Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 767 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16
 • Anahtar ve Alyan Çeşitleri - Fiyatları

  • Genel olarak birçok kullanım alanına sahip olan tamirat ve yapı malzemeleri bulunmaktadır. Özellikleri bakımından kullanımları oldukça rahattır. Sürekli kullanıma uygun olan ürünler olmaları ile yapıları bakımından da kolaylık sunarlar. Rahat ve kolay kullanımları sayesinde birçok alanda tercih edilen ürünlerdir. Alyan takımları matkap kullanan tesisatçıların altıgen olan anahtarlık olarak çalışmalarında tercih ettikleri bir üründür. Alyan aletleri vida türlerini döndürmek üzerine kullanılan küçük el aletleridir. Aletlerin yüzeylerinde paslanma gibi etkiler fark ederseniz eğer bu ürünlerin normal çelik kullanılarak yapılmış vida ve cıvataları tornalama işlemlerinde tercih edebilirsiniz. Rahat ve kolay kullanımları ile birçok alanda karşımıza çıkan bu anahtar ve alyan aletleri oldukça kullanışlı olmaları ile kullanıcılara da rahatlık sunarlar. Anahtar takımları da alyen çeşitleri gibi aynı çalışmalar için üretilmiştir. Kolay ve rahat kullanımları sayesinde de birçok alan içerisinde kullanımları ile karşımıza çıkarlar. Tamirat ve yapı malzemeleri arasında yer almaları ile de oldukça kullanışlıdırlar. Genel olarak tüm anahtar ve alyan takımlarına elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en uygun fiyat listeleri ile görebilirsiniz. En ucuz alyan ve anahtarı takımı fiyatları ve güvenli ödeme seçeneklerimiz ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak sahip olabilirsiniz.
 • Anahtar ve Alyan Nedir?

  • Genel olarak alyan anahtarlar sektör içerisinde allen anahtar olarak bilinmektedir. Alyen diye kullanıldığını da duyabilirsiniz. Alyan anahtar modelleri cıvataların baş bölmesine göre oturması amacı için üretilen bir altıgen alana yerleştirilmesi ile başlamaktadır. Yuva içerisine yerleşene alyan ölçüye uygun olacak şekilde döndürme işlemleri sağlanmaktadır. Alyanın da uzunluğunu arttırmak için adına veya enerji harcamak için özel boru takılabilmektedir. Allen anahtarlar sektör içerisinde alyan anahtar metrik olarak da bilinmektedir. Bağlantı çalışmaları için kullanılan anahtar ve alyan takımları ile cıvataların sıkma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bağlantı sırasında sıkma işlemlerini daha sıkı ve sağlıklı şekilde yaparak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Hem sıkma işlemlerinde hem de sökme işlemlerinde her iki ürün modelini de tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün modellerine ulaşarak satın alabilir, kaliteli kullanımları sayesinde de rahatlık sağlayabilirsiniz. En ucuz anahtar ve allen fiyatları ile satın alarak, dayanıklı ve sağlam bağlantı çalışmaları yapabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünleri uzun ömürlü bir şekilde kullanabilir ve birçok alan içerisinde de tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak fırsatları kaçırmayın.
 • Anahtar ve Alyan Çeşitleri Nelerdir?

  • Kullanımları bakımından birçok farklı ürün modeline sahiptirler. Geniş bir ürün listesine sahip olmaları ile hepsi başka alanlar içerisinde tercih edilmektedir. Anahtar çeşitleri arasında; bijon anahtarı, tek ağız anahtar, kumanda dolabili anahtarı, kombine anahtar, cırcırlı kombine anahtar, iki ağız anahtar, rakor anahtar, torx anahtar, çakma anahtar, yarım ay anahtar, kurbağcık anahtar, kovan anahtar, lokma anahtar, XZN anahtarlar, anahtar takımları gibi ürünler bulunmaktadır. Alyan çeşitleri arasında ise alyan takımları, L alyan anahtar, L torx anahtar, T torx anahtar, T alyan anahtar gibi ürünler yer almaktadır. Hepsi kullanım amaçları olarak aynı da olsa kullanım şekillerinde farklılıkları söz konusudur. Farklı alanların çalışmalarında tercih edilebilen ürün modelleri olmaları ile kaliteli kullanım sunmaktadır. Kullanım şekillerine göre birbirlerinden ayrılan modeller olmaları ile birçok yerde çalışmalarınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere en uygun fiyat listeleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hepsi kullanışlı seçenekler olmaları ile de birçok alan içerisinde tercih edilmektedir. Kaliteli kullanım şekilleri ile kullanıcıları memnun bırakan bu ürünlere en uygun fiyat listeleri ile web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu ürünleri en ucuz fiyat listelerimizden yararlanarak hemen sahip olun.
 • Anahtar ve Alyan Nerelerde Kullanılır?

  • Genel yapıları bakımından tamirat ve yapı malzemeleri arasında yer almaktadırlar. Kullanım amaçları hepsinin aynı olsa da uygulama alanlarında farklılıklar bulunmaktadır. Çeşitlerin hepsi kullanım şekillerine göre her alanda tercih edilebilmesi için ürünlere ayrılmaktadır. Birden fazla çeşide sahip olmaları ile birçok alanda kaliteli kullanım imkanları bulunmaktadır. Anahtar ve alyan çeşitleri için en uygun fiyat listelerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olacak modelleri sayesinde de uzun ömürlü çalışma performansları bulunmaktadır. Birçok alan içerisinde rahat ve kolay bir kullanım şekli sunan bu ürünler ile bağlantı çalışmalarınızı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Pratik kullanımlar için anahtar ve alyan takımlarını elektromarketim.com üzerinden hemen bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.