Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 287 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
 • Işıklı Kolon Çeşitleri ve Fiyatları

  • İkaz lambaları arasında yer alan birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ışıklı kolon modelidir. Kaliteli yapıları ile beş kata kadar üretilebilen ışıklı bir kolon tipidir. Birçok endüstriyel alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Buna bağlı olarak da ışıklı kolonlar sektör içerisinde sıklıkla karşımıza çıkarlar. Işıklı sirenli ikaz lambası çeşitleri ile ışıklı kolonları kullanabilirsiniz. ışıklı kolon çeşitleri arasında birçok farklı ürün modeli yer almaktadır. İkili, üçlü, dörtlü, beşli, tekli olmak üzere birçok kat çeşidine uygun modelleri üretilmiştir. Boyut ve ölçülerine bağlı olarak değişim gösteren çeşitleri olması ile rahatlık sunarlar. LED ışıklı kolon modelleri için tüm ürün modellerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz ışıklı kolon fiyatları ile satın alarak yüksek performanslı kullanım olanağı sağlayabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • Işıklı Kolon Nedir?

  • Kullanım alanları bakımından ikaz lambaları arasında yer alırlar. Sürekli kullanıma uygun olan LED ışıklı kolon modellerine sahiptirler. Dikkat çekici neon renkleri ile uyar amaçlı kullanımları sağlanabilmektedir. Üstün kaliteli ürünler kullanılarak üretilmiş olmaları ile birçok alan içerisinde de kullanımlarını tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapıları sayesinde oldukça kullanışlıdırlar. Kullanıcılara rahat bir kullanım sunmaları ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Görsel olarak dikkat çekmeyi sağlaması için üretilmiş olan ürünlerdir. Işıklı kolonlar ile bir makinenin ya da ekipmanın gerektiği zamanlarda doğru bir ikaz vermesini en hızlı şekilde sağlamaktadır. Üretim amacı bakımından farklı çeşitlere sahip olan ışıklı kolon modelleri de bulunmaktadır. Sadece ikaz lambası olarak değil başka alanlarda da kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlı ışıklı kolon modellerini bulabilirsiniz. Emas ışıklı kolon ve Schneider gibi markaların ürünleri de bulunmaktadır.
 • Işıklı Kolon Ne İşe Yarar?

  • Genel tasarımları bakımından görsel ve sesli olarak dikkat çekici şekilde üretilmişlerdir. Işıklı kolonlar bir makinenin ya da işlem gerektiren ekipmanların doğru ve en hızlı şekilde cevap vermesi için üretilmiş olan ürünlerdir. Kendi aralarından da farklı çeşitleri bulunması sayesinde özellikle tehlikeli durumlarında da yüksek ışık yayarak çevredekilere görsel bir uyarı iletmektedir. Bu şekilde de birçok alanda iş güvenliği açısında da olumlu yönde bir katkı sağlaması ile kullanıcılara kolaylık sunarlar. Genel olarak tasarımları oldukça basit ve hızlı bir şekilde kurulumları bulabilmesi için ışıklı kolonları gövde, cam modülleri ve buzzerdan üretilmişlerdir. Işıklı kolon modelleri arasında yer alan ürünlerin her biri modül farklı renklere sahiptirler ve ayarlanabilir özellikleri bulunur. Bu sayede de farklı renk kombinasyonları ile kullanımları sağlanabilmektedir. Aynı zamanda çevreye hakim olmak için de renklerine göre zıt renkleri de seçebilirsiniz. Zıt renkler ile de uyarının daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Cam modül ile üretilmiş olan ışıklı kolon modellerine ampul ısısı bakımından da etkilenmediğinden ampul ışığı canlı bir şekilde iletilebilmektedir. Tasarımları bakımından da 360 derece açıdan da rahat rahat fark edilebilirler. Işıklı kolon çeşitlerini isteğe bağlı olarak standart ve kurulu bir şekilde de temin edebilirsiniz. Tüm ürün modelleri için elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. En ucuz ışıklı kolon fiyatları ile elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • Işıklı Kolon Nerelerde Kullanılır?

  • Tasarımları bakımından şık ve ergonomik olmaları ile öne çıkan ürünlerdir. Kendi aralarında çeşitliklere sahip olmaları ile ikaz işlemlerinde kullanımlarını görebiliriz. Katlı ürün modellerine sahip olmaları ile tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli olmak üzere renk ve kat seçenekleri bulunmaktadır. her bir kat için farklı bir modül diyebiliriz. Hepsi farklı renk kombinasyonları oluşturmak için ideal kullanım imkanları sunarlar. Modüller renk seçenekleri bakımından mavi, sarı, yeşil, turuncu, kırmızı gibi çeşitlere sahiptir. Modülleri istenilen renklere uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Farklı çaplarda üretilmiş olan ışıklı kolonları montaj edilmek istenene yere uygun olacak şekilde farklı ayak seçenekleri de sunulmuştur. Işıklı kolonların ampulleri ile led gibi farklı ışık kaynağı olan çeşitleri de bulunur. Dolayısıyla da birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Genel olarak endüstriyel alanlar ve sanayi tesisleri içerisinde kullanımları bulunması ile ışıklı kolonlar her çeşit makine içerisinde tercih edilebilir. Aynı zamanda ışıklı kolonları kumanda panoları ve elektrik panoları üzerinde de kullanabilirsiniz. Bunların dışında ihtiyaç ve isteğe bağlı olarak da birçok alanda tercih edebilirsiniz. En ucuz ışıklı kolon fiyatları için elekromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile satın alarak ekonomik bir alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.