Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 189 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Testere Kolu - Yedekleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Testere kolları ve testere yedekleri, kesici aletler içerisinde yer alan testere aksesuarlarındandır. Birçok çeşitte yedek testere modeli ve testerelerde kullanılan testere sapları bulunmaktadır. Dekupaj testere bıçakları, kılıç testere bıçakları, alçıpan testere bıçakları başta olmak üzere tüm testere modellerine uygun yedek testere bulunmaktadır. Testere yedekleri farklı diş sayıları ve yapıları sayesinde birbirinden farklı malzemeler ile uyumlu olup, tasarımları ile birçok testere modelinde kullanılabilmektedir. Testere kolları ise genellikle ergonomik tasarıma sahip olan ve testere takılarak kullanılan aksesuarlardır. Çeşitli ölçü ve tasarımda testere kolu bulunmakta olup, bu ürünler ile çalışmak da oldukça konforludur. Testere aksesuarları ile ilgili aradığınız tüm ürünleri ve daha fazlasını Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. En ucuz fiyat listelerinden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Testere Kolu Ne İşe Yarar?

  • Testere kolları, testere kullanımını kolaylaştıran ve rahat kullanım imkanı sunan aksesuarlardır. Testere kollarına bir testere takılır ve kullanıcı testere kolundan tutarak çalışmalarını gerçekleştirebilir. Demir testere kolları ve kıl testere kolları gibi testere kolu çeşitleri testere kolları arasında en sık kullanılan ürünlerdir. Ahşap ya da plastik malzemeden üretilmiş olan testere kolları, rahat kavrama ve konforlu çalışma imkanı sunar. Ayarlanabilir özellikte olan modelleri de bulunmaktadır. Testereler ile gerçekleştirilen kesim işleri bu ürünler sayesinde başarılı şekilde sonuçlanır.
 • Testere Kolu ve Yedek Çeşitleri Nelerdir?

  • Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş olan testere kolları ve testere yedekleri bulunmaktadır. Bu ürünler sahip oldukları özellikler bakımından çeşitlilik gösterir ve birbirlerinden ayrılır. Demir testere kolu, alçıpan testere kolu, kıl testere kolu çeşitleri içerisinde yer alan ürünlerdendir. Testere kolları çeşitli ölçülerde ve tasarımlarda farklı malzemelerden üretilmişlerdir. Aynı şekilde birbirlerinden sahip oldukları özellikler bakımından ayrılan testere yedekleri çeşitleri arasında ise dekupaj testere bıçakları, kılıç testere bıçakları gibi pek çok testere bıçağı bulunmaktadır.
 • Testere Kolu Nasıl Kullanılır?

  • Testere kolları, testereler ile birlikte kullanılan ürünlerdir. Testere kollarına takılan testereler ile oldukça konforlu çalışmalar gerçekleştirilebilir. Testere kollarının kullanımı oldukça rahattır. Sapı ayarlanabilir olan modelleri ile dilediğiniz ayarlamaları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Plastik ya da ahşap malzemeden üretilmiş olan testere kolları ergonomik tasarıma sahip olan ürünlerdir. Böylece rahat tutuşun yanı sıra sağlam kavrama imkanı da sunmasıyla, güvenli kullanım olanağı tanır.
 • Testere Kolu ve Yedekleri Neden Tercih Edilir?

  • Testere yedekleri genellikle aşınan ve kullanılamaz hale gelen testerelerin yerine kullanılan ürünlerdir. Uzun süreli kullanımlarda ya da uzun süre bekletildiğinde testereler zarar görebilir. Bu durumda bileme işlemi de yapılamayacak ise testere yedekleri tercih edilerek testerenin kullanımına devam edilebilir. Testere kolları ise testere kullanımının kolaylaşması ve konforlu bir hale getirilmesi için genellikle tercih edilmektedir. Testere kolu ve yedekleri kullanışlı ürünlerdir. Testere yedeklerini ister tekli ister çoklu paketler halinde satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.