Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Havya ve Ekipman Aksesuarları Nelerdir?

  • Havya ve ekipmanları kendi içerisinde farklı modellerden oluşmaktadır. Lehim tabancaları, havyalar ve lehim pompası çeşitleri için gerekli tüm parçalar havya ve ekipman aksesuarları olarak geçmektedir. Bu ürünler farklı amaç ve işlevler için tasarlanarak üretilen ürünlerdir. Geniş bir ürün gamı olan bu aksesuarlar farklı tasarım ve boyutları ile birbirinden ayrılmaktadır. Lehim ve havya aksesuarı olarak bilinen havya ucu, kesme ucu, havya seti, teflon bant, lehim çözücü, yedek havya, lehim teli, lehim fitili, lehim pastası ve lehim yağı gibi pek çok ürün havya ve ekipmanları ile beraber kullanıma uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerdir.
 • Havya Ne İşe Yarar?

  • Genellikle ‘’havya nedir? ‘’denildiğinde çok fazla sonuç çıkmaktadır. Sade ve net olarak temel bir tanımlama yapmak gerekirse havya, lehimleme işlemi için kullanılan bir alettir. Lehimleme işlemi için yüksek ısılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple havya ısınma işlemini gerçekleştirmektedir. Yeterli ısıya ulaşınca yarı yapışkan bir yapıya dönüşmektedir. Havya üzerinde bulunan sıcak lehimle iletken gövde temasa geçer ve o bölgeye komple yayılır. Isının bölgedeki havya geri çekildiğinde lehim soğur ve sabitlenir. Sonuç olarak bu işlemin tamamına havya denmektedir. Kendi içerisinde de farklı modelleri bulunan havyaların içerisinde en çok tercih edilenleri kalem havya, gazlı havya, havalı havya, lehim havya seti, havya istasyonu ve havya standı olarak bilinmektedir. Tüm bu işlemler esnasında yardımcı ürünlerden destek alınmaktadır. Havya ve ekipman aksesuarları bu süreçte devreye girerek görevlerini yerine getirirler. Bazı arıza, bozulma veya hatalı lehimleme sonucunda meydana gelen durumlarda bu aksesuarlardan yardım alınır ve işleme devam edilir.
 • Havya Ekipmanları Neden Kullanılır?

  • Havya ekipmanları genel olarak lehimleme ve havya işlemi için tercih edilmektedir. Kullanım alanları geniş olan bu ürünler kullanıcıların her zaman tercih ettiği ve işlemleri esnasında iş yükünü hafifleten ürünlerdir. Elektrik ve elektronik devre elemanlarının birbirine lehimlemesi için tercih edilen bu ürünler el tipi portatif tasarımları ile kolay kontrol edile bilinen ürünlerdir. Hafif yapıları ile hassas ve ince işlem gerektiren durumlarda hatasız sonuç alınmasını sağlayan bir kalite sahiptirler.
 • En İyi Havya ve Ekipman Aksesuarı Hangisidir?

  • En iyi havya aksesuarı için tek bir örnekte bulunmak sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Tamamen kullanıcı kendi ihtiyacına uygun olan ve havya ve lehim tabancası modeline uygun bir tercihte bulunması daha doğru bir yöntemdir. Fakat kullanıcılar tarafından adından sıklıkla söz ettiren ve kaliteli tasarımları ile dikkat çeken Weller markası en iyi havya ve ekipman aksesuarlarını üreten bir markadır.
  • Weller Havya ve Ekipman Aksesuar Çeşitleri

  • Genellikle isimlerinden sıklıkla söz ettiren Weller markası bu alanda da tercih edilen markalardan biri olmuştur. Weller havya ucu çeşitleri kullanıcıya çok fazla seçenek sunmaktadır. Sahip oldukları kaliteli yapıları ile uzun ömürlü kullanım ve güvenilir bir deneyim vaat eden Weller markası kullanıcılardan tam not alan bir markadır.
  • Tüm havya ve ekipman aksesuarları için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun ekipman aksesuarları ve havya fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Cetaform, Weller ve Fastbond markalarının da bulunduğu her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için üye olmayı, aynı zamanda kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.