Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
 • Pil ve Batarya Çeşitleri – Fiyatları

  • Genel olarak tasarımlarına baktığımızda benzer olduklarını düşünsek de batarya ve pil arasında farklı özellikler bulunmaktadır. Kullanımlarına baktığımızda ikisi de aynı amaç için üretilmiş olan ürünlerdir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen pil ve batarya çeşitleri birçok alan içerisinde kullanıma uygundur. Kaliteli ürün seçenekleri ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Sürekli kullanıma uygun olmaları ile daha rahat bir çalışma olanağı sunarlar. Elektrik ve elektronik aletler içerisinde kullanımları sağlanan pil ve batarya modelleri için elektromarketim.com ‘a gelebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Tüm pil ve batarya modelleri kullanımları bakımından üstün performans sunan ürünlerdir. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak bu ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
 • Pil ve Batarya Arasındaki Fark Nedir?

  • Batarya ve pil çeşitleri içerisinde birçok ürün modeli bulunmaktadır. Kullanım amaçları bakımından aynı olsalar da özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılan ürünlerdir. Birçok alan içerisinde kullanımlarını gördüğümüz bu ürünler ile daha rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Genel olarak aralarında bulunan farklar çok benzerdir. İlk olarak batarya olarak bildiğimiz ürünleri çoğu pil, pil olarak bildiklerimiz de aslında bataryadır. Pil dediğimiz ürünler kimyasallardan oluşan bir hücre yapısıdır. Batarya da o hücrelerin birleştirilmesi ile oluşmaktadır. Kısaca bahsetmek gerekirse bataryalar hücrelerden meydana gelmektedir. Birden çok pili bir araya getirilmesi durumunda bu ürün artık batarya haline gelmektedir. Kumanda gibi aletler içerisinde AA piller tek başına birer pil halindedir. Kol saatleri içerisinde yer alan tek hücreli bir pil ya da cep telefonu içerisinde yine tek hücreli pil bulunur. Bu demek oluyor ki aslında cep telefonları içerisinde yer alan batarya değil pildir. Bunlar gibi birçok örnek verilebilmektedir. Kısacası tek hücreli olduğunda pil, birden fazla hücreli olduğunda ise buna batarya adı verilmektedir.
 • Pil ve Batarya Nedir?

  • Genel olarak elektrik ve elektronik içerisinde yer alan aletlerin çalışması için kullanılan güç kaynaklarıdır. Tasarımları bakımından ufak boylarda birçok pil ve batarya modeli bulunmaktadır. Kolay ve hızlı kullanımları ile sizlere daha rahat bir çalışma olanağı sunmaktadırlar. Bataryalar çok sayıda pilin bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir. Batarya genel yapısı bakımından birçok kimyasal hücrenin oluşumu sayesinde meydana gelirken, pil tek hücreli bir kimyasal ile oluşmaktadır. Tek hücreli kimyasal sahip olan ürünlere pil, çok hücreli kimyasal içerenlere ise batarya adı verilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm en ucuz pil fiyatları ve en ucuz batarya fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Pil ve Batarya Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları oldukça geniş olan ürünlerdir. Genel olarak bakıldığında elektrik ve elektronik sistemleri içerisinde kullanımları görülmektedir. Birçok aletin çalışmasını sağlayan güç kaynakları olmaları nedeni ile birçok alan içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz. Kumanda pili, cep telefonu pili, laptop bataryası, kulaklık pili gibi birçok ürün modeli bulunur. Bunlar kullanım sağlanacak olan alana uygun şekilde üretilmişlerdir. Kullanım sağlanacak olan alanı kontrol ederek pil ya da batarya üzerinden çeşitlerine bakarak karar verebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.