Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Emniyet Switch Nedir?

  • Otomasyon alanında tercih edilen asal switchler birden fazla çeşit ve modele sahiptir. Emniyet switchleri de bunlardan biridir. Emniyet switchleri endüstriyel alanlarda sıklıkla tercih edilir ve koruma ve güvenlik amacını hedefleyen ürünlerdir. Emniyet switch çeşitleri arasında halatlı emniyet switch, emniyet kapı switch, vinç emniyet switch modelleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Aynı koruma ve güvenlik amacını hedefleyen tüm emniyet switchleri tehlikeli çalışma alanlarında bulunan kapı, geçit ve diğer tüm hareketli mekanizmaların koruma görevini üstlenirler. Koruma ve hiza problemleri ortaya çıkarsa emniyet switchlerinin mekanizması devreye girer ve işlem yapılan makinelere sinyal gönderirler.
 • Emniyet Switch Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak bağlı olduğu makinenin güvenlik ve korumasını sağlayan emniyet switchler meydana gelebilecek hasar, arıza, can ve mal güvenliğini tehlikeye atabilecek durumlarda devreye girerek uyarılarda bulunurlar. Verilen uyarıların sistem üzerindeki etkisi sayesinde koruma ve kontrol sistemi devreye girer ve aksaklık ile karşılaşılmasının önüne geçilmesi hedeflenir. Tamamen dış koşullardan gelen tahrik durumlarında bile sisteme uyarı vererek makine güç mekanizmasını kitler ve güvenli olmayan ortam ve adımların önüne geçmeyi hedefler.
 • Emniyet Switch Nerelerde Kullanılır?

  • Endüstriyel alanlarda tercih edilen emniyet switchler kullanım alanları olarak fabrikalarda, üretim merkezlerinde, yük ve taşıma sistemlerinde, asansör hizmetlerinde, üretim ve basım fabrikalarında, hidrolik ve pnömatik mekanizmalarında, yüksek tonajlı vinç sistemlerinde, motor vana aktüatörlerinde, havalandırma sistemlerinde ve otomobil tamirhaneleri gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Emniyet switchlerin tüm kullanım alanlarında kullanım amacı olarak koruma ve güvenliği hedefleyerek kontrol mekanizmasını uyarmak üzere çalışırlar.
 • En İyi Emniyet Switch Hangisidir?

  • En iyi emniyet switch bu demek sağlıklı bir yönlendirme olmyacaktır. Kullanım amacını ve alanına göre farklılık gösteren emniyet switchleri için Emas ve Schneider markalarının kaliteli yapıları sayesinde sıklıkla tercih edilen emniyet switch modelleri ve en uygun emniyet switch fiyatları için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan emniyet switch ürününe hemen sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan veya merak ettiğiniz sorular için biseysorcaktim.com’a gelerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.