Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Acil Durdurma Şalteri Nedir?

  • Acil durdurma şalteri makineler için emniyet sağlayan ve şalterler içerisinde olan kontrol anahtarı ürünüdür. Şartel çeşitleri arasında genel olarak pek çok farklı ürün modeli yer alır. Acil durdurma şarteli de bunlara örnek olarak verilmektedir. Kullanımları bakımından her otomasyon sistemine uygun gelecek şartel çeşitleri üretilmektedir. Acil durdurma şalteri de teknik olarak farklı şekilde üretilmiştir. Acil durdurma şalterine aynı zamanda acil stop şalteri de denilmektedir. İş kazalarını vb. meydana gelebilecek tehlikeleri engelleyen bu cihazlar, makinelerin kontrol devrelerine bağlanır. Bu şalterler olası herhangi bir acil durumda makinelerin elektrik devrelerini durdururlar.
 • Acil Durdurma Şalteri Nerede Kullanılır?

  • Acil durdurma şalterleri, mekanik cihaz bulunan tüm iş ortamlarında kullanılırlar. Operatörleri ve makineleri ciddi tehlikelerden koruyan acil durdurma şalterleri; tarım, asansör ekipmanları, gıda ve endüstri gibi alanlarda bulunurlar. Makine imalathanelerinde, fabrikalarda vb. alanlarda da kullanımları görülmektedir. Acil durumlarda operatörlerin veya işçilerin kolaylıkla ulaşabileceği alanlarda bulunan acil durdurma şalterleri, hayati risklerin önüne geçmekte büyük önem taşırlar.
 • En İyi Acil Durdurma Şalteri Hangisidir?

  • Acil durdurma şalterleri birçok farklı şekilde üretilmektedir. Şalter çeşitleri kullanım alanlarına veya özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Acil durdurma şalteri çeşitleri arasında telli acil durdurma şalteri, kutulu şalter, butonlu acil durdurma şalteri, kollu acil durdurma şalteri vb. bulunmaktadır. En iyi acil durdurma şalteri ise ihtiyaca göre seçilendir.
  • Siemens Acil Durdurma Şalteri

  • Siemens markası acil durdurma şalteri üreten markalar arasında yer almaktadır. Siemens şalter çeşitleri arasında acil stop şalterleri ve kutulu şalterler bulunmaktadır. Bu şalterler birbirinden farklı özelliklerde üretilirler. Siemens acil durdurma şalterlerinin fiyat aralıklarının geniş olması ise alıcılara avantaj sağlar.
  • Schneider Acil Durdurma Şalteri

  • Schneider şalter çeşitleri ise telli, butonlu ve kollu olmak üzere farklı çeşitlere ayrılmaktadır.  Farklı kullanım özelliklerine ve alanlarına sahip Schneider acil durdurma şalterleri çeşitli fiyatlardadır. Bu sayede alıcılar, bütçelerine en uygun acil durdurma şalterlerini kolaylıkla bulabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.