Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Çivi Yedeği Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürün modelleri yer almaktadır. Hepsi kaliteli ürünler olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri birçok alan içerisinde tercih edebilirsiniz. Bu ürünler genel olarak kaliteli yapıya sahip olmaları sayesinde hem amatör hem de profesyonel alanlarda karşımıza çıkarlar. Genel olarak çivi çeşitleri çivi çakma tabancaları ile kullanılmaktadır. Tek başlarına kullanımları sağlanabilecek olan ürünler değildir. Birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan ürünler olmaları ile oldukça kaliteli yapıya sahiptirler. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bularak satın alabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ürünler olmaları sayesinde birçok alan içerisinde kullanımlarına rastlayabilirsiniz. Farklı boyut ve ölçüleri de bulunmaları ile kullanım sağlanacak olan alanın ihtiyaçlarına bağlı olarak seçimleri yapılabilmektedir. Kolay ve pratik bir şekilde bu ürünler ile iş parçalarının birleştirilmesinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En ucuz çivi fiyatları ile de elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Çivi Yedekleri Nelerdir?

  • Farklı birçok modeli bulunan çivi yedekleri vardır. Hepsi genel yapıları itibari ile farklı ölçü ve boyutlarda üretilmişlerdir. Kullanım sağlanacak olan alanlara göre seçim yapılması gerekmektedir. Genel olarak bu tarz çivi çeşitleri tek başlarına kullanımları bulunmamaktadır. Çivi çakma tabancası çeşitleri ile kullanımları sağlanan ürünlerdir. Kullanım şekilleri bakımından da eğer çivi çakma tabancası içerisinde çiviler bittiyse tekrar koyarak kullanımlarına devam edebilirsiniz. Çivi yedekleri bitme durumunda kullanılması için ayrı olarak paketler ile satılmaktadır. Hepsi oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile birçok alan içerisinde ilgi gören ürünlerdir. Çivi çakma tabancası üzerinden bulunan bir bölüm vardır. Orayı açarak çivi yedeklerini oraya yerleştirebilirsiniz. Kaliteli yapıları ile her kullanımlarında sizlere rahatlık sunacaklardır. Bunun dışında çivi yedekleri kullanım sağlanacak olan alanlara göre de çeşitlere bölünmüşlerdir. Bu çeşitler arasında döşeme çivisi, başlı çivi, beton çivisi, başsız çivi, iğne başlı çivi gibi ürünler bulunmaktadır. Hepsi kendi içlerinde de farklı ölçülerde üretilmişlerdir. Genel kullanımları oldukça iyi olan ürünler olmaları ile kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Farklı alanların çivi yedekleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Daha uygun fiyat listeleri için web sayfamıza göz atabilir, kaliteli çivi çeşitlerine sahip olabilirsiniz.
 • Çivi Yedekleri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları genel olarak çivi çakma makineleri ya da çivi çakma tabancaları için geçerlidir. Bunun sebebi standart bir çivi modelinde olmamalarıdır. Standart çivi çeşitlerini çekiç ile kullanabilirsiniz. Fakat bu ürünler farklı tasarımları olmaları ile tabanca ya da makine ile kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Daha profesyonel kullanımlar için çivi yedekleri birçok alan içerisinde kullanıma uygundur. Mobilya üretimi ve döşeme işlemleri gibi birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Bunun dışında inşaat alanlarında da karşımıza çıkan ürün modelleri olmaları ile kaliteli kullanım imkanları bulunmaktadır. Oldukça kaliteli ürünler olmaları ile birçok alan içerisinde de kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Tasarımları bakımından çivi yedekleri birçok alan içerisinde kullanıma uygun olan ürünlerdir. İhtiyaç ve isteğe bağlı olarak istediğiniz alanlar içerisinde kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Çivi Hangisidir?

  • Çeşitleri arasında farklı tasarımlara sahip olan birçok çivi çeşidi yer almaktadır. Bunun sebebi genel olarak bu ürünlerin farklı ölçü ve boyutlarda üretilmiş olmalarıdır. Kullanımları bakımından ölçülerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Daha iyi bir kullanım imkanı için bunlara dikkat ederseniz eğer oldukça dayanıklı ve sağlam bir işlem ortaya çıkarabilirsiniz. Hepsi kaliteli ürün modelleri olmaları ile birçok alan içerisinde de tercih edilirler. Elektromarketim.com üzerinden tüm çivi çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız alana uygun olan çivi ölçülerini seçerseniz eğer en iyi çivi kullanımını da sağlayabilirsiniz.
  • Popüler Çivi Çeşitleri

  • Rapid markasının üretmiş olduğu 15 mm döşeme çivisi modelleri bulunmaktadır. Bea markasının da 40 mm beton çivisi modelleri bulunmaktadır. Hepsi pkaetli olup, içerisinde farklı sayıda çivi yedekleri bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.