Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
 • Lambader Nedir?

  • Lambader; aydınlatmayı yerden sağlayan ve taşınabilir ayaklı bir lamba türüdür. Aydınlatma sistemleri içerisinde yer alan ürünlerden bir tanesidir. Genellikle iç mekânda ana ışık kaynağı olarak değil yardımcı ve dekoratif lambader olarak kullanılmaktadırlar. Tasarım açısından birçok farklılık gösteren lambader çeşitleri bulunmaktadır. Ayaklı lambader aynı zamanda ayaklı abajur olarak da bilinmektedir.
 • Led Lambader Modelleri Nelerdir?

  • Led lambader modelleri, geleneksel ampullü lambaderler kadar fazla tercih edilmektedir. Aydınlatmada led kullanılmasının en büyük artıları; güçlü ve dayanıklı olmalarıdır. Enerji tasarrufu açısından diğer ampullere göre daha avantajlı aydınlatma türüdür. Uzun ömürlü olması aydınlatmayı daha verimli hale getirmektedir.
  • Son teknoloji ile üretilmiş olan led lambader ürünleri hem çevre dostu olarak bilinmekte hem de tasarruflu modeller arasında yer almaktadır. Global, Cata, Ack, Noas ve Forlife gibi markaların led lambader modelleri, tasarım lambader modeller olması ile alıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir.
 • Lambader Nereye Konur?

  • Lambaderler ana aydınlatma kaynağı olmayıp, genellikle dekoratif ürün olarak kullanıldıkları için konulacağı ortamın tasarımı ve genişliğine göre seçilmektedir. Ayaklı olmalarına rağmen bazı modelleri çok az yer kaplarken bazı modelleri ise daha fazla yer kaplamaktadır. Uzun lambader kullanılacaksa dahi, etrafında çok fazla lambaderi kapatacak eşyalar olmamasına özen gösterilmelidir. Ayaklı lambader genellikle berjer yanı, televizyon kenarı veya duvarların köşe tarafına konumlandırılır. Lambader lambası ışığı özgürce yayabilmeli ve bulunduğu ortamı göz yormadan rahatça aydınlatabilmelidir.
 • Lambader Ne Kadar Elektrik Yakar?

  • Ayaklı lambader yardımcı ve dekoratif ışık olduğundan dolayı sürekli yanması gereken bir ışık kaynağı değildir. Gerektiği durumlarda veya ambiyanslarda kullanıldığı için tavandaki ana ışık kaynağı kadar elektrik yakmaz. Salon lambader eğer lambader led olarak seçilmişse içerisindeki led sayesinde diğer ampullere göre daha da az enerji tüketimi sağlayacaktır.
 • RGB Lambader Modelleri Nelerdir?

  • RGB; İngilizcedeki kırmızı, yeşil ve mavi kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. RGB renkleri dijital ortamlarda kullanılır ve bu üç ana renk insan gözünün gördüğü tüm renkleri oluşturmaktadır.
  • Teknolojinin gelişmesiyle beraber aydınlatma ürünlerinin renk skalasının genişlemesi de mümkün olmuştur. RGB ışık yerini lambader çeşitleri arasında da almıştır. Tasarım lambader modeli sevenler için RGB lambader modelleri kullanıcıya farklı ışık seçenekleri sunmaktadır. RGB lambader, kullanıcılar tarafından kumanda ile kontrol edilebilir ve istenilen renge ayarlanıp bulundukları ortama farklı bir ambiyans katarlar. İçerisinde led bulunduran “Forlife Pixel RGB lambader” animasyonlu ve ayarlanabilir renk seçenekleri ile dekorasyonları renklendiren modeller arasındadır.
 • En iyi Lambader Modelleri ve Fiyatları

  • Günümüzde çok fazla şık lambader tasarımı yapılmaktadır. Bunlar hem klasik lambader hem de modern lambader olarak farklılıklar göstermektedir. Neredeyse evlerde çoğu salona lambader alınmakta ve salon dekorasyonuna şık bir dokunuş sağlanmaktadır.
  • Tasarım lambader olarak binlerce çeşit lambader bulmak mümkündür. Farklı boyuttaki ve farklı görünümdeki salon lambaderleri bulundukları yeri aydınlatırken o ortamda aynı zamanda şık bir görünüm yaratırlar. Salonuna veya koyacağı ortama doğallık ve eski bir görünüm katmak isteyenlere rustik lambader modelleri bu havayı katmakta yardımcı olacaktır. Uzun lambader ve tek ayaklı lambader seçenekleri ise minimallik ve sadeliği sevenler için ortamı cazip bir hale getirecektir.
  • Lambader başlığı daha taşlı ve gösterişli olanlar dikkat çekici ve avangart tarz sevenler için iyi bir seçenekken, led lambader ve RGB lambader modelleri ise modern ve renkli tarzlar için iyi bir seçenektir. Dekorasyonda renk tercih etmeyenler içinse siyah lambader çeşitleri tercih edilen modeller arasındadır.
  • Lambader fiyatları da lambader modelleri gibi değişkenlik göstermektedir. Lambader çeşitleri çok fazla olduğu için lambader fiyatları da çok fazla seçenek içermektedir. Farklı tarzda, uygun lambader modelleri ve fiyatları için elektromarketim.com’u ziyaret edin!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.