Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Görüntülü Diafon Çeşitleri ve Fiyatları

  • Görüntülü diafon; dış kapıdaki kişinin görüntüsünü ya da sesini istediğiniz iç kısmına aktaran sistemdir. Bunun yanı sıra, daireler arası iletişim kurulmasını, güvenlik ile görüşme yapılmasını sağlar. Görüntülü diafonlar kendinizi güvende hissetmenize olanak sağlar. Bu yüzden güvenlik sistemleri açısından hayatımızda önemli yer tutmaktadır. Hem tasarımları hem de güvenilir yapıları sayesinde fazlasıyla tercih edilirler. Diafon sistemleri artık hayatımız içerisinde büyük bir yer kaplamaktadır. Güvenli ve konforlu yaşam alanımızı sağlamamızda yardımcı olan ürünler içerisinde birinci sırada gelmektedir. Kolay kullanılabilir özellikleri ile de rahat kullanım sağlanmanıza yardım olurlar.
 • Görüntülü Diafon Nedir?

  • Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Son yıllarda hemen hemen her ev ve iş yerinde görüntülü güvenlik sistemleri cihazları kullanılmaktadır. Ürün seçerken en önemli nokta ihtiyacınıza uygun olması ve beklentilerinizi karşılamasıdır. Geniş ürün yelpazesi bulunan bu sistemlerin, özelliklerine göre de birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Cihazlar içlerinde boyutları ve özelliklerine göre sınıflanmaktadır. Görüntülü sistemler için 4.3” görüntülü diafon ve 7” görüntülü diafon TFT renk seçenekleri bulunmaktadır. Opsiyonel handsfree, kademeli zil sesi ayarı, monitör ışık kontrast ayarı gibi nitelikler beğeninize sunulmaktadır. Elektromarketim.com da bulunan akıllı ev sistemleri kategorimizde diafon çeşitlerini inceleyebilir, fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz.
 • Görüntülü Diafon Çeşitleri Nelerdir?

  • Teknolojik gelişmeler ile görüntülü bu cihazlar da hayatımıza girmiş ve güvenlik açısından önemli yer tutmuştur. Günümüzde en büyük korkulardan biri de kapı çaldığı zaman kimin gelmiş olabileceğidir. Bu endişeyi ortadan kaldırmak için birçok farklı çeşidi olan bu ürünleri, elektromarketim.com ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz. İster sadece konuşma özelliği olsun isterseniz son teknoloji Audio görüntülü diafon sistemleri olsun aradığınız her şeyi uygun fiyatlar ile sitemizde bulabilirsiniz.
 • Görüntülü Diafon Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları bakımından oldukça yaygın bir akıllı ev sistemi üyesidir. Diafon sistemi akıllı bir ev yaratmak için de tercih edilirler. Tüm güvenlik ve kontrol işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmışladır. Sadece kapı girişlerini monte edilerek kullanımları sağlanabilmektedir. Ek kamera kullanımı ile de birçok alanın görüntüsüne diafon üzerinden ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Belirli diafon kablosu ile bağlantısı sağlandığında oldukça rahat bir şekilde kullanımları sağlanabilmektedir. Kurulumu kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sayede de rahatlık sunarlar. Görüntülü diafon modelleri için tek bir tık ile elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ile en iyi kullanımı sunan diafon sistemlerine göz atın.
 • Görüntülü Diafonlar Neden Tercih Edilir?

  • Modern yaşamda güvenlik başlıca sorunlardan ve hatta endişelerimizden biridir. Bu nedenle, kapınızı çalan kişinin beklediğiniz kişiler olup olmadığını anlamanıza yardımcı olarak daha güvenli bir ortam hissi oluşturur. Sesli ve görüntülü güvenlik sistemleri, teknoloji ile gelişmiş olup, sunulan özelliklere gün geçtikçe yenileri eklenmektedir. Diafonlar, hayatımızı kolaylaştırmaya her geçen gün artarak devam etmektedir. Tüm Audio görüntülü diafon ve Multitek görüntlü diafon modellerine elektromarketim.com 'dan kolayca göz atabilirsiniz. 
 • En İyi Görüntülü Diafon Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından birbirlerinden farklı olan birçok model bulunmaktadır. Genel olarak en iyi görüntülü diafon budur demek yanlış olabilir. Hepsi kullanımları açısından birbirlerinden farklı şekilde tasarlanmış olmaları ile geniş bir kullanım alanı bırakır. Bu sebeple de en iyi performansı bu ürün sunar demek yanlış olabilir. İsteğinize ve ihtiyacınıza uygun olacak şekilde seçim yaparsanız en verimli kullanımı sağlayabilirsiniz. Marka bazında en iyi seçenekler genel olarak Audio ve Multitek şeklindedir. Elektromarketim.com üzerinden yüksek performanslı görüntülü diafon paketlerine en ucuz fiyat listeleri ile ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak kaliteli ve verimli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.