Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 339 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8
 • Ray Spot Çeşitleri ve Fiyatları

  • İç mekan aydınlatma sistemleri içerisinde yer alan birçok farklı ürün bulunmaktadır. Genel kullanımları bakımından oldukça kaliteli ürün çeşitleri bulunmaktadır. Birçok alanın aydınlatmasını sağlayan çeşitli ürünlerden biri olan ray spot modelleri ile kaliteli bir ışıklandırma oluşmaktadır. Kullanım alanları geniş olan bu ürünler ile yüksek performanslı bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Sadece evlerde değil alışveriş mağazalarında da oldukça karşımıza çıkarlar. Mağazalar içerisinde ürünlerinde daha kaliteli ve şık görünmesini sağlarlar. Işıklandırma işlemleri aslında önemli bir konudur. Doğru ışıklandırma yapıldığında ortamda bulunan nesnelerin sergilenmesi daha etkili bir hal almaktadır. Vitrin, raf, stand, tavan ya da duvara monte edilerek kullanımları sağlanan ürünlerdir. Raylı bir sisteme sahip olmaları sayesinde 360 derece dönebilen ürünlerdir. Yönü ayarlanarak istediğiniz alanın aydınlatmasını kolayca sağlayabilirsiniz.
 • Ray Spot Nedir?

  • Aydınlatma işlemleri için tasarlanmış olan farklı bir tasarıma sahip ürünlerden biridir. Ray spot modelleri genel olarak birçok alanda karşımıza çıkarlar. Raylı tasarımları ile yön ayarlaması yapılarak kullanılabilen ürünlere ray spot adı verilmektedir. Aydınlatma sektörü içerisinde oluşan gelişmeler sonucu LED ray spot modelleri ile de kaliteli bir aydınlatma grubu meydana gelmiştir. LED teknolojisi ile üretilen bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bularak, en ucuz ray spot fiyatları ile satın alabilirsiniz. Yüksek ışık gücü ve düşük enerji tüketimi ile oldukça ilgi gören ray spot lamba için hemen sayfamızı ziyaret edin.
 • Ray Spot Modelleri Nelerdir?

  • Modelleri arasında farklı tasarım ve renge sahip çeşitler bulunmaktadır. Genel olarak kullanımları açısından bakıldığında benzer özelliklere sahiplerdir. Fakat dekoratif açıdan tasarımlarında farklılıklar mevcuttur. Her zevke uygun olan modelleri ile tüm tarzlara hitap ederler. Rap spot modelleri arasında hem ışık rengi hem de tasarımları bakımından farklı modeller bulunur. Ölçüleri ile de ayrımlar olabilmektedir. Siyah ray spot ve beyaz ray spot gibi renkleri ile birçok alanın kolayca aydınlatmasını yapabilirsiniz. Raylı sistem ile olmaları sayesinde birçok alanda kolayca ışıklandırma yaparlar. Güç seçeneklerine göre ray spot lamba modellerinde değişimler mevcuttur. Ray spot modelleri ile birçok alanda rahatça aydınlatmanızı sağlayabilirsiniz. Ray armatür modelleri de daha farklı bir tasarıma sahiptir. Tavan ya da duvarda kullanımları rahatça sağlanabilmektedir. Ray spot aksesuar modelleri ile de birçok alanda rahat bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları sayesinde dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Dayanıklı olmaları ile de daha uzun ömürlü bir kullanım sunarak verimlilik katarlar.
 • Ray Spotlar Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından birçok örnek verilebilir. Ray spot aydınlatma başta da bahsettiğimiz gibi sadece evlerde değil büyük alışveriş merkezleri ve mağazalarda da kullanılmaktadır. Işıklandırma kaliteleri sayesinde daha uygun bir aydınlatma sunarlar. Böylece mağaza içerisinde sergilenen ürünlerin çok daha iyi bir görünüm kazanmalarına yardımcı olurlar. Dekorasyon ve sergi amaçlı kullanılan ışıklar oldukça etkili bir rol oynamaktadır. Bu sayede raylı spot lamba çeşitleri üretilmişlerdir. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanımları ile daha dayanıklı olan bu ürünlerimize elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşarak, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.