Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Çizim İpi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok farklı ürün modeline sahiptirler. Kullanım şekilleri bakımından kullanıcılara rahatlık sunan ürünlerdir. Ölçü aletleri içerisinde yer alan pratik kullanım sunan ürün çeşitleri arasında yer almaktadırlar. Kolay kullanım şekilleri ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Genel olarak pratik çözümler sunması amacı ile çizim ipleri tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı ürünler olmaları ile pratik çözümlerde oldukça kullanışlıdırlar. Birçok alan içerisinde tercih edilebilirler. Çeşitleri içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Genel yapıları bakımından çizim ipleri hem profesyonel alanlar hem de amatör alanlar içerisinde tercih edilebilmektedirler. Farklı tasarıma sahip olan ürünleri ile kullanıcılar için rahatlık sunarlar. Tüm çizim ipi çeşitleri için elektromarketim.com.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Sizler içi en iyi kullanım seçeneklerini sunacak bu ürünlere hemen sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Çizim İpi Nedir?

  • Kullanım şekilleri bakımından farklı ürün seçeneklerine sahip olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler genel olarak kaliteli yapıda olmaları ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Birçok alan içerisinde kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çizim ipi çeşitleri genel olarak inşaat sektörü içerisinde karşımıza çıkmaktadır. Halk arasında çırpı ipi olarak da bilinen ürünlerdir. Belirlenen iki nokta arasında oluşan hizalamayı sağlayabilmek amacı ile ayarlamalarda kullanılan boyalı ve boyasız seçeneklere sahip ölçü ipleridir. Yönlerinin eğrilmesi sonucu ile elde edilmiş olan çizim ipleri, oldukça kullanışlı ürün seçeneklerine sahiptir. Genel yapıları bakımından sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Kopmalara karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmişlerdir. Alçıpan uygulamaları içerisinde kullanımları görülmektedir. Duvar üzerinden koltuğun düz durması için de tercihen kullanılırlar. Kullanışlı ürünler olmaları ile pratik çözümler sunmak amacı ile kullanıcılar tarafından ilgi görmektedirler. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere en ucuz çizim ipi fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Kaliteli kullanımları ile de yüksek performanslı çalışma olanağı sağlayabilirsiniz.
 • Çizim İpi Neden Kullanılır?

  • Bu tür ürünler genel olarak pratik çözümler için kullanılmaktadır. Oldukça basit işlemler sağlayabilmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak iki uçtan tutularak ve gerilen boyalı ya da boyasız çizim ipleri doğru bir doğru üzerinde ayarlanarak ölçüleme işlemi yapmaktadır. Duvarda genel olarak düz ve hizalı olacak görünüm sağlamak için tercih edebilirsiniz. Duvara herhangi bir şey takarken çizim ipleri kullanarak ölçülerini ayarlayabilirsiniz. Çizim ipleri yapıları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilebilmektedir. İhtiyacınıza bağlı olarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz çizim ipi fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilir, güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak da sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen kapınıza gelsinler.
 • En İyi Çizim İpi Hangisidir?

  • Yapıları bakımından hepsi kaliteli ürün seçeneklerine sahiptirler. Birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilen ürünler olmaları ile kaliteli ürün seçenekleri ile kullanıcılar için en iyi kullanımı sunacaklardır. Çizim ipi çeşitleri arasından kullanımlarını sağlayabileceğiniz birçok ürünü görebilirsiniz. Hepsi kaliteli yapıları ile birçok alan içerisinde kullanılabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. En iyi çizim ipi kullanımı ile de çalışmalarınızda en iyi sonucu ortaya koyabilirsiniz. Pratik çözümler için sizlere kolaylık sunacak bu ürünlere hemen elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. En ucuz çizim ipi fiyatları ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.