Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 205 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
 • Güvenlik Sistemi Nedir?

  • Günümüzde güvenlik konusu herkes için önem taşımaktadır. Kendi çabalarımız ile aldığımız önlemler yetersiz kaldığında tercih edilen güvenlik sistemleri ile kendimizi daha güvende hissederiz. Ev ve işyeri güvenlik sistemi ile alınan tedbirler yaşanabilecek tehlikelere karşı kişileri büyük bir zarar ve hasardan korumaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte elektronik ürünler içerisinde bulunan güvenlik sistemleri ile kendinizi ve yaşam alanınızı güvence altına almış olursunuz. Güvenlik sistemleri sadece hırsızlardan korunmak için değil aynı zamanda meydana gelebilecek yangın, gaz kaçağı, bebek odası kontrolü, araç içi kontrol ve daha birçok maddi manevi hasar meydana gelebilecek alanların kontrolünü sağlamanızı hedefler.
 • Güvenlik Sistemleri İçerisinde Neler Vardır?

  • Güvenlik sistemleri hayatımızın her alanında bizleri koruyarak kontrollü hareket etmemizi sağlayacak çeşitliliktedirler. Evlerinizde, iş yerlerinizde, araçlarınızda, bahçelerinizde ve daha birçok alanı güvenlik sistemi ile koruma altına alabilirsiniz. Güvenlik Sistemi denilince akla ilk gelen kamera güvenlik sistemi ürünleridir. Fakat birçok farklı alanda kullanabileceğiniz çeşitli güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak; ev güvenlik sistemi, ofis güvenlik sistemi, bebek odası için güvenlik sistemi, araç güvenlik sistemi, alarmlı güvenlik sistemi, kayıt cihazları, kapı güvenlik sistemi ve kamera güvenlik sistemi olarak gruplandırabiliriz. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz güvenlik sistemi ile tercih ettiğiniz alanları kontrollü bir şekilde koruma altına alabilirsiniz.
 • Güvenlik Kamerası Ne İşe Yarar?

  • Güvenlik kameraları çok uzun süredir kullanılan ve hala gelişmekte olan ürün grubudur. Güvenlik kamera sistemi sayesinde ortaya çıkabilecek ve size zarar verebilecek her türlü durumu takip ederek fark etmenizi ve kontrol etmenizi sağlamayı hedeflemektedir. Sadece hırsızlık durumlarını değil, anlık görüntü aktarımı sağladığı için meydana gelebilecek tüm aksaklıkları aktarma işlemini sağlamaktadır. İşyerlerinde güvenlik görevlilerinin kontrol etmesi gereken fakat ulaşamadığı alanları güvenlik kameraları sayesinde birden çok alanı aynı anda görmesini ve kontrol etmesini sağlar. Kayıt özelliği olan kameralar ile geriye dönük görüntülere ulaşabilir ve gerekli adımları atmanızda avantaj sahibi olabilirsiniz. Bebek odalarında çocuğunuzun her an güvende olmasını isterseniz akıllı ev güvenlik sistemi tercih ederek çocuğunuzu anlık kontrol ederek aksi bir durumda müdahale edebilirsiniz. IP kamera sistemini tercih ediyorsanız mutlaka bir ağ ile bağlantı kurmalı ve görüntü kaydetme ve uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. IP kameralar ile güvenlik raporlama sistemi sayesinde meydana gelen hasar ve kanıt verilerine ulaşabilirsiniz. Konut ve kapı güvenlik sistemleri ile yaklaşan insanların gözlemlenmesi ve aksi bir suçlu durumda müdahale edebilirisiniz. Akıllı ev güvenlik sistemi ile gaz kaçakları, yangın ve eşyalarınızın güvenliğini etkileyecek tüm durumları anlık görüntüleyebilir ve gerekli özelliklere sahip bir sistem ile haberdar olmak için bildirim alabilirsiniz. Tüm bu güvenlik sistemleri ile kontrol mekanizması olarak güvenlik kamerası ile anlık takip halinde olursunuz ve müdahale etme işlemini çok daha kolay hale getirmiş olursunuz.
 • Kamera Aksesuarları Arasında Neler Bulunur?

  • Tüm bu güvenlik kameralarını destekleyen aksesuarlar bulunmaktadır. Güvenlik sistem ve cihazları ile beraber güvenlik kameralarını kullanmak istediğiniz alanda sabitlemek ve doğru açıdan görüntüler alabilmek için kamera ayakları ve aparatları ile montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kayıt Cihazı Nedir?

  • Güvenlik sistemleri içerisinde bulunan kayıt cihazları önemli bir görevi üstlenmektedir. Kameralardan alınan görüntüleri depolar ve hafızasına kaydeder. Kayıt cihazları özellikleri içerisinde tekrardan görüntüleme, ayarlanan saatler içerisinde kayıt alma ve gece görüşü için filtreli kayıt alma özelliklerini mevcuttur. Kayıt cihazları kanal sayılarına göre seçilmelidir. Kanal sayıları genelde 4, 8, 16 ve 32 adet olarak kullanılmaktadır. Beraber kullanacağınız güvenlik kamerasının sayısına göre kayıt cihazınızı tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Kayıt cihazları 3 farklı modele sahiptir.
  • DVR Kayıt Cihazı Nedir?

  • Dijital video kayıt cihazı olarak bilinen DVR kayıt cihazları; analog kameralar ve yönetici bilgisayarı gibi bir sistem ile kullanılmaktadır. Kamera ile kayıt cihazı arasındaki mesafe 300 metreyi geçtiği taktirde görüntü kalitesinde bozulmalar meydana gelir. Uzaktan kontrol ve izleme sistemine sahip değildir. Genellikle yüksek güvenlik ve kontrol gerektiren yerlerde tercih edilirler.
  • NVR Kayıt Cihazı Nedir?

  • Network video kayıt cihazı olarak bilinen NVR kayıt cihazları; IP kamera, monitör desteği, kamera izleme alt yapısı ve internet ağı gibi bir sisteme ihtiyaç duyarlar. İnternet kalitesi ve bağlantısı çok önemlidir çünkü internet yayını yapma olanağı sağlar ve erişim izni olan herkes ile paylaşma izni verirler. Görüntü kalitesi IP kamera ile beraber kullanıldığı için nettir ve bozulmalar meydana gelmez.
  • HVR Kay Cihazı Nedir?

  • Hibrit video kayıt cihazı olarak bilinen HVR kayıt cihazları hem dijital hem de analog kamera ile kullanılmaktadır. Yönetici ekran desteği, internet ağı ve kamera izleme programı gibi sistemlere ihtiyaç duyarlar. Uzaktan izleme özelliği mevcuttur ve depolama alanı hard disk kapasitesine göre değişkenlik gösterir.
 • En iyi Güvenlik Sistemi Nedir?

  • Güvenlik sistemleri için en iyisi en kullanışlısı bu demek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Tamamen kullanım alanınıza ve hedeflediğiniz kontrol mekanizmasına göre karar vermeli ona göre bir tercihte bulunulmalıdır. Kaliteli ve güvenilir yapıları ile tercih edilen Dahua, Everest, Haikon, Aselsan, HikVision, Hilook, Powermaster, Smartvision, Valx ve Avenir ve daha birçok markanın olduğu elektromarketim.com’u ziyaret ederek tüm güvenlik sistemleri ürünlerini inceleyebilir, en uygun güvenlik sistemi fiyatları ile istediğiniz ürün çeşitlerine sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.