Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
 • Buat Klemens Nedir?

  • Klemensler, genelde kablolama işlemlerinde tercih edilmektedir. Bir veya daha fazla kablonun birbirine bağlanması işleminde kullanılmaktadırlar. Yapılan bağlantının hata oranı en az düzgün ve sağlam olmasını hedefler ve iletken ve tam izolasyon bir bağlantı ürünüdür. Klemens çeşitleri kullanım alanı ve uyumlu olan malzemelere göre birden fazla gruba sahiptir. Bu klemens çeşitlerinden biri de buat klemens ürünleridir. Buat klemensler yaygın bir kullanıma sahiptir. Elektrik tesisatlarında sıklıkla tercih edilen işçiliği en aza indiren bir üründür. Genelde kasetleme toprağına bağlantı sağlamak için kaset kaydediciler tarafından kullanılan buat klemensler hoparlör oynatıcıların hoparlör terminallerine sığabilirler. Bunun dışında konnektör olarak da kullanılan buat klemensler metal plaka iletken metal vidalardan oluşmaktadır. Boyut ve şekil olarak tercih edilen her ürün ile uyumlu olan buat klemensi yapılandırma olarak kolay ve basit bir yol izlemektedir. Bağlantı kutusu ile konnektörlerin arka arkaya bağlanmasına izin verir, böylece elektrik düğümüne bir veya daha fazla kablo bağlanabilir. Genelde buat klemensi olarak bilinen ama diğer isimleri ile de karşımıza çıkan bu ürünler buat içi klemens, yüksüklü buat klemens, geçmeli buat klemens, vidali buat klemensi, kablo birleştirici buat klemens olarak da bilinmektedirler.
 • Buat Klemensi Nasıl Kullanılır?

  • Buat klemens çeşitleri sıkıştırılmış telleri olan ve elektrik yükünün transferi için metalle bağlantı sağlayan vidalı terminal şeritlerinde oluşmaktadır. Boyut olarak yapılandırmaları kolay ve kullanım olarak basit ürünlerdir. Bağlantı kutusunun dış kasası genelde plastik malzemeden üretilmiştir ve bu nedenle elektrik sinyallerinin iletimi blok yerine bir hat üzerinde yayılır ve çapraz sinyalleri engelleyerek aşırı ısınmayı da engellemiş olur. Metal plaka elektrikli ekipmana bağlanır ve herhangi bir sinyal kolayca geçebilmektedir. Metal plaka üzerindeki delik küçük bir vida muhafazasından oluşmaktadır. Tel J veya U şeklinde bükülür ve vidanın içerisine sokulur daha sonra plaka vidalanır. Montaj ve kullanımı kolay olan buat klemensler elektrikçiler tarafından elektrik devrelerinde kurtarıcı eleman olarak görülür ve sıklıkla tercih edilir.
 • En İyi Buat Klemensi Hangisidir?

  • En iyi buat klemens ürünü için tek bir örnek vermek doğru olmayacaktır. Klemensler konusunda isminden sıklıkla söz ettiren Wago markası buat klemens ürünleri içinde çoğunlukla tercih edilmektedir.
  • Wago Buat Klemens

  • Wago buat klemensleri endüstri standartlarına uygun üretilmiştir. Teknolojinin gelişmelerini ön sıradan takip eden Wago bağlantı ürünleri için her geçen gün yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Buat klemensi Wago ürünleri fiyat performans olarak oldukça başarılı bir yapıya sahiptir. Buat klemensi fiyat ve uzun ömürlü kullanımı göz önünde bulundurulduğunda oldukça tercih edilen ürünlerdir.
  • Tüm buat klemens çeşitleri için elektromarketim.com’a gelebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun buat klemens fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, her gün yenilenen ürün çeşitlerimiz ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.