Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
 • Endüstriyel Fiş ve Priz Aksesuarları Nelerdir?

  • Elektrik sistemlerinde kullanılan endüstriyel fiş prizler isminden de anlaşılacağı gibi endüstriyel alanlarda tercih edilen ürün gruplarıdır. Fiş ve prizlere göre endüstriyel tip olanlar daha korumalı ve yüksek akım güçlerine sahip ürünlerdir. Bu fiş endüstriyel fiş ve prizler ile beraber kullanılan yardımcı ürün grupları mevcuttur. Tüm bu ürünler endüstriyel fiş ve priz aksesuarları altında toplanmaktadır. Yardımcı olabilecek veya olası hata durumlarında değiştirilebilen veya eklenme bilen aparatlardır. Sanayi sektöründe yüksek güç taşıyan ve akım konusunda büyük sayılar ile çalışan makine ve cihazların mutlaka bu yüksek seviyelere uygun güç bağlantılarını sağlayacak güvenilir fiş ve prizlerden gelen akımla beslenmesi gerekmektedir. Bu noktada tamamen bu alan için tasarlanıp üretilen ürünlerin tercih edilmesi çok daha güvenilir ve uygun bir yol olacaktır. Endüstriyel fiş ve priz aksesuarları içerisinde birden çok ürün grubu mevcuttur. Bu ürünlere örnek verecek olursak; makine prizi gövdesi, fiş kapağı, test fişleri, pano geçiş aparatları, kilit parçaları, kablo tutaçları, priz çerçevesi ve conta gibi pek çok üründen söz edebiliriz. Tüm bu aksesuarlar ve aparatlar tamamen endüstriyel fiş ve prizler ile uyumlu olup görevleri onlara destek vererek işlevlerini yerine getirmektir.
 • Endüstriyel Fiş ve Priz Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

  • Endüstriyel fiş ve priz aksesuarları aynı kategori altında toplansa da hepsi ayrı bir görev ve işlevi benimseyen ürünlerdir. Tamamen uyumlu olduğu fiş ve prizler ile ilerleyerek destek olan bu ürünler bozulma durumlarında da başvurulan aksesuarlardır. Genel bir tanım yapacak olursak her aksesuar kendi görevi dahilinde bağlantı esnasında belirli işlevleri yerine getirmektedir. Sanayi tipi priz, sanayi tipi fiş ürünleri ile aynı koruma sınıflarına sahip bu endüstriyel fiş ve priz parçası ürünleri kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir.
 • Endüstriyel Fiş ve Priz Aksesuarları Kullanımı Gerekli midir?

  • Endüstriyel fiş ve priz aksesuarları kullanımı oldukça gerekli bir konudur. Bazı durumlarda eksik kalan ve desteklenmesi gereken işlemler esnasında mutlaka bu aksesuarlar sayesinde ilerlenmelidir. Oluşan arıza ve bozulmalarda da yine bu aksesuarlara başvurulmalıdır. Genel olarak endüstriyel fiş ve prizlerin kalitelerini korumak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamak için yetersiz kaldıkları durumlarda mutlaka endüstriyel priz parçası veya endüstriyel fiş parçası olarak bilinen aksesuarlardan destek alınmalıdır.
  • Tüm endüstriyel fiş ve priz aksesuarları için elektromarketim.com’u ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere Mete Enerji, Ayka, Bemis, Emas, Siemens, Schneider ve Wago markalarının ürünleri arasından sahip olabilirsiniz. En uygun endüstriyel fiş ve priz aksesuar fiyatları ile ihtiyacınız olan ürünler ve daha fazlası için üye olmayı, aynı zamanda kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak içinde bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.