Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
 • IP Zil Paneli Çeşitleri ve Fiyatları

  • IP diafon sistemi ürünlerinden biri olan IP zil panelleri, kullanıcı güvenliğini ön plana çıkarır. Farklı teknik özelliklere sahip birçok IP zil paneli bulunur. 4,3 inç ve 7 inç gibi farklı ekran boyutlarında, siyah ya da beyaz renk seçenekleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Dokunmatik ya da mekanik butonlu çeşitleri bulunan IP zil panelleri, tasarımları ve teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılır. Kameralı olan zil panelleri ile kapı önünün net görüntüsünü alabilir, şifreli ya da kartlı giriş seçenekleri ile güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Sıva altı ve sıva üstü montaj imkanı ile rahat ve kolay monte edilebilir. Sahip oldukları özelliklerine göre fiyatlandırılmış olan bu ürünler üstün performans sunar. IP zil panel çeşitlerine ve fiyatlarına Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, en ucuz fiyatlarla dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.
 • IP Zil Paneli Nedir?

  • IP zil panelleri, akıllı ev sistemleri içerisinde yer alan zil paneli çeşitlerindendir. IP zil panelleri diğer zil panellerinden sahip oldukları teknoloji ile ayrılırlar. İleri teknoloji ürünü olan IP zil panelleri kameralı olmaları ile kullanıcıya kapı önü görüntüsü sağlar. Sahip olduğu net görüntü teknolojisi sayesinde kapıdaki ziyaretçilerinizi önceden görebilir ve onlar ile konuşabilirsiniz. Kullanıcı dostu menü tasarımı ile kullanımı kolay ve rahattır. Ekran üzerinden yapılan yönlendirmeler ile istediğiniz işlemi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • IP Zil Paneli Özellikleri Nelerdir?

  • İleri teknoloji ile üretilmiş olan IP zil panelleri kullanıcıya rahat ve güvenli kullanım imkanı sunar. Zil panelleri 4,3 inç ve 7 inç ekran boyutlarında üretilmişlerdir. Dokunmatik ya da mekanik butonlu seçenekleri bulunur. Menü arayüzü kolay anlaşılabilir şekilde tasarlanmıştır. Ana ekranındaki saat, kapıcı, rehber, güvenlik ve şifre ikonları ile kullanıcı dostudur. Renkli kamera özelliğine sahip olması sayesinde kapıdaki ziyaretçileri görebilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz. Görüntü işleyici özel kamerası sayesinde yüksek ışıkta dahi net görüntü elde eder. Ayrıca kamera açıları ayarlanabilir özelliktedir. Şifreli ya da şifresiz geçiş yapma özelliğine sahip olmasının yanı sıra kartlı giriş özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde zil paneline kart okutularak rahat bir şekilde kilit açılabilmektedir. Zil paneline master karta ihtiyaç duymadan, kart kodlanabilmektedir. Sıva üstü ya da sıva altı montaj seçenekleri ile monte edilebilmektedir. IP zil panellerine opsiyonel olarak maindoor özelliği ekletilebilmektedir. Bu özellik ile site kapısından daireler ve bloklar aranabilmektedir. Yüksek performanslı IP zil panelleri ile verimli kullanım sağlanabilmektedir.
 • IP Zil Paneli Nasıl Sökülür?

  • IP zil panellerinin sıva altı ve sıva üstü montaj seçeneği bulunmaktadır. Montaj ve söküm işleri de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sökme işlemine başlamadan önce ilk olarak sistemin elektrik bağlantısının kesilmesi gerekir. Bunun sebebi yaşanabilecek herhangi bir tehlikeli durumun önüne geçebilmektedir. Anahtar ya da düz uçlu tornavida yardımı ile IP zil paneli sökme işlemi gerçekleştirilebilir.
 • En İyi IP Zil Paneli Hangisidir?

  • Piyasada çeşitli tasarımlarda ve özelliklerde üretilmiş olan birçok zil paneli modeli mevcuttur. IP zil panelleri ileri teknolojisi ve yüksek performans sunması ile diğer zil panellerinin önüne geçmektedir. Gerek tasarımları gerek teknik özellikleri bakımından birçok ihtiyacı tek başına karşılar. Audio marka IP zil panelleri şık tasarımları ve yüksek verimli kullanım olanağı sunmaları ile ön plana çıkmaktadır. Hem tasarımı hem menü arayüzünün kullanım kolaylığı ve sağladığı birçok avantaj bakımından Audio IP zil panellerini tavsiye edebiliriz. Açısı ayarlanabilir renkli kamerası ile güvenli ve konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. Audio zil paneli çeşitleri ve fiyatlarını Elektromarketim.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürün özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun zil panelini güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.