Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
 • Trafik Lambası Nedir?

  • Uyarıcı ekipmanlar içerisinde yer alan trafik lambaları genel olarak karayollarında tercih edilen ürün grubudur. Trafik kontrolü ve sürücü uyarıları için kullanılan bu lambalar elli bir düzenin sağlanması için tercih edilmektedir. Sinyal lambası kombinasyonlarından oluşan trafik lambaları yüksek ışık gücüne sahip ürünlerdir. Çalışma alanlarına göre zorlu bir ortamda tercih edilen trafik lambalarını mutlaka uzun ömürlü kullanımı olması şarttır. Her türlü darbe ve suya karşı dayanıklı olmalı aynı zamanda sıcak ve soğuk ortamlarda dengeli bir şekilde alışmalıdır. Renk olarak kırmızı, sarı ve yeşil renklerden oluşan trafik lambaları akış esnasında kuralına göre işleyen bir üründür. Kırmızı rengin anlamı dur, sarı rengin anlamı hazırda bekle, yeşil rengin anlamı ise geç demektir. Bazı lambalarda farklı kombinasyonlar halinde de belli uyarılar verebilmektedirler. Kontrolör gerektirmeden direkt kompakt olarak çalışabilme özellikleri ile EMI ve RFI’ya karşı dayanıklı ürünlerdir.
 • Endüstriyel Trafik Lambası Ne İşe Yarar?

  • Trafik ışıkları sadece karayollarında değil aynı zamanda endüstriyel çalışma alanlarında da tercih edilmektedir. Özellikle yük taşıma enstitüsünde tercih edilen trafik lambaları farklı renk ve ışık seçenekleri ile yön verici ekipman olarak kullanılmaktadır. Tersane, fabrika, imalat, inşaat gibi pek çok iş ortamında kullanılan büyük cihazların, araçların ve iş makinelerini belli bir akış içerisinde ilerlemesi için uyarıcı lambalar olarak tercih edilmektedir. İş esnasında oluşabilecek makine trafiği nedeni ile meydana gelebilecek iş güvenliğini tehdit eden her türlü ihtimali ortadan kaldırmaktadırlar. Aynı zamanda bazı modellerinde ses uyarısı ile birleştiğinde trafik lambaları güçlü bir uyarı sistemi oluşturmaktadır.
 • Trafik Lambası Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Trafik lambası kullanım olarak geniş bir alana sahiptir. Her türlü trafik, yol, fabrika, gemi sanayisi, bisiklet yolu, yaya yolu, uçak yolu ve daha pek çok araç eylemi gerçekleşen alanda tercih edilmektedir. Kullanımına uygun olarak özel renk ve uyarı tipleri olan trafik lambaları genel bir tanım olarak uyarıcı ekipman olarak tercih edilen ürünlerdir.
 • En İyi Trafik Lambası Hangisidir?

  • En iyi trafik ışığı modeli için tek bir örnek vermek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen kendi ihtiyacına ve tercihine uygun bir üründe karar vermelidir. Fakat en çok tercih edilen uyarıcı ekipman markası olan Mesan, trafik lambası konusunda da kullanıcılardan tam not alan bir markadır.
  • Tüm trafik lambası çeşitleri için elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun trafik lambası fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın! -Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz sorularınız için biseysorcaktim ’a gelerek uzman ekip arkadaşlarımız en kısa sürede destek alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.