Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
 • Kırıcı Matkap Çeşitleri ve Fiyatları

  • Matkap çeşitleri arasında yer alan kırıcı matkaplar, kullanımı yaygın olan el aletlerindendir. Farklı çalışma sistemleri ile hobi ya da profesyonel kullanıma uygun olan kırıcı matkap çeşitleri bulunur. Kullanım ve uygulama alanına göre elektrikli kırıcı ya da akülü kırıcı matkap çeşitleri birçok alanda kullanılabilmektedir. Elektrikli kırıcı matkaplar için ihtiyaç duyulan elektrik bağlantılarının olmadığı alanlarda şarjlı kırıcı matkaplar büyük kolaylık sağlar. Kablo kısıtlamasına maruz kalmadan, yalnızca akü ile geniş alanda özgürce çalışma olanağı sunar. Aynı zamanda genellikle sert yapı malzemeleri üzerinde kullanımı tercih edilen elektropnömatik kırıcılar da matkap çeşitleri arasında yerini alır. Akülü kırıcı matkap modellerinden de tercih edebilirsiniz. Yüksek performanslı en iyi kırıcı matkap çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Kırıcı Matkap Nedir?

  • Bu ürünler, matkap özelliğinin yanı sıra kırıcı özelliği de bulunan matkap çeşididir. Yani hem kırıcı hem de delici matkap olarak kullanım sağlanabilmektedir. Kırıcı matkaplar, normal matkapların yetersiz kaldığı çalışma alanlarında kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Matkaplar ile sert bir zeminde yapılacak çalışmalar daha zor olup kullanıcıya efor sarf ettirir. Ancak kırıcı matkaplar ile beton ve demir gibi malzemeler üzerinde daha konforlu çalışmak mümkündür. Kırıcı matkaplar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Genel olarak darbeli matkap, darbesiz matkap ve kırıcı matkap olmak üzere üç farklı çalışma moduna sahiptir. Seramik sökme, duvar yıkma gibi işleri gerçekleştirmek amacıyla kullanılır. Kullanım alanı bakımından hobi amaçlı ev ve bahçelerde tercih edilmesinin yanı sıra ağır hizmet tipi kırıcı matkaplar ile daha zorlu koşullardaki kırma işleri de gerçekleştirilebilir. Yüksek performans sunan bu ürünler ile verimli çalışma ortamı sağlanabilir.
 • Kırıcı Matkaplar Nasıl Çalışır?

  • Kırıcı matkapların çalıştırılması oldukça kolaydır. Genel olarak diğer matkaplarda da olduğu gibi tetik anahtarı bulunur. Bu anahtar yardımı ile matkap kolaylıkla çalıştırılabilmektedir. Kırıcı matkap ile uygulama yapılacak olan zemine uygun olan çalışma fonksiyonu seçilmelidir. Aksi halde işlem zeminine zarar verilebilir.
 • Kırıcı Matkap Nasıl Kullanılır?

  • Kırıcı matkaplar ile işlem yapılmaya başlanmadan evvel uygulama yapılacak olan yüzeyin malzemesine ve yapılacak işlem türüne uygun olan matkap ucu seçilmelidir. Beton ya da demirde kırma ya da delme işlemi mi yapılacak, yoksa fayans ve seramik gibi malzemelerin kaldırma işleminde mi kullanılacak bu durumları göz önüne almak gerekmektedir. Burada kullanılan uç türü işlem sağlığı açısından önemlidir. Kırıcı matkaplar derinlik mesnedi ile birlikte kullanılmalıdır. Böylece hatasız kırma delme işlemi gerçekleştirilebilir. Matkap sapının sağlam kavranması, kaymaması güvenli çalışma için önemlidir. Varsa yan sapı da destek olarak kullanarak daha güvenli çalışmalar yapılabilmektedir.
 • Kırıcı Matkap Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Matkap seçimi oldukça önemli bir konudur. Kullanıcılar genelde yüksek performanslı ve verimli çalışma olanağı sağlasın, ama aynı zamanda da en uygun fiyatlısı olsun ister. Elektrikli, şarjlı gibi farklı özellik ve çeşitte birçok markada fazla ürün olması da seçim yapmayı zorlaştırıyor. Fiyat performans açısından oldukça kaliteli ürünler sunan Makita, en çok tercih edilen ve kullanıcıyı memnun bırakan markalar arasındadır. Aynı zamanda Maxextra markası da kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilir ve ortaya koyduğu mükemmel sonuçlar ile kullanıcıyı memnun eder. Kırıcı matkap seçiminde öncelikle ihtiyaçlarınızın ürünün teknik özellikleri ile karşılaştırılması gerekiyor. Kırıcı matkap ile yapılması planlanan işlemlere en uygun olan ürünün seçilebilmesi için Elektromarketim.com ’a tıklayarak kırıcı matkap kategorimizdeki ürünlerimizin karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Gücü, çalışma devri, kırma ya da delme kapasitesi ve hatta ağırlık ölçüsünü karşılaştırarak temel kullanım amacınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.