sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3554 ürün görüntüleniyor.
 • Bağlantı Ürünü Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak elektrik sistemlerinde kullanılmak üzere birçok farklı ürün modeli üretilmiştir. Kullanım alanları elektrik tesisatları içerisinde geçerli olan ürünler olmaları ile oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Tasarımları bakımından da oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bağlantı ürün çeşitleri genel olarak birçok ürüne sahip olmaları ile elektrik tesisatlarında koruma sunarlar. Hepsi farklı kullanım alanına sahip olan ürünler olmaları ile genel olarak şu işe yarıyorlar demek doğru olmayacaktır. Hepsinin üretim amacı ve kullanım şekilleri farklıdır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bağlantı ürünleri ulaşabilir, en ucuz fiyat listeleri ile hepsine sahip olabilirsiniz. Yapıları bakımından oldukça kullanışlı ürün seçeneklerine sahip olmaları ile de kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Kaliteli üretimleri ile birçok alanda karşımıza çıkan bu ürünleri en uygun fiyat listeleri ile sayfamızda görebilirsiniz. Hem ekonomik hem de keyifli bir alışveriş için elektromarketim.com ‘u ziyaret edin.
 • Bağlantı Ürünleri Nelerdir?

  • Elektrik sistemleri içerisinde kullanımları sağlanan bağlantı ürünleri çeşitli bağlantı çalışmalarında kullanılmaktadır. Bağlantı ürünleri içerisinde baralar ve dağıtıcı üniteler, kablo bağları, kablo pabuçları, kablo yüksükleri, kablo toplama, klemens, kroşe, rakor gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünler de kendi içlerinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Bara ve dağıtıcı üniteler içerisinde datıcı üniteler, eş potansiyel baralar, müşterek otomat baraları, nötr otomat barası, nötr topraklama barası yer almaktadır. Kablo bağları içerisinde de açılabilir kablo bağları, boncuk tip kablo bağları, distanslı kablo bağları, dübelli kablo bağları, etiketli kablo bağları, paslanmaz kablo bağları, renkli kablo bağları, standart kablo bağları ve UV kablo bağları yer alır. Kablo pabuç ve yüksük çeşitleri arasında da kablo pabuçları, kablo terminalleri, kablo uçları, SKP pabuçlar, kablo yüksükleri bulunmaktadır. Sıkma penseleri çeşitleri içerisinde de konnektör sıkma pensesi, pabuç sıkma pensesi, yüksük sıkma pensesi yer almaktadır. Kablo toplama ürünleri içerisinde de hareketli kablo kanalları, kablo kanalları, kablo kanalı aksesuarları, kablo toplama spiralleri, kablo çorapları yer almaktadır. Klemens çeşitlerinde de nötr klemens, nötr ayakları, ray klemens, bina tesisat klemensler, geçiş klemensleri, topraklama klemensler, U tipi klemensler yer almaktadır. Kroşe çeşitlerinde de vidalı kroşe, çivili kroşe ve yapışkanlı kroşe çeşitleri bulunmaktadır. Hepsi farklı kullanım alanına sahip olması ile elektrik sistemleri içerisinde rahatlık sunmaktadırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz bağlantı ürünleri fiyatları ve çeşitlerine ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizi kullanarak da satın alabilirsiniz.
 • Bağlantı Ürünleri Ne İşe Yarar?

  • Hepsi farklı ürün tasarımlarına sahip olmaları ile bağlantı ürünleri arasında farklı bir kullanım şekline sahiptir. Bu sebeple de kullanımlarını farklı olarak görebilirsiniz. Bağlantı ürünleri arasında yer alan bara çeşitleri genel olarak bara ifadesi teknik olarak aynı gerilim ve frekans içerisinde olan elektrik enerjisinin toplanmış olduğu ve buradan da dağıtılması sağlanan ünitelerdir. Bara çeşitleri elektrik enerjisinin kontrol ve kumanda edilmesinde kullanımlar sağlanan ünitelerin birbirleri ile irtibatlarında rol oynayan bir iletken üründür. Dağıtıcı üniteler ise genel olarak pano içerisinde dağıtım amaçlı olarak kullanılan bu ürünler panonun iç uygulamalarında birden fazla bağlantı elemanları ile kullanmadan çok daha basit bir şekilde dağıtım imkanı sağlayabilmenize olanak sağlamaktadır. Kablo bağı kullanım şekline baktığımız kabloların toplanması için kullanımları sağlanan ürünlerdir. Kablo pabucu; elektriksel uygulamalarda kablo uçlarına takılmak için üretilmişlerdir. Kablo ucuna takılarak kabloyu diğer elektriksel elemanların terminal uçlarını bağlamak için kullanılan bir bağlantı elemanıdır. Kablo yüksükleri kabloyu vidalı olarak bir terminal içerisinde sağlam şekilde sabitlemek amacı ile kablo uçlarına takılan bağlantı ekipmanlarından biridir. Yüksük takılarak kablo sonlandırılmış ve iletkenliğini de arttırmaktadır. Klemens; iki ya da daha fazla kablonun birbirine bağlanması işlemlerinde kullanılır. Kullanım amacı bağlantının düzgün ve sağlam olmasının yanı sıra yüksek iletkenlik ve tam izolasyon sağlamaktır. Kroşe çeşitleri ise yapı olarak da kabloların tutucu kısımları için kroşenin montajını sağlaması çelik çivi ve vida kısmından tasarlanmaktadır. Boruların döndürülmeden de birbirine bağlanmasını sağlayan bir bağlantı parçası diyebilirsiniz. Tesisatlar içerisinde boruların, somun ya da vidaların bağlantılarını sağlamamıza yardımcı olan ürünlere rakor ismi verilmektedir. Hepsi farklı ürün çeşitleri ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden bu ürünleri kolaylıkla bularak satın alabilirsiniz.
 • En İyi Bağlantı Ürünü Hangisidir?

  • Bağlantı ürünleri arasında yer alan bu ürünler birçok yerde farklı bir çalışma alanına sahiptir. Hepsinin kullanım alanı farklı olması ile en iyi bağlantı ürünü budur demek doğru olmayacaktır. Genel olarak kullanım şekilleri ve alanlarında farklılıklar vardır. Hepsi oldukça kullanışlı ürün seçenekleri olmaları ile çalışmaları bakımından rahatlık sunmaktadırlar. Elektromarketim.com üzerinden en iyi bağlantı ürünleri ve çeşitlerine bakabilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız alanın ihtiyacına göre uyumlu olmasına dikkat ederek seçiminizi yaparsanız en iyi kullanımını oluşturabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz bağlantı ürünleri fiyatları ile ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemleri ile de hemen satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.