Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Çatı Tipi Fan Çeşitleri ve Fiyatları

  • Fan ve aspiratör çeşitleri arasında yer alan bu ürünler kullanımları bakımından oldukça iyi bir havalandırma imkanı sunarlar. Çatı tipi fan modelleri ile birçok havalandırma işleminiz kolaylıkla yapabilirsiniz. Çatı fanı; genel olarak ortamı havalandırmaya yarayan bir araçtır. Son teknoloji ile gelişen çatı fanı sistemleri daha verimli, sessiz ve az yer kaplayan üniteler haline gelmiştir. Bu tip fanlar biriken kokuları emerek hava ile birbirine karışmasını sağlamaktadır. Binaların çatılarına yerleştirilmektedir. Beklenmeyen durumlar meydana geldiğinde etkilenmeyen bir fan tipine sahiptir. Bazı zamanlar oluşan yağmur ve kar gibi havasal faktörlere rağmen çalışmasını sürdürebilmektedir. Uygun fiyatlar ile Elektromarketim.com dan Bahçıvan marka çatı tipi fan satın alın, bütçenizden tasarruf edin.
 • Çatı Tipi Fanı Nedir?

  • Çatı tipi fanlar tanım olarak hava kanalı bağlantısı yapılarak ya da direk montajlı şekilde aspiratör olarak kullanılan havalandırma aletleridir. Çatı tipi fan modellerinde fan pervaneleri motor miline direkt olarak monte edilmektedir. Elektrik motorunda üretilmekte olan hareket enerjisini pervaneye ileterek çalışmasını sağlamaktadır. Çatı fanları kullanım olarak büyük alanlar için tercih edilmektedir. Ses seviyesinin bir önemi olmadan kullanım sağlanabilir. Çatı üzerinde bina dışında oldukları için ses çıkarmasının da önemi bulunmamaktadır. Rahat kullanım olanağı sunar ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede dayanıklı yapıya sahiptir. Çatıda kullanım sağlandığı için tüm dış koşullara karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Seçim yaparken dayanıklı yapısı olan çatı fanı modellerinden tercih edilmelidir. Bahçıvan markasının yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretmiş olduğu çatı fanları dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım sağlanabilmektedir. Kullanım ömrünü daha da uzatmak için bakımlarını düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Bakımları düzenli yapıldığı takdirde daha uzun ömürlü kullanımı sağlanabilmektedir.
 • Çatı Tipi Fanı Avantajları Nelerdir?

  • Çatı tipi fanları kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması ile rahatlık sunmaktadır. Çatı havalandırma fanı olarak adından da anlayacağımız üzere genel olarak çatı da kurulumu sağlanmaktadır. Çatı tipi fan montajı dışarıda olduğu için sesi rahatsız etmemektedir. Yüksek sesli olsa bile etkilememektedir. Yüksek performansı ile büyük alanlarda tercih edilmektedir. Binalar için kullanımı bulunması ile rahatlık sunar. Endüstriyel fan çeşitleri arasında da yer almaktadır. Çeşitleri de bulunmakta olup her alanda için kullanımı sağlanabilmektedir. Dikey atışlı çatı fanı ve mantar tipi çatı fanı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Oldukça kompakt yapıda üretilmiş olması sayesinde mükemmel kullanım sunar. Aynı zamanda alan tasarrufu yapması ile de rahattır.
 • Çatı Tipi Fanlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Çatı havalandırma fanları kullanım alanları bakımından tuvalet, ofis, depo, mağaza, mutfak, konut, asansör, davlumbaz emiş sistemi gibi yerde tercih edilir. Çatı havalandırma fanı hava kanalı bağlantısı olmayan fabrika gibi anların merdivenleri ve asansörü basınçlandırma işlemlerinde kullanılabilir. Aynı zamanda tekstil, elektronik ve gıda maddelerinin depolanmış odluğu lojistik firmalar için ekonomik bir havalandırma sistemidir. Hızlı havalandırma sağladığı için büyük alanlar ve endüstriyel alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Toplu konur projeleri içerisinde merkezi olarak havalandırma kanalı tepe noktasına monte edilmesi ile daha yüksek performanslı bir havalandırma işlemi yapmış olunur. Çatı tipi fan fiyatları oldukça uygun seçenekler ile elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. En ucuz Bahçıvan çatı fanı fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Çatı Fanı Neden Tercih Edilir?

  • Kullanımı ve montaj işlemi kolay olduğundan tercih edilmektedir. Ürün çeşitliliği açısından tasarruflu ürünler bulunmaktadır. Ortamda bulunan kötü havayı kolaylıkla temizler ve istenmeyen kokuların giderilmesini sağlar. Havasız ortamlarda hava sirkülasyonu yapar. Çatı tipi fan, sessiz çalışması ile gürültü yapmaz ve bu sayede insanları rahatsız etmez. Kullanım alanları geniş kapsamlıdır bu yüzden birçok mekan için tercih edilmektedir. Kötü hava koşullarında yüksek dayanaklığa sahiptir ve zarar görmez. Estetik olarak güzel bir görünüme sahip olmaları da tercihler arasında yer alabilir. Ürün kalitesi bakımından da Bahçıvan markası gibi birçok markanın model ve çeşitlerine göz atabilirsiniz. Radyal, exproof ve aksiyal çatı tipi fan çeşitleri de bulunmaktadır. Baca fanı olarak da adlandırabileceğimiz tüm çeşitler elektromarketim.com ‘da!
 • En İyi Çatı Tipi Fan Hangisidir?

  • Genel olarak belirtmek zor olan bir karardır. Bunun sebebi en iyi kullanımı sağlayan modellerin kullanım alanlarına göre seçim yapılmasıdır. Kullanılacak olan alanın ihtiyacına bağlı olarak model ve çeşitler üzerinde seçim yapmanız gerekmektedir. Alanlara bağlı olarak farklı modeller üretilmiştir. Bunlara örnek olarak dikey atışlı, mantar tipi, exproof, aksiyal, radyal çatı fanı gibi örnekler verebiliriz. Bahçıvan ve Blauberg markasının ürünlerine hemen bakabilirsiniz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.