Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
 • Otomatik Transfer Panosu Nedir?

  • Genellikle jeneratörler için tercih edilen otomatik transfer panoları sıklıkla tercih edilen bir ürün grubudur. Bir diğer adı olan ATS ismi ile de bilinen otomatik transfer panoları yedek güç kaynağının başarısız olduğu durum ve arızalarda jeneratörün geçici olarak elektrik alabilmesi sağlayabilmesi için kullanılmaktadır. Jeneratör otomatik transfer panosu sürekli olarak elektrik şebekesinin güç ve bağlantısını izler. Otomatik transfer ünitesi bir kesinti yaşandığında önceden gelen dalgalanmaları ve enerji kalitesinde oluşan sorunları fark ederek jeneratörün başlatma komutuna bildirim verir ve devreye girmesini sağlar. Otomatik transfer panosu malzemeleri işlem esnasında yardımcı olan ürünlerdir. Bu ürünler arasında kontaktör, kompakt şalterler ve açık tipli şalterler bulunmaktadır. Tüm bu ürünler otomatik jeneratör transfer panosunun model ve tipine göre farklılık gösterebilir.
 • Otomatik Transfer Panosu Nerede Kullanılır?

  • Otomatik transfer panoları kullanım alanları olarak birden fazla ortamda karşımıza çıkmaktadır. Kesintisiz güç kaynağı gerektiren her ortama uygun ürünlerdir. Örneğin ev ve işletmelerde transfer panoları sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun dışında zaman zaman devreye giren jeneratör bağlantılarında da manuel tipli transfer panoları tercih edilmektedir. Elektrik kesintilerinin olduğu durumlarda taşınabilir tip jeneratörlerin gücünü sağlamak için ya uzatma kabloları ile jeneratörlerin gücü cihazlara iletilmeli ya da jeneratörü direkt ev kablolarına bağlamanız gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için mutlaka bir otomatik transfer panosuna ihtiyaç duyulmaktadır. Pano olmadan doğrudan yapılan bağlantı jeneratöre zarar vererek kullanım ömrüne etki etmektedir. Aynı zamanda insan sağlığını ve can güvenliğini de tehlikeye düşüren durumlara yol açabilir.
 • En İyi Otomatik Transfer Panosu Hangisidir?

  • En iyi transfer panosu için tek bir ürünü örnek vermek doğru bir yol olmayacaktır. Tamamen beraberinde kullanılacak jeneratör tipi ve modeli dikkate alınmalıdır. Kullanıcı ihtiyacına ve elinde bulunan ürünlere uygunluk durumunu kontrol etmeli ve ona göre bir tercihte bulunmalıdır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve birden fazla platformda ilk sıralarda yer alan Kama ve Bemis otomatik transfer panosu konusunda kaliteli yapıları ve ürünleri ile dikkat çeken markalardır.
  • Tüm otomatik transfer panosu çeşitleri için elektromarketim.com 'a gelerek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun otomatik transfer panosu fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Kampanyalar ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı aynı zamanda her gün yenilenen ürünler ve indirim fırsatları için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.