Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 134 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Işıldak - Fener Modelleri ve Fiyatları

  • Kolay ve pratik kullanımlar üzerine tasarlanmış olan aydınlatma ürünleridir. Kaliteli yapıları ile iyi bir ışıklandırma sağlamaktadırlar. Elektrik bağlantısı olmadan kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Şarj ya da pil sistemleri ile kullanımları sağlanmaktadır. Şarjlı fener ışıldak modelleri birçok alanda karşımıza çıkabilir. İhtiyaç ve isteğe bağlı olarak her yerde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Üstün kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olmaları ile dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Bu sayede uzun ömürlü kullanım sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olup, şarjı bittiğinde kısa sürede doldurarak tekrar kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm ışıldak ve fener çeşitlerini görebilir, en ucuz ışıldak lamba fiyatları ile satın alabilirsiniz.
 • Fener Ne Demek?

  • Kullanımı bakımından fener modelleri aydınlatma sistemlerinde bulunan bir üründür. Işıklandırma işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmışladır. Şarjlı fener modelleri elektrik bağlantısına ihtiyacı olmadan çalışabilmektedir. Kaliteli kullanımları ile birçok alanda tercih edilmektedirler. Uzun süre dayanıklı olmaları ile kullanıcıları memnun bırakırlar. Herhangi bir sorun yaşamadan çalışmaktadırlar. Fener ışıldak modellerinin hepsini sayfamızda bulabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile satın alarak, kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Fener Nasıl Kullanılır?

  • Genelde özellikleri bakımından fener modelleri şarjlı ya da pilli olarak üretilmektedir. Şarjı ve pili olduğu sürece kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olmaları ile uzun süre aydınlatmanızı şarjı bitmeden sağlayabilir. Özellikle kamp gibi alanlarda kullanımları çok rahat olur. Aydınlatma ve elektrik bağlantısı olmayan yerlerde pratik kullanım sunarlar.
 • Işıldaklar Ne İşe Yarar?

  • Fener ve ışıldak modelleri birbirlerine özellikleri bakımından benzemektedirler. Biri daha masaüstü tasarımı biri de daha çok elde kullanmak üzerine üretilmiştir. Işıldak modellerini masa üstü şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrik enerjisinin olmadığını alanlarda ışıldak bataryası sayesinde çok rahat bir aydınlatma sistemi sağlayabilirsiniz. Işıldak lamba modelleri birden fazla tasarım ve görüntüde olacak şekilde üretilmiştir. Zevkinize göre aralarında karar vererek satın alabilirsiniz. Çeşitleri arasında şarjlı ışıldak, radyolu ııldak, güneş enerjili ışıldak, pilli ışıldak, sakülü ışıldak gibi ürünler bulunur. En ucuz fener ışıldak fiyatları ile elektromarketim.com üzerinden tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. 
 • Işıldaklar Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri bahsettiğimiz gibi pil ve batarya gibi ürünler sayesinde oluşmaktadır. Kablosuz bir kullanım sağlamaları sayesinde birçok alanda tercih edilebilir. İstenilen ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Işıldak bataryası dolu olduğu sürece uzun bir süre aydınlatmaya sağlayacaktır. Şarjlı modellerin şarj sürelerine ve ne kadar süre çalışma aralığı olduğuna bakarak seçim yaparsanız çok daha verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bazı çeşitleri arasında şarjlı ışıldak modelleri de bulunur. Şarjlı ışıldak modelleri daha rahat bir çalışma sunuyor olmaları ile kullanıcılar tarafından ilgi görmektedirler. Birçok farklı özelliğe sahip olan çeşitleri arasında karar verebilirsiniz. 
 • Işıldaklar Nasıl Şarj Edilir?

  • Genel olarak elektrik bağlantısı sağlanması gerekmektedir. Şarj için bir fiş yardımı ile elektriğe bağlayarak şarj edebilirsiniz. Bunun dışında pilli modelleri şarj edilebilir pillerden kullanarak şarj edebilirsiniz. Pillerin şarjını doldurarak ışıldak içerisinde kullanımlarını sağlarsanız ışıklandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin çeşitlerine göre şarj şekillerden değişiklikler bulunmaktadır. Kullandığınız ışıldak modeline göre şarj ederek aydınlatmanızı sağlayın. Tüm ışıldak fiyatları için elektromarketim.com 'a gelin, en uygun fiyat seçenekleri ile kolayca shaip olun. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.