Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
  • Kablo Dönüştürücü Nedir?

    • Günlük hayatımızda pek çok alanda ihtiyaç duyduğumuz bazı yardımcı ürünler mevcuttur. Çevre birimleri içerisinde yer alan kablo dönüştürücüler de bu ürünlerden biridir. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber elektrikli ve elektronik cihazların kullanımı çoğalmaktadır. Her cihazın güç, bağlantı, aktarım yapabilmesi için geliştirilmiş bazı kablo portları mevcuttur. Bu kablo girişleri bazı durumlarda yeterli veya uyumlu olmayabilir. Bu gibi durumlarda kablo dönüştürücülerden destek alınmaktadır. Kablo girişlerini dönüştüren bu aparatlar cihazlardaki uygun giriş çıkış portunun olmadığı durumlarda meydana gelen sorunları ortadan kaldırmaktadır. Genellikle televizyon girişlerinde ihtiyaç duyulan kablo dönüştürücüler, cihazın port girişi yapılacak işleme uygun veya doğru kablo desteği sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Televizyonların dışında bilgisayar, tablet, blu-ay player, monitör, projektör ve daha pek çok elektronik cihaz çift yönlü ses ve görüntü aktarımı sağlanırken kablo dönüştürücülerden yardım alan ürünlerdir. Araç içinde radyo ve medya desteği olmayan sistemlerin telefon ile bağlantısını sağlamak içinde aux kablo dönüştürücü ürünleri kullanılmaktadır. Kablo dönüştürücüler genel olarak her türlü alanda sahip oldukları mekanizma sayesinde hem ihtiyaçları karşılayan hem de kolay kullanılabilirlikleri ile çoğunlukla tercih edilen ürünlerdir.
  • Kablo Dönüştürücü Çeşitleri Nelerdir?

    • Dönüştürücü kablolar arasında en çok tercih edilen HDMI to VGA kablo türleridir. Bu dönüştürücüler hdmi kablo dönüştürücü veya hdmı vga kablo dönüştürücü olarak bilinmektedir. Dönüştürücüler sayesinde HDMI girişi olmayan cihazların bağlantı problemini tek bir aparat sayesinde ortadan kaldırmak mümkündür. Bunun dışında analog ve dijital sinyalleri manuel bir şekilde cihazlara aktaran HDCP destekli dönüştürücü kablo çeşitleri de bulunmaktadır. Bu modeller ve günlük hayatta kullanıcılar tarafından bilinen farklı çeşitlerden oluşmaktadır. Kablo dönüştürücüler genellikle; aux usb dönüştürücü kablo, optik kablo dönüştürücü, ethernet kablo dönüştürücü, vga kablo dönüştürücü, hdmi telefon kablo dönüştürücü, internet kablo dönüştürücü, scart kablo dönüştürücü, type-c kablo dönüştürücü, av kablo dönüştürücü, iphone dönüştürücü kablo, type c hdmi dönüştürücü kablo, scart kablo hdmi dönüştürücü, hdmi kablo telefon dönüştürücü, optik ses kablo dönüştürücü, hdmı telefon dönüştürücü kablo ve daha pek çok modeli ile bilinmekte ve kullanılmaktadır. Tüm bu kablo dönüştürücü modelleri farklı yapıda olsalar bile hepsi aynı amaca hizmet ederek uygun port ve kablo girişlerini çevirmek için kullanılmaktadır.
  • En İyi Kablo Dönüştürücü Hangisidir?

    • En iyi kablo dönüştürücü ürünü için tek bir örnek vermek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen kendi ihtiyacına göre uygun özelliklere sahip ürünlere karar vermeli ve doğru bir tercihte bulunmalıdır. Tüm kablo dönüştürücü çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir ihtiyacınız olan Powermaster, S-Link, Elektromer, Platoon, Tp-Link ve Teknogreen gibi markalarının kaliteli ürünlerine en uygun kablo dönüştürücü fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.