Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2
  • Gece Lambası Nasıl Kullanılır?

    • Gece lambası modelleri genellikle karanlıkta uyumayı tercih etmeyenler tarafından, yatak odalarında kullanılan iç mekan aydınlatma ürünleri çeşididir. Gece lambası ana ışık kaynağı olarak değil, yardımcı ışık kaynağı olarak kullanılır. Bu sebeple ana aydınlatmayı sağlayan gece ışıkları kapatıldığında, bulunduğu ortamda loş bir atmosfer yaratır. Led teknolojisi gece lambası modellerinde de kullanıldığı için gece lambası led ampullü olanlar, uzun ömürlü ve dayanıklı aydınlatma sağlarlar. Aynı zamanda Led gece lambası çeşitleri, enerji tasarrufuna da katkıda bulunurlar. Gece lambaları farklı tasarımlara sahip şekillerde üretilirler.
  • Gece Lambası Çeşitleri Arasında Neler Vardır?

    • Gece lambası modelleri çeşitli renklerde ve tasarımlarda üretilirler. Gece lambaları, kullanıldıkları ampullere göre çeşitli ışık renklerine sahip olurlar. Bu sayede renkli gece lambası olarak kullanılırlar. Çocuk gece lambası modelleri, renkli gece lambalarına örnektir. Gece lambası çeşitleri prize takılan gece lambası ve duylara takılan gece lambası ampulleri olarak ikiye ayrılırlar. Prize direkt olarak takılanlar, kendiliğinden gece lambası ampullü olanlardır. Bu gece lambalarının ampulleri, ekstra duya ihtiyaç duymadan çalışırlar. Duylara takılan çeşitlerinde ise ampuller isteğe göre abajurlar, lambaderler veya aplikler ile birlikte kullanılmaktadır. Tüm gece lambası çeşitlerinin, Led ışıklı gece lambası modelleri de bulunmaktadır. Ledli gece lambaları sayesinde ise enerji tasarrufu yapılabilmektedir.
  • En İyi Gece Lambası Hangisidir?

    • Gece lambaları genellikle uyku öncesinde kullanılan aydınlatma ürünleridir. En iyi gece lambası da göz yormayan ve çok fazla elektrik enerjisi harcamayandır. Gece lambaları ile birlikte kullanılan gece lambası ampulleri, çeşitli renk seçenekleriyle üretilirler. Bu sayede kullanıcılar, istedikleri renklerde ampul seçiminde bulunabilirler. Uygun fiyatlı gece lambaları ve ampullerine Elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşılabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.