Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Duman Tahliye Fanı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Fan ve aspiratör çeşitleri arasında yer alan ürünlerden biridir. Yangınlarda oluşan duman, nefes almayı zorlaştırır ve zehirli gazın etkisiyle insan hayatını tehdit eder. Yangın anında oluşan yüksek sıcaklıkta bu gazlar kısa sürede tahliye edilmelidir. Bundan dolayı duman tahliye fanları ihtiyaç haline gelmiştir. Bahçıvan marka duman tahliye fanlarını en uygun fiyatlarla, Elektromarketim.com 'dan satın alın, bütçenizden tasarruf edin.
 • Duman Tahliye Fanı Nedir?

  • Herhangi bir yangın ihtimalinde oluşacak tehlikeli durumlar ele alınarak dikkat edilmelidir. Bu sebeple alevlerin büyümesini ve genişlenmesini önlemek için gerekli fan sistemlerinden biridir. Güçlü sistemleri olacak şekilde üretilmiş olan duman tahliye fanı özellikleri bakımından can güvenliğini korumak üzere tasarlamıştır. Yangın gibi tehlikeli durumlarda kullanılmak üzere duman tahliye fanı özellikleri belirlenmiştir. Duman tahliye fanı kullanımı gerekli olan havalandırma sistemlerinden biri olup, kaliteli kullanım sağlanabilmektedir.
 • Duman Tahliye Fanı Özellikleri Nelerdir?

  • Duman tahliye fanları özellikleri bakımından yüksek performans sunan havalandırma ürünleridir. Hızlı şekilde duman tahliyesi yapmak en önemli özelliklerinden biridir. Duman miktarının fazla olduğu alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Aynı zamanda yangın gibi tehlikeli durumlarda da kullanımı bulunmaktadır. Yangının büyümesine engel olmaktadır. Zehirli gaz ve ısı miktarını düşürerek insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde çalışmaktadır. Çalışma esnasında operasyon süresinde de kısaltmak için kullanımları bulunur. Dumanın yayılmasını engelleyerek kontrol altına almaktadır. Duman tahliye fan çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En kaliteli havalandırma fanı seçeneklerine en ucuz fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz.
 • Duman Tahliye Fanı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

  • Kullanım bakımından endüstriyel alanda ya da diğer sektörlerde tercih edilmektedir. Özellikle kapalı mekanlarda dumanın dışarı gönderilmesi üzerine doğru bir tercih yapılması gerekmektedir. Duman tahliye fanı seçimi teknik olarak yaklaşılması gereken bir durumdur. Dikkatli seçimler yapabilmek için bir uzman tarafından yardım alabilirsiniz. Duman tahliye fanı seçimi aşamasında en önemli konu kapalı ortam içerisinde oluşan duman miktarıdır. Havalandırma fanı hızı aynı anda oluşan dumanı tahliye edebilmesi gerekmektedir. İnsan sağlığını tehdit etmemesi amacı ile bu koşullar göz önünde bulundurularak satın alınması önerilir. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli duman tahliye fanı modellerini görebilirsiniz. Duman tahliye fanı fiyat listesi kategori sayfamızda bulunmaktadır. Oradan inceleyerek en ucuz duman tahliye fanı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
 • Duman Tahliye Fanı Neden Tercih Edilir?

  • Duman tahliye fanları hayati önem taşır. Alanın duman ile dolmasını önleyerek, çıkış, kaçış gibi yolları güvenli tutarak insan hayatını korumaya yararlar. Dumanı tahliye ederek bölgenin itfaiye gibi acil ekiplerin müdahale etmesine olanak sağlar. Ortamdaki ısıyı düşürerek bina ya da eşyaların tamamen zarar görmesini engeller. Kısaca yangın nedenli oluşabilecek hasarları önlemekte fayda sağlar. Yangılarda can kayıplarının büyük oranını duman oluşturmaktadır. Odalara, merdiven boşluklarına dolan zehirli dumanlar canlıların ölümüne sebep olmakta ya da kalıcı hasarlar bırakmaktadır. Bu yüzden yangınlarda öncelik, canlıların hayatını tehlikeye atacak dumanı engellemektir. Fanlar, hızlı bir şekilde dumanı tahliye ederek, görüş yeteneğini kazandırır ve ilk yardımı kolaylaştırır. Kısacası, her şeyden önce canlıların hayatını kurtarır diyebiliriz.
 • Duman Tahliye Fanı Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Konut, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Otopark ve Endüstriyel alanlarda duman tahliye sağlar. Metro havalandırması projelerinde de kullanılabilecek yüksek sıcaklığa dayanıklı duman tahliye aspiratörleri de bulunmaktadır. En kısa anlatım ile yerleşim olan, içinde canlı veya eşyaların olduğu her yerde kullanılabilir diyebiliriz.
 • En iyi Duman Tahliye Fanı Hangisidir?

  • En iyi olarak belirlenmiş herhangi bir durum söz konusu değildir. Genel olarak kullanım alanlarına bağlı olarak en iyi seçenekleri sağlayabilirsiniz. Hava kalitesinin ne kadar gerektirdiği gibi özellikleri göz önüne alarak seçim yapıldığında en iyi duman tahliye fanı seçenekleri karşınıza çıkacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.