Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 94 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Pense Nedir?

  • Tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde bulunan penseler birden fazla çeşit ve modele sahip ürünlerdir. El aleti olarak bilinen ve farklı alanlarda ve farklı amaçlar için kullanılmaktadırlar. Penseler alet çantaları içerisinde mutlaka olması gereken el aleti çeşitlerinden biridir. Pense çeşitleri farklılık göstermektedir ve tamamen işlevine göre gruplara ayrılmaktadır. Genel olarak germe, sıkma, kesme ve tutma işlemleri için üretilmiş olan penseler değişik tip ve model gruplarına sahiptir. Sıklıkla kullanılan ve genelde karşımıza çıkan pense çeşitleri için segman pense, mini pense, fort pense, kargaburun pense, ayarlı pense, pense takımı, pense yan keski, pense tornavida seti, kombine pense ve yüksük sıkma pense modellerine örnek verebiliriz. Tüm bu pense çeşitleri çalışma prensibi olarak sağ ve ağız kısmında yapılan sıkma işlemi ile ilerlemektedir. Genel olarak her evde bulunması gereken aynı zamanda inşaat ve üretim gibi herhangi bir sınırlama olmadan her alanda tercih edilen ürünlerdir.
 • Pense Aksesuarları Nelerdir?

  • Tüm bu penseler ile beraber kullanılan farklı tasarım ve işlevlere sahip ürünler pense aksesuarları olarak bilinmektedir. Pense aksesuarı çeşitleri birden fazla amaca ve modele göre farklı tasarımlara sahiptirler. Pense aksesuarları içerisinde yedek ağız, yedek uç, test ayakları, emniyet ipi, pense kafası, pense çenesi, pense kelepçesi ve pense lambası gibi ürünler bulunmaktadır. Tüm bu pense aparatı modelleri uyumlu olduğu pense çeşitleri ile beraber kullanılmaktadır.
 • Pense Aksesuarları Neden Kullanılır?

  • Pense aksesuarları tamamen pense çeşitleri ile beraber kullanılmaktadır. Yapılan işleme ve malzeme tipine göre değiştirilen aksesuarlar kullanıcın işlemini kolaylaştırarak uygun bir kullanımı hedeflemektedir.
 • En İyi Pense Markaları Nelerdir?

  • En iyi pense markaları için birden çok ürün ve model çeşidi olan aynı zamanda kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve listelerin başında gelen Cetaform, Weidmüller, Knipex, İzeltaş, Gwest, Bohle, Rapid, Mete Enerji, Şafak, Teknogreen, Topart, Tork, Weller ve Virax markaları pense ve aksesuarları için tavsiye edilen listelerin başında gelmektedir. Kaliteli yapıları ve tasarımları ile uzun ömürlü kullanımı hedefleyen Knipex, birden fazla platformda önerilen ve önde gelen markalardan biri olmuştur.
  • Knipex Pense Çeşitleri

  • Knipex markasının pense çeşitleri her alanda kullanılan ve sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Knipex papağan pense, kombine pense, jak bağlantı pensesi, segman pensesi, fort pense, kablo sıyırma pensesi ve pense aksesuarları konusunda son teknoloji ve kaliteli malzeme ile üretilen ürün gruplarına sahip olan bir markadır.
  • Tüm pense ve aksesuarları için elektromarketim.com ’a gelerek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun aksesuar ve pense fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı aynı zamanda her gün yenilenen indirimlerden ilk haberdar olan kullanıcılardan biri olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.