alanda kullanımı sağlanabilen ve kolay kullanımları ile kullanıcıları memnun bırakmaktadır. El aleti şeklinde tasarlanmış olmaları ile de taşınabilir özelliğe sahiptir. Büyük makine ve ekipmanlar ile kullanılmak üzere tasarlanmış olan üfleyici modellerine en uygun fiyat seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Isıtıcı ve Üfleyici Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları başta söz ettiğimiz gibi endüstriyel bölgeler için geçerlidir. Sanayi tesisleri gibi alanlarda da kullanımlarını görebilirsiniz. Marangoz, atölye ve hobi alanları gibi birçok örnek verebilirsiniz. Isıtıcı makine çeşitleri vernik ve boya kaldırma, macun ve boya kurutma, sabitleme, lehimleme, donmuş olan boruları açma, yer karoları kaldırma, izolasyon, kablo işleri, plastik şekillendirme, mangal yakma gibi birçok yerde kullanılabilir. Kullanım şekilleri kolay olması ile oldukça ilgi gören ısıtıcı makineleri havayı 600 C° sıcaklıklara kadar çıkarabilmektedir. Bu şekilde de ısınarak kullanımları sağlanmaktadır. El tipi üfleyici ve el tipi ısıtıcı modelleri ile istediğiniz alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Sanayi tipi ısıtıcı olarak da adlandırabiliriz. Genel olarak kullanımları yaygın olan bu ürünler ile çalışma alanlarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Kısa sürede birçok işlemi rahatlıkla yapabileceğiniz bu ürünler ile kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
 • En İyi Isıtıcı ve Üfleyici Hangisidir?

  • Hepsi ayrı teknik özellik ve tasarıma sahip olduğu için en iyi üfleyici ya da en iyi ısıtıcı budur demek doğru bir söylem olmayacaktır. Bunun yerine marka üzerinden örnekler verebiliriz. Kaliteli markaların ürün seçenekleri arasından seçim yaparsanız yüksek performanslı ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Örnek olarak Maxextra, Rown ve Makita markalarını söyleyebiliriz. Kullanışlı seçeneklere sahip olan bu markaların ürünleri ile en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.