sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
 • Kablo Dönüştürücü Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kablo dönüştürücüler, kabloların elektronik cihazların giriş portları ile uyumlu olmadığı durumlarda en sık kullanılan ürünlerdir. Dönüştürücüler ile cihazların giriş portları ve kablolar uyumlu hale getirilebilir ve bağlantı problemi ortadan kaldırılır. Kablo dönüştürücüler bağlantı seçenekleri ve dönüştürme özelliklerine göre farklılık gösterir. Teknik özellikleri, kablo uzunlukları ve daha pek çok özelliği ile pek çok opsiyonu bulunur. Kablo dönüştürücü çeşitleri içerisinde vga to hdmi dönüştürücü, hdmi scart dönüştürücü, usb hdmi dönüştürücü, usb jak dönüştürücü, hdmi usb dönüştürücü, type c hdmi dönüştürücü, micro usb hdmi dönüştürücü, mini hdmi dönüştürücü, optik ses kablosu aux dönüştürücü, hdmi to vga aktif dönüştürücü, hdmi dönüştürücü usb, scart kablo dönüştürücü, vga kablo dönüştürücü, aux usb dönüştürücü kablo, 8 port hdmi splitter gibi ürünler yer almaktadır. Bunların yanı sıra hdmi hdmi çevirici ana barel, micro usb to tv kablo bağlantısı, kumandalı hdmi switch, usb dişi micro usb erkek dönüştürücü ve usb dönüştürücü konnektörler de bulunmaktadır. Kablo dönüştürücü modelleri ile kablo ve cihaz girişlerini dönüştürerek bağlantılarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm dönüştürücü çeşitlerini inceleyebilirsiniz. En ucuz fiyat listelerimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz kablo dönüştürücülere ve yardımcı aparatlara kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Kablo Dönüştürücü Nedir?

  • Dönüştürücüler kablo ve cihaz girişlerini dönüştürerek uygun giriş portunun elde edilmesini sağlayan ürünlerdir. Böylece televizyon, bilgisayar, tablet, monitör, projektör, telefon ve daha pek çok elektronik cihazınız ile dilediğiniz bağlantıları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ses, görüntü ve veri aktarımını yapmak istediğiniz cihazlar arası bağlantıyı sağlamak için kullanacağınız kablo giriş portları cihazlar ile uyumlu olmadığında kablo dönüştürücüler ile bağlantı sağlayabilirsiniz. Kablo bağlantılarının yanı sıra sinyal dönüştürücü olarak kullanabileceğiniz dönüştürücü modelleri de bulunmaktadır. Kablo dönüştürücüler veri aktarımında da kullanılabilen ürünler olup, veri aktarımlarını pratik ve oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.
 • Kablo Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

  • Dönüştürücüler, kablo ve cihazların giriş portlarının uyumlu olmadığı durumlarda kullanılan ürünlerdir. Kablo dönüştürücüler sayesinde farklı giriş portlarını dönüştürerek cihazlarınız ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Kablo dönüştürücüleri, çift yönlü olarak ses ve görüntü kablolarını içlerinde bulundururlar. Cihazların bu kablolar aracılığı ile bağlantısı sağlayarak aktarımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kablo dönüştürücü modelleri içerisinde hdmi to vga kablolar kullanımı en sık tercih edilen dönüştürücü çeşididir. Bu kablolar ile hdmi girişine sahip olmayan cihazların bağlantı problemlerini kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Vga sinyalini hdmi sinyaline çeviren cihazlar yardımı ile ses ve görüntü aktarımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Cihazlarınızın giriş portuna takacağınız dönüştürücüler ile dişi giriş portunu erkeğe ya da tam tersi şekilde dönüştürme işlemleri de yapabilirsiniz. Kablo dönüştürücüler ve yardımcı aparatlar ile cihaz girişlerini uyumlu hale getirerek pek çok işlemi pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • En İyi Kablo Dönüştürücü Hangisidir?

  • Kablo dönüştürücüler genel kullanımları bakımından pek çok alanda kullanımı mümkün olan ürünlerdir. Cihaz giriş portlarını uyumlu hale getirerek bağlantılarınızın sorunsuz bir şekilde çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlayarak ses, görüntü ve veri aktarımlarınızı pratik bir şekilde yapabilmenize imkan tanır. Kablo dönüştürücüler bağlantısını sağlayacağınız cihazlar ve yapacağınız işlemlere uygun şekilde tercih edilmesi gereken ürünler olduğu için tek bir en iyiden bahsetmek pek doğru olmayacaktır. Vga hdmi dönüştürücü, hdmi scart dönüştürücü, type c hdmi dönüştürücü, optik ses kablosu dönüştürücü, usb jak dönüştürücü ve daha pek çok dönüştürücü çeşitleri içerisinden yapmak istediğiniz işleme uygun şekilde tercih ederek yüksek verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden dönüştürücü çeşitlerini inceleyerek kullanımlarınıza uygun en iyi kablo dönüştürücü çeşidini belirleyebilir, en ucuz fiyat avantajları ile dilediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.