Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
  • Bitki Yetiştirme Lambası Çeşitleri ve Fiyatları

    • Bahçe aydınlatma ve dış mekan aydınlatma da oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Kullanımları açısından çoğu sera ve bitki yetiştirilen alanlarda tercih edilen aydınlatma çeşitlerinden biridir. Aydınlatma şekli ve kullanımları bakımından oldukça dayanıklıdırlar. Farklı alanlarda kullanımları bulunması ile bitkilerin daha sağlıklı bir şekilde büyülerine yol açar. Kullanımları açısından bakıldığında yapay bir aydınlatma sağlayarak bitkilerin ışık ihtiyacını gidermektedir. Bitkileri yetiştirme alanlarına göre bu aydınlatma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz led bitki yetiştirme lambası fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
  • Bitki Yetiştirme Armatürü Özellikleri Nelerdir?

    • Özellikleri bakımından bakıldığında led bitki yetiştirme lambası modelleri bitkilerin daha sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlar. Bitki ampulü olarak da adlandırabiliriz. Tasarruflu kullanımları ile ekonomik bir aydınlatma sistemi de sağlarlar. Genel olarak led ışık ile bitki yetiştirme yöntemleri için tasarlanmıştır. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu kadar ışıklandırma sağlayarak tüm isteklerini karşılamaktadır. Daha iyi bir şekilde büyüyerek sağlıklı hale gelmektedir. Eğer ışıksız bir ortamda bitki yetiştirme işlemi yapılıyorsa bitki yetiştirme lambası tavsiye edilmektedir. Mor led bitki yetiştirme lambası ile bitkilerinizi kolayca üretebilirsiniz. Gün ışığının yeterli kalmadığı sera gibi alanlarda oldukça kullanışlı olacaktır. Bitki yetiştirme lambası modelleri için mor ışık zorunludur. Zaten en büyük özellikleri de mor ışık yansıtmasıdır. 
  • Bitki Yetiştirme Armatürleri Neden Kullanılır?

    • Genel olarak bitkilerin yetişmesi ve büyümesi için bazı istekleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ışıktır. En sağlıklısı gün ışığı olsa bile bazen bu yeterli gelmeyebilir ya da daha sağlıklı bir aydınlatma olması için bu ek ürünler tercih edilmektedir. Bitkinin ışık ihtiyacını karşılayarak daha sağlıklı bir şekilde yetişmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Genel olarak sera içerisinde kullanımları sağlanmakta olup, başka alanlarda da kullanımları sağlanabilmektedir. Bitkilerin istediği ışık kaynağını sağlayarak en iyi verimli kullanımı sağlayabilirsiniz. ACK bitki yetiştirme lambası modelleri ile üstün performans sağlayabilirsiniz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.