Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Rustik Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

  • Ampul modelleri arasında rustik ampul modelleri daha farklı bir tasarıma sahiptirler. Kullanımları bakımından genel olarak dekoratif olması ile tercih edilirler. Tasarım olarak diğerlerinden daha farklı bir görünüme sahiptirler. Ortamı daha güzel bir alan olarak değerlendirmenize yardımcı olurlar. Sarı renkli bir ışıklandırma sağlarlar. Bunun dışında da farklı renkli modelleri de bulunur. Birçok avize tasarımında da tercih edilen rustik ampul modelleri en çok karşımıza halat sakıt modellerde çıkmaktadır. Rustik led ampul beyaz ışık veren modelleri de bulunur. Ama daha çok sarı ışıklandırma için kullanılırlar. Led rustik ampul modelleri ile birçok farklı tasarım da yapabilirsiniz. Halat iplerin uçlarına takılarak güzel bir tasarım elde edilebilmektedir. Tüm rustik led ampul modellerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en ucuz fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz.
 • Rustik Ampul Nedir?

  • Rustik ampul ne demek diye düşünenler için ufak bir açıklama yapalım. Genel olarak klasik ampullerin dışında yer almaktadır. Rustik ampul modelleri daha çok iç mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan dekoratif ampul çeşitlerindendir. Sarı renkli aydınlatması dışında, beyaz ve gün ışığı çeşitleri de bulunur. Ama genel olarak sarı bir aydınlatma sağlamaktadır. Farklı tasarımları ile beyaz rustik ampul modelleri de bulunur. Ama bembeyaz bir ışıklandırma sağlamazlar. Rustik ampul beyaz olanlar için farklı alanlarda kullanım sağlayabilirsiniz. Dış tasarımları bakımından farklı modellere sahiptirler. İçerisinde bulunan flaman telleri farklı şekillendirilmiş olması ile şık bir tasarım ortaya çıkarmaktadır. Avize modelleri içerisinde kullanımı oldukça yaygındır. Elektrik tüketimi açısından da led olması ile tasarrufludur. LED ampul çeşitleri arasında yer alırlar. Flemanlı modelleri ile oldukça ilgi görmektedirler. Bulunduğunuz ortamın farklı bir aydınlatması olması isteyenler için en iyi tercih olacaktır. Oldukça minimal tarzlarda bile güzel bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur.
 • Rustik Ampul Aydınlatır mı?

  • Bu tür ampul çeşitleri çok aydınlık bir ortam yaratmak dışında görsel bir değer kazandırmak üzerine üretilmişlerdir. Birden fazla rustik ampul kullanırsanız daha aydınlık bir ortam sağlayabilirsiniz. Ama tek bir ampul ile büyük bir aydınlatma sağlamanız zor olacaktır. Genel olarak dekoratif olması açısından kullanılan modellerdendir. İsteğe göre avize modellerinden kullanarak da kaliteli aydınlatma sağlayabilirsiniz. Elektrik tüketimi açısından da sizi zorlamayacaktır. Bunun dışında rustik ampul avize ile de kullanılabilmektedir. Uzun rustik ampul modelleri gibi modellerin hepsine elektromarketim.com 'dan bakabilirsiniz. Çeşitleri ve modelleri arasında zevkinize en yakın alanını seçerek kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Rustik Ampul Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında birçok farklı model ve tasarım görebilirsiniz. Örnek verecek olursak uzun mum şeklinde olan tasarımları bulunmaktadır. Bunun dışında yuvarlak flamanlı modellerine de sahiptirler. Işık kalitesi sayesinde birçok alanda kullanımları görülmektedir. Armut şekline sahip modelleri de bulunmaktadır. Genel olarak tasarım çeşitlerine bunları örnek verebiliriz. Özellikleri bakımından da 8 watt rusitk ampul, 6 watt rustik ampul ya da 4 watt rustik ampul gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlardan başka teknik özellikleri bakımından değişik ürünleri de bulunur. Çeşitleri arasında bir başka örnek de e27 rustik ampul modelleri olabilir. Kullanışlı duy modelleri aralarında seçim yapabilirsiniz. Duyu üzerinde farklılık olan modelleri de bulunur. Tek tip duy modeline sahip değillerdir. Aynı zamanda e14 rustik ampul modelleri de vardır. Duy tipi e27 modeline göre farklıdır. Bu sebeple e14 duy girişli ampul seçimi yapılması gerekmektedir. Rustik ampul çeşitleri için en uygun fiyat listelerine elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz.
 • Rustik Led Ampul Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanlarında başta da bahsettiğimiz gibi siz karar verebilirsiniz. Genel olarak iç mekanlarda tercih edilse de dış mekanlarda da kullanımları görülmektedir. Bahçe süsleme gibi alanlarda oldukça kullanışlı bir seçenek olmaktadır. Farklı tasarıma sahip olmaları sayesinde istediğiniz alanın görsel olarak düzenlemesini yapabilirsiniz. Şık bir görünüm kazandırarak bulundukları ortama değer katarlar. LED ampul çeşitleri arasına girmeleri sayesinde de kullanışlıdırlar.
 • En iyi Rustik Ampul Hangisidir?

  • Rustik ampul modelleri arasında en iyi budur demek çok doğru olmayabilir. Bunun dışında marka olarak kaliteli modelleri örnek verebiliriz. Farklı tarz ve özelliklere sahip oldukları için ihtiyaca göre en iyisi değişiklik göstermektedir. Kullanım sağlayacağınız alanın watt durumuna bağlı olarak seçim yaparsanız en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Bunun dışında kaliteli markaların üretimlerinden satın alırsanız daha iyi olacaktır. Örnek verecek olursak ACK, Cata, Forlife ve Global gibi kaliteli markaların ürünlerine göz atabilirsiniz. Zevkinize göre olanı seçerek en iyi kullanışlı rustik ampul modelini tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm çeşit ve modellere ulaşabilir, en ucuz rustik ampul fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ile satın alarak, hızlı teslimat imkanı ile de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.